Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Тічка у хаскі
Не Зупиняйся | Корисна інформація | Психологія

Якщо ви взяли на себе величезну відповідальність – бути господарем хаскі-суки, варто ознайомитися з тим, як себе вести, якщо у собаки розпочнеться перша тічка.Це потрібно знати не тільки заради того, щоб дотриматися правила гігієни і догляду за собакою, але і щоб ваша улюблениця не принесла вам несподіваний сюрприз у вигляді небажаного потомства.

Перша тічка у хаскі

Коли варто чекати першу тічку?

25Як правило, перша тічка у хаскі буде починатися після зміни зубів.Назвати точний часовий період не представляється можливим.Це обумовлено тим, що ця подія завершує певний період розвитку організму молодої собаки, який є особливим у кожної тварини.
Щоб визначити приблизний час початку тічки, варто поцікавитися у господарів мами собаки про всі особливості проходження тічки їх вихованця.

Уточніть всі особливості поведінки собаки, минулих пологів, виношування плоду.Фахівці стверджують, що досвід передається від матерів хаскі до дочок.Читайте також цікаву статтю, яка нікого не залишить байдужим, на тему: Відданість собаки людині

Тічка у хаскі

Ознаки тічки у хаскі:

  1. Основна ознака, що скоро буде тічка у хаскі, є скільки разів за прогулянку собака ходить в туалет.У цей період хаскі досить часто мочаться, роблячи позначки для псів.В таких випадках не варто відпускати тварини на прогулянку без прив'язі, інакше ніхто не застрахований, що настане небажана вагітність хаскі.

24

  1. Також зверніть увагу на її поведінку, так як починають давати про себе знати гормони, хаскі починає вести себе надто грайливо, активно, зовсім перестає слухати господаря.
  2. Під час огляду статевих органів петля буде більш набряклою.Якщо натиснути на неї, можливо, побачити виділення мутно-рожевого або світло-рожевого кольору.
  3. Господар собаки не повинен лінуватися і щодня перевіряти її на прихід першої тічки, роблячи це за допомогою обстеження петлі у суки.Як тільки будуть помічені перші виділення, позначте цю дату в записній книзі собаки.Тривалість тічки становить приблизно 21 день.Як правило, період між тічкою і подальшої може бути від 4 до 7 місяців.

Поради, якщо у хаскі тічка:

23Фахівці дають багато поради якщо у хаскі тічка, слідуючи яким можна запобігти небажане потомство або ж навпаки – запланувати в'язку тварини.Собака буде готова до спаровування навіть в першу тічку.Але найкраще не допускати цього, адже організм тварини ще не є сформованим.Саме з цієї причини перша в'язка повинна бути запланована з 18 місяців.Найкращий час для цього з 9 по 13 день тічки.Варто відзначити, що хаскі повинна бути в потрібному стані, визначити його не складе труднощів:

 

  • кров'янисті виділення з петлі стали світліше;
  • хаскі заграє з псом;
  • навіть при невеликому натисканні на круп, сука відводить у бік хвіст.
  • Щоб запланувати в'язку, потрібно не забувати вести щоденник, описуючи стан собаки під час тічки, поведінка собаки до і під час спарювання;
  • якщо ж ви все зробили вірно, але бажаної вагітності так і не дочекалися, можливо, у вашої улюблениці проблеми з сечостатевої системи або ж у її обранця;

22 В цілях запобігання небажаної вагітності варто не тільки не відпускати хаскі без повідка, але і придбати спеціальні засоби, які призначені для відгону псів під час тічки.Придбати їх можна в ветеринарній аптеці, або ж зробити самостійно.Щоб приготувати засіб, що коштує зварити відвар з лаврового листя, який має сильний запах, здатний відлякати кобеля.

.
20 січня 2018 в 18:36  |  Переглядів: 35  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: