Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Тільки не тут!
Не Зупиняйся | Спорт | Психологія
Секс на місцевості.

Кілька місяців тому ми повісили оголошення на сайті www.menshealth.com.ru, де пропонували тобі, читачу, написати для нас статтю про секс. Точніше, про «Секс на місцевості» — так звучала тема. А якщо говорити точніше, то нас цікавила твоя версія 15 найоригінальніших місць для заняття улюбленою справою.

Результат не змусив себе довго чекати: вже через пару днів після розміщення оголошення на нашу поштову скриньку надійшло понад 10 найоригінальніших ідей: зайнятися сексом у ванні, туалеті і на задньому сидінні автомобіля. Пустити подібні опуси на сторінках свого улюбленого журналу нам не дозволила совість, і ми вирішили вибрати з усіх послань найбільш оригінальні і суперечливі варіанти і нацькувати на них експертну комісію — нехай професіонали міркують про мінливості оригінального сексу.

ЗА ҐРАТАМИ
Якщо спальня в літню ніч здасться тобі занадто задушливій, хапай подругу під руку і тягни на балкон, радять наші читачі. Там, мовляв, і повітря свіже, і дух від висоти захоплює, і весь район як на долоні, і взагалі, як казав Іван IV Грозний, лепота!

КОМЕНТАРІ ФАХІВЦІВ
Юрист Олександр Свєтозаров:
Сам по собі секс не є правопорушенням. Тому навіть викликана сусідами міліція перешкодити коханцям не зможе. Якщо, звичайно, балкон знаходиться у їх власності. Інша справа, якщо житло муніципальне чи орендоване. Тут вже можна повісити на парочку і «використання приміщення не за призначенням». А в разі якщо балкон знаходиться у спільній частковій власності, він повинен використовуватися за згодою всіх пайовиків. Тобто формально, щоб там зайнятися сексом, необхідно отримати згоду інших власників балкона».

Сексолог, професор Ігор Кон:
Повітря і міський пейзаж — це, звичайно, добре. Але що скажуть порушені сусіди?»

ПЛАТНА ПАРКОВКА
Задумуючи цей матеріал, ми навіть не могли уявити, який відсоток ексгібіціоністів серед наших читачів! Тепер доводиться визнати: відсоток дуже великий. Чи не кожен автор, що надіслав у редакцію свої роздуми про секс на місцевості, закликає читача оголятися в громадських місцях, пропонуючи в якості антуражу парки, сквери, провулки, тупики, бульвари та мости, а також «класичну вуличну крамницю» і навіть Червону площу.

КОМЕНТАРІ ФАХІВЦІВ
Юрист Олександр Свєтозаров:

А з точки зору Кодексу про адміністративні правопорушення секс в публічних місцях може бути розцінений як порушення громадського порядку, що виражає явну неповагу до суспільства. Загалом, це погано, це стаття 20.1. Тягне за собою накладення адміністративного штрафу в розмірі від 5 до 10 МРОТ або арешт на строк до 15 діб. Щоправда, в російському суді таке стягнення, швидше за все, можна буде успішно оскаржити. Чітко відповідальність за секс у громадському місці у нас ніде не регламентується. Навіть коли мова йде про Красній площі, де, якщо вірити старим анекдотом, секс дуже скрутний — радами замучать. Інша справа, якщо вам закортить зайнятися сексом в громадському місці під час закордонної поїздки. В Англії і США за це можна отримати до півроку в'язниці. А в Норвегії — до року. Зате в Канаді ти відбудешся всього лише штрафом у $400».

Лікар-гінеколог Олена Нілова:
Якщо говорити серйозно, я б рекомендувала накрити ту саму лавку пледом. Секс в антисанітарних умовах може нагородити парочку цілим букетом інфекційних захворювань».

ЗОВСІМ ОБДИВИЛИСЬ!
Локалізувати громадське місце до кабінки чортового колеса радить Ігор з Казані. «Найкраще — після заходу сонця, — пише він. — В цей час ви позбавлені сторонніх поглядів, а види нічного міста допоможуть дівчині налаштуватися на романтичний лад. Тільки от з поступальними рухами не переборщи! Схову, як правило, старі і не змазані — мало того що будуть скрипіти, так ще й можуть відвалитися. Так, і не забудь купити пляшку горілки охоронця, щоб той зупинив колесо, коли ви досягнете максимальної висоти».

КОМЕНТАРІ ФАХІВЦІВ
Редактор МН по техніці Олексій Циганов:
Час обороту кабінки колеса огляду залежить від його діаметра і швидкості обертання. Так що, якщо не хочеш намотувати зайві кола дарма, вибирай колесо побільше. Ось найбільш цікаві варіанти:

Колесо огляду в парку «Мірабіландія», Равенна, Італія — 90 м. Час обороту — 10 хвилин.
Колесо огляду на даху супермаркету в Ульсані, Південна Корея — 110 м. Час обороту — 15 хвилин.
Колесо «Небесна мрія Фукуока», Фукуока, Японія — 112 м. Час обороту 16 хвилин.
Колесо «Око Лондона», Лондон, Великобританія — 135 м. Час обороту — 30 хвилин».

Роман, старший оператор атракціону «Колесо огляду Москва-850» на території ВВЦ:
Сексом на нашому колесі займаються часто. Особливо влітку, в свята, під вечір. Але зупиняти машину ще жодного разу не доводилося: час повного обороту кабінки — 8 хвилин. Так що можна і встигнути. А ті, кому цього мало часу, беруть квитки на два, а то і на три кола. Один квиток для дорослого — 150 руб. І, до речі, кабінки у нас не скриплять і не відвалюються. А якщо б кожен, хто на нашому колесі займався сексом, мені пляшку приносив, я б міг винно-горілчаний магазин відкрити. Зазвичай просто так просять, по-людськи, як мужик мужика».

ПІД КРИЛОМ ЛІТАКА
Навіть найбільша чортове колесо не зрівняється з висотою, звідки здійснюються стрибки з парашутом. Мрія Олега з Москви — зайнятися сексом у вільному падінні. «Це повинен бути обов'язково тандемний стрибок, — міркує він. — Час вільного польоту — 50-60 секунд. Якщо як слід розігрітися в літаку, цього часу має вистачити. І ось, коли час закінчується, а почуття на межі — розкривається парашут! Ось вже, напевно, справді понесе! Тільки боюся, що це нереально: температура занадто низька і не кожна дівчина на таке погодиться».

КОМЕНТАРІ ФАХІВЦІВ
Уролог-андролог Юрій Крымкин:
Будь-який викид адреналіну в кров насправді знижує чоловічу потенцію і гальмує виникнення самої ерекції. Все, що пов'язане з екстремальними відчуттями з фізіологічної точки зору, не пов'язане з максимальною ерекцією. Так що, якщо це перший або навіть десятий стрибок, то сексу не вийде однозначно. А якщо людина тренований, якщо у нього вже більше 2 тисяч стрибків, то напевно можливо освоїти техніку сексу навіть у таких екстремальних умовах».

Триразовий чемпіон світу з скайсерфингу Ігор Калінін:
Я думаю, секс у вільному падінні — абсолютно безглузде заняття, яке нікому не принесе задоволення. Цим краще вдома займатися. А всі ось ці «час спливає», «почуття на межі» і «забере» — не більше ніж фантазії. Приблизно з тієї ж опери, що і обговорення можливості сексу з супермоделями».

Медичний редактор МН Євген Пашанов:
Температура повітря на висоті 3000 м дійсно залишає бажати кращого. А якщо розігрітися в літаку, а потім голими вистрибнути на мороз, то і застудитися недовго».

З КОСАМИ СТОЯТЬ
Для тих, кого в небо не тягне, Олексій з Пермі підготував більш ніж земне пропозиція — секс на кладовищі. «Це прекрасне місце: тихо, прохолодно, — агітує нас готичний пермяк. — З порожніми лавками проблем не виникає, як і з іншою нерухомістю. До того ж свідків у подібних місцях майже не буває. А якщо і є такі, то і вони після пари ахів-зітхань, швидше за все, розбіжаться».

КОМЕНТАРІ ФАХІВЦІВ
Медичний редактор МН Євген Пашанов:
Секс на надгробку це, звичайно, ще не некрофілія, але теж, треба думати, розбурхує! Проблема може виявитися в тому, що тривалий контакт з холодним каменем (а саме на це претендують подібні мисливці) може спровокувати захворювання сечовивідних шляхів: цистит, пієлонефрит і так далі. І будете ви потім без натяку на романтику бігати в туалет кожні 10 хвилин, відчуваючи при цьому болю в животі, болі в попереку і печіння при сечовипусканні. Так що, якщо ти надумав тягати свою подругу за сексом на кладовищі кожну п'ятницю після півночі, заздалегідь запишись до нефролога».

Юрист Олександр Свєтозаров:
А заодно і адвоката найми: секс на кладовищі може бути розцінений співробітниками правоохоронних органів не тільки як дрібне хуліганство (ст. 20.1 Кпап), але і як «наруга над тілами померлих і місцями їх поховання». А це вже ст. 244 КК РФ. По цій статті навіть сольна мастурбація на кладовищі може потягнути на штраф до 40 000 руб., або покарання обов'язковими роботами на термін від 120 до 180 годин, або виправними на термін до року. Ну а оскільки повноцінний секс — це фактично діяння, вчинене групою осіб за попередньою змовою, світить вам з подружкою до трьох років позбавлення волі».

Сексолог, професор Ігор Кон:
У більшості людей кладовищі викликає швидше ліричний настрій, ніж пристрасть. Хоча молода життя цілком може грати у гробового входу, люди, які віддають перевагу цвинтарний секс, часто мають психосексуальні проблеми».

ПОЛЬОВІ РОБОТИ
Велика кількість пропозицій «спробувати» на стозі сіна або соломи доводить, що для багатьох читачів МН компроміс між «хочеться» і «колеться» успішно знайдений. Крім того, нам вдалося встановити, що свої сексуальні ігрища почвенники-екстремали нерідко влаштовують на фермерських полях, засіяних горохом, житом і турнепсом, а також не гребують картопляними грядками і кавуновими баштанами.

КОМЕНТАРІ ФАХІВЦІВ
Сексолог, професор Ігор Кон:
Стіг сіна — податлива і рухлива середовище з ніжним запахом збудливим. Займатися сексом в ньому — одне задоволення! Та й у посівах теж добре — м'яко, просторо, можна довго перекочуватися по всьому полю. Багато землеробські народи чинили так в ритуальних цілях, вважаючи, що це поліпшує врожай. Потрібно тільки уважніше бути: один мій приятель якось у темряві поклав свою дівчину якраз на свіжу коров'ячу корж. Роман закінчився відразу і назавжди».

Юрист Олександр Свєтозаров:
Занадто активно перекочуватися я б все-таки не рекомендував. Пошкодження сінокосів і пасовищних угідь тягне за собою адміністративну відповідальність за ст. 8.30 Кпап штраф — від 3 до 5 МРОТ. А якщо ви все поле збираєтеся укатати, тобто умисно знищити майно фермерського господарства (ст. 167 КК), доведеться заплатити 40 000 руб. штрафу, а то й у в'язницю на декілька років відправитися».

Лікар-дерматолог Ірина Немирівська:
А якщо поля оброблені якимись хімікатами, які можуть потрапити на шкіру, не виключена алергічна реакція».

ПРОПЕСОЧИТЬ!
«Шум прибою, призахідне небо, ніжний пісок, м'які хвилі пестять розпалені тіла...» Класична картина з низькобюджетної мелодрами і стандартний набір принад, обіцяних нам при занятті сексом на пляжі мало не в кожному другому листі. Екстримом і оригінальністю тут, звичайно, і не пахне. Втім, обійти тему пляжного сексу у першому літньому номері було б зовсім неправильно.

КОМЕНТАР ФАХІВЦЯ
Лікар-інфекціоніст, професор Олександр Бронштейн:
Не треба думати, що піщані пляжі тропічних країн так вже й безпечні. Є, наприклад, такі гельмінти — анкілостоміди. Їх личинки можуть проникати в організм людини не тільки природним шляхом — разом з брудними овочами і фруктами, але і через шкіру. Глисти найчастіше паразитують у собак і кішок і потрапляють в землю разом з фекаліями цих тварин. Іноді цю заразу так і називають — нематода собача. Зазвичай личинка впроваджується людині в ногу або в сідниці, коли він ходить босоніж по пляжу або сидить на піску. Впровадження відбувається моментально, і людина нічого не бачить, не відчуває і не помічає».

ЧИМ ДАЛІ ВЛІЗ
Говорячи про секс на місцевості, ми, звичайно, не могли обійти увагою листяні, хвойні та змішані ліси, які, як відомо, займають більше половини території нашої країни. Де як не тут ти можеш зробити ковток найсвіжішого повітря, вдосталь наораться під гітару і довести коханій свою перевагу перед дикими тваринами. Головне — завчасно обстежити навколишні кущі, щоб випадково не влаштуватися у відхожому місці попередньої туристичної групи.

КОМЕНТАРІ ФАХІВЦІВ
Сексолог, професор Ігор Кон:
Зате в лісі повно дерев! Вони допомагають освоювати вертикальні позиції. Комарі, мурахи, кропива і колючки, звичайно, відволікають, але в цілому — дуже романтично».

Лікар-гінеколог Олена Нілова:
Я б не радила дівчатам займатися сексом, лежачи на холодній землі. Це може викликати запалення придатків».

Лікар-інфекціоніст, професор Олександр Бронштейн:
До сексу це відносини практично не має, але у мене була пацієнтка, на яку з гілки в лісі звалилася деревна п'явка і дуже глибоко укоренилася в руку».

Лікар-дерматолог Ірина Немирівська:
Комарі і мурахи — це за великим рахунком дурниця. Їхні укуси не загрожують серйозними неприємностями: помазав бутадионовой маззю — і через п'ять хвилин все пройшло. А ось лісових кліщів варто боятися. Вони можуть серйозно зіпсувати враження від романтичної прогулянки в лісі. Представляти небезпеку може і трава — опіки, викликані борщівником, як правило, досить болючі і довго гояться».

ВОДНІ ПРОЦЕДУРИ
«Збираєшся влаштувати сплав на плоту або відпочити на морі? — інтригує все той же Олексій з тієї ж Пермі. — Тобі пригодиться двомісний надувний матрац». «Можна зануритися у воду і триматися за борту, — розвиває думку Олег з Москви. — Відкрита вода розкріпачує. У морі еротично будь-яке, навіть найлегший дотик: подниріванія, підтримки, катання один в одного на спині...» «У воді предмети здаються легше, — резюмує москвичка Юлія. — Це добре для виконання підтримки на руках». Загалом, суцільний дайвінг-секс.

КОМЕНТАРІ ФАХІВЦІВ
Сексолог, професор Ігор Кон:

Ритмічні коливання водної поверхні посилюють задоволення від сексу. А ще краще, якщо ви на водяному матраці, коли найменший рух одного тіла викликає різноманітні і непередбачувані коливання іншого».

Лікар-інфекціоніст, професор Олександр Бронштейн:
Всі ми звикли, що вода прозора, значить, вона чиста. Це не так. Чим краще екологія даної місцевості, чим прозоріше річки, тим більш небезпечні захворювання там можна підхопити. Паразити можуть жити тільки в екологічно чистій зоні. І деякі з них дуже підступні. Наприклад, дизентерійна амеба. Її присутність в кишечнику може проявитися через місяць і навіть через рік після купання в найчистішій, здавалося б, воді. А оскільки симптоми хвороби досить звичайні: загальне нездужання, болі в животі, нестійкий стілець — людина і не підозрює, що в ньому живе амеба».

Уролог-андролог Юрій Крымкин:
Секс у воді нефизиологичен просто тому, що самі ми сухопутні. Природна змазка руйнується водою і максимальний еротизм цього заняття знижується. Та й максимального задоволення в чужорідному середовищі, де треба постійно контролювати свої дії та орієнтуватися в навколишньому середовищі, навряд чи можна досягти. Хоча цілком ймовірно, що маса відволікаючих моментів може бути на руку чоловікам, які страждають передчасним сім'явипорскуванням».

Інструктор Підводного клубу МДУ, науковий співробітник Біологічного факультету МДУ Дмитро Жадан:
Не бачу ніяких принципових перешкод — тільки технічні. Підводний середовище сама по собі не повинна ніяк перешкодити сексу. Занурення на глибину приблизно до 40 м не внесе жодних змін у процес. Тобто, якщо вийде впоратися з технікою на глибині 2 м, то вийде і на 40 м. Глибше 40-50 м розпочнеться азотний наркоз — чим глибше, тим сильніше. Але наркоз буде і без сексу. Що стосується підводного тиску, можу сказати наступне: у кожного старого водолаза є історія про те, як з ними на спуск в барокамері, де нирці проходять випробування підвищеним тиском, напросилася подруга і що вона там робила. Секс в барокамері проходить дуже бурхливо і з дуже сильними відчуттями. Так що найголовніше під водою — порозумітися зі спорядженням. Опускатися доведеться без костюма (або в самому короткому костюмі), тому вода повинна бути теплою — від 27-28°С. Треба буде взяти з собою більше вантажів, ніж зазвичай, — щоб не злетіти вгору по ходу справи. Найгірше, що в роті легеневий автомат, а на обличчі маска. Поцілунки доведеться робити короткими і вивіреними. І взагалі, моя думка, що вийде вся ця акробатика тільки у професіоналів».

.
сьогодні о 13:38  |  Переглядів: 0  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: