Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Топ-10 найбагатших жінок у світі
Не Зупиняйся | Різне | Своїми руками
Пройшли ті часи, коли з думкою жінок ніхто не зважав, і їх обов'язковим покликанням були виключно сім'я і домашнє вогнище. Сьогодні жінки мають можливість так само досягати кар'єрних висот, як і чоловіки, вдало поєднуючи все це з домашніми обов'язками і вихованням дітей. Сьогодні ми представляємо вам список найбільш успішних представниць прекрасної статі, чий стан обчислюється мільярдами і мільйонами.

Знамениті і успішні


З кожним роком число жінок-мільярдерів зростає. Звичайно, деякі з них отримали свої статки у спадок, але зберегти і примножити справа також нелегка. Перед вами 10 найбільш значних персон:
Ліліан Бетанкур. Вона – відомий у Франції підприємець і меценат. Але в усьому світі її знають, як спадкоємицю компанії L'oreal. У свої 95 мадам Бетанкур живе, але керівництво компанією передала в руки свого 25-річного онука. Але все ж таки стан, який вдалося заробити за час чуйного керівництва L'oreal (а це близько 40 млрд. доларів), знаходиться у неї в руках.
'Топ-10
Ліліан вела дуже грамотну політику, залучаючи до розвитку свого бізнесу талановитих PR-фахівців, рекламників і, звичайно ж, технологів, розробляють унікальні засоби по догляду за волоссям, шкірою, лінії декоративної косметики і парфумерії.
Еліс Уолтон . Ця жінка є спадкоємицею засновника всесвітньо відомої торгової мережі Walt-Mart. На даний момент вона не так глибоко вникає в процес керівництва компанією, як її брат, зате активно зайнята у політичному житті США. Володіючи станом в 34 млрд. доларів, 67-річна Еліс спонсорує передвиборчі кампанії, а також вкладає гроші в придбання творів мистецтва.
'Топ-10
Жаклін Марс . Пам'ятайте солодкі батончики Mars з нугою? Їх виробництвом як раз і займається кондитерська корпорація, право володіння якої і належить Жаклін Марс і її братам. Крім цього компанія володіє такими відомими торговими марками, як M&m's, Milky Way, рис Uncle ben's, а також декількома брендами кормів для тварин, включаючи Whiskas.
'Топ-10
Жаклін, до речі, займається не тільки керівництвом, а й бере активну участь у розробці нових ідей для виробництва. Саме завдяки їй компанія набуває нові ринки збуту, і стала відомою в усьому світі. А сама власниця зберігає на рахунках стан в 27 млрд. доларів.Марія Франка Фиссоло . О, цей божественний смак цукерки Ferrero Rocher, а солодкої і такий горіхової пасти Nutella, і ще освіжаючий аромат маленьких драже Tic Tac. Так, так, всі ці бренди належать компанії, якою керує Марія. Звичайно, у віці 80+ повноцінно керувати такою великою корпорацією дуже складно, тому всі рішення зараз приймає її син Джованні.
Сюзанна Клаттен . У наш топ вона потрапила не випадково, адже є найбагатшою жінкою Німеччини. Вона володіє одночасно акціями у величезному фармацевтичному концерні Алтана, а також автогиганте BMW, маючи в розпорядженні трохи більше, ніж 20 млрд. доларів.
'Топ-10
Отримавши гарну освіту, і маючи досвід роботи по просуванню товарів, Сюзанна відмінно справляється з керівництвом великими міжнародними компаніями.
Лорен Пауел Джобс . Практично всім власникам гаджетів компанії Apple відомо про їх засновника – Стіва Джобса. А Лорен є вдовою покійного. Вона не спочиває на лаврах, а активно влилася в роботу після смерті чоловіка, і вже встигла виділити 50 млн. доларів на розробку і створення Школи майбутнього. А ще Лорен володіє 78% акцій компанії Disney.
'Топ-10
Джоанна Райнхарт . Займається вона аж ніяк не жіночим бізнесом, будучи власницею великої корпорації з видобутку залізної руди. Але, отримавши бізнес у спадок від батька, Джоанна змогла не тільки зберегти, а й вивести на новий рівень. Зараз компанія планує впровадити в список корисних копалин, які вона видобуває, також нафту і газ.
Стан Райнхарт на сьогодні становить 15 млрд. доларів.
Ебігейл Джонсон. Її знають в Америці, як успішну бізнес-леді і президента фірми Fidelity Financial Services, що займається управлінням великими фінансовими активами. Незважаючи на те, що цей бізнес є сімейним, багато фінансові експерти впевнені, що і без цього Ебігейл легко змогла б досягти подібних висот, завдяки своїй завзятості і неймовірної працездатності.
Айріс Фонтбона . На сьогодні вона – найбагатша чилийка. Значну частину капіталу жінка отримала від свого чоловіка, який пішов з життя в 2005 році. Він залишив дружині, яка все життя, рука об руку йшла поруч і допомагала у справах бізнесу, величезний конгломерат, який спеціалізується на виробництві енергії, активний транспортної промисловості, а також займається виробництвом напоїв.
Беате Хейстер . Ця жінка-мільярдер, зуміла заробити 136 млрд. доларів, є власницею мережі дисконтних продовольчих маркетів «Aldi». Вона ніколи не займалася роботою, пов'язаною з компанією, але входить в її консультативна рада.
Чи Легко бути самими багатими жінками в світі? Однозначно, ні. За величезними капіталами часто стоїть не лише спадкоємність, а й колосальна робота. Але вони гордо несуть звання мільярдерів, і варті того, щоб про них говорили.

20 січня 2018 в 15:11  |  Переглядів: 1  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: