Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Теща готує краще дружини
Не Зупиняйся | Сімейні відносини | Психологія

Відлунали звуки весільного маршу Мендельсона, почалася повсякденне життя нової сім'ї.А в ній, як водиться – побутові справи, в тому числі і приготування сніданків, обідів і вечерь.Недарма є розхожий вислів: любов приходить і йде, а їсти хочеться завжди.І ось, виявляється, що молода дружина не може порадувати свого коханого смачненьким.Десерт у неї завжди готовий, він «при ній», а банальну розсипчасту гречану кашу з котлеткою подати не виходить.А одним «десертом» постійно ситий не будеш, так і під бурчання голодного шлунку про нього як-то вже не думається.

Теща готує краще дружини

17Така проблема виникає, як правило, у молодих сім'ях.При цьому молодий чоловік, поки «женихался», приходив у гості, і майбутня теща пригощала смачною, різноманітною їжею.Це дало привід думати, що такими кулінарними талантами володіє і кохана дівчина, вона ж дочка вмілій мами.

Якось підтвердити або спростувати ці думки методом іспиту на вміння варити борщ, у молодих чоловіків не виходить.Вони навіть не думають про це, зрозуміло, що про «поїсти» вони думають в другу чергу.

Дружина готує погано

15І ось минув час, і з'ясовується, що теща готує краще дружини.Для молодого чоловіка така ситуація незрозуміла тим, як це вийшло? То мама її не вчила або дочка не хотіла вчитися, така учениця, лінива і не старанна, то ще в чомусь заковика?!

Але факт залишається фактом: дружина готує погано.Є то напівсире, то пригоріла, то пересолене, то прісне — вже не хочеться зовсім.Якщо в перші тижні після весілля можна було після невдалої спроби приготувати сніданок, насміявшись над цим, збігати в кафе, то через кілька місяців це вже не веселить.Та й просто б'є по бюджету сім'ї, якщо він невеликий.При дуже хороших доходи наймають кухаря, який тішить смак господаря будинку і звільняє господиню від стояння біля плити.А якщо немає можливості для такого виходу? Що робити, щоб дружина навчилася готувати смачно?

Поради, як навчити дружину готувати

Найкращі поради, як навчити дружину готувати, можуть дати чоловіки, які пройшли через це випробування гастрономічне.Один з перших і досить поширених: взятися за приготування самому.Раз у неї не виходить, а у чоловіка є безсумнівні кулінарні таланти, то готування на ньому, а прибирання, прання, миття посуду і вся інша домашня робота – на ній.

Другим слід рада: поступово втягуйте її в процес готування, разом веселіше і цікавіше, як тільки можливо підбадьорюйте і хваліть її успіхи.Залучіть увагу до різних нескладними рецептами.З часом всьому навчиться і можна повністю поступатися їй місце біля плити.

14Третім радою служить побажання поставити на кухні телевізор, забезпечити на ньому телеканали, на яких є передання про те, як готуються страви різних країн і народів.Купуйте самі продукти, щоб у холодильнику було різноманітність.

 

І при хороших взаєминах у родині навряд чи дружина відмовиться від можливості побалувати свіжоприготованим смачненьким обідом або вечерею такого дбайливого й уважного чоловіка! Залиште відкриту вкладку в браузері зразок статті: Страви, які повинна вміти готувати кожна дівчина

Якщо все це, як кажуть, мимо і, повертаючись додому, ви не відчуваєте духмяних запахів з кухні, то тоді вже треба постаратися з'ясувати, в чому причина, чому не виходить добре готувати.Причому з'ясовувати, як можна благожелательнее і спокійніше.Криком і лайкою домогтися смачного сніданку або обіду дуже складно.Японці вважають, що приготування їжі – своєрідне священнодійство, з поганим настроєм до нього приступати не можна, інакше вся негативна енергія перейде на продукти, потім потрапить в готову їжу і всередину людини.А це погано відіб'ється на його здоров'ї.Значить, треба готувати з гарним настроєм.Тому потрібні терпіння і розуміння при вирішенні цієї нагальної проблеми.Любляча дружина обов'язково постарається навчитися готувати смачні та різноманітні страви, щоб виявити свою турботу і вдячність у відповідь.

.
20 січня 2018 в 17:25  |  Переглядів: 0  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: