Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Телефонний етикет. Як правильно розмовляти по телефону
Не Зупиняйся | Сімейні відносини | Своїми руками
Телефонний етикет. Як правильно розмовляти по телефону✦ Якщо дзвонить телефон, підніми трубку і скажи... Що слід сказати, піднімаючи трубку? Тут є кілька варіантів. Наприклад: «Алло», «Слухаю вас» або «Здрастуйте, слухаю вас». Ці Слова треба вимовляти як можна доброзичливішими.

✦ У телефонній розмові дуже важлива інтонація, так як, розмовляючи по телефону, люди не бачать один одного, у них немає можливості судити про реакцію співрозмовника на ті чи інші слова по міміці, жестам, вловити настрій можна тільки по інтонації.

✦ Дотримання телефонного етикету - дуже важлива частина іміджу, професіоналізму, тому вчися правильно розмовляти по телефону вже зараз, потім тобі це послужить добру службу.

✦ Не можна, піднявши трубку, мовчати. Також не годяться короткі відповіді: «так», «слухаю», «телефон», «апарату», вони показують твою невихованість. Настільки ж нелюб'язно і негарно звучать «на дроті» або «говорите».

✦ Не питай у абонента людини його ім'я напряму. Не самий кращий і тактовний питання «Хто дзвонить?» Постарайся з'ясувати це в ході розмови або ввічливо попроси людину представитися, наприклад: «Як вас представити? »

✦Якщо дзвониш по телефону ти, починати розмову треба з привітання, після якого ти повинна представитися і повідомити про мету свого дзвінка.

✦ Верх невихованості і грубості починати розмову з фраз: «Хто це?», «Куди я потрапила?» і т. д.

✦ Якщо ти відчуваєш, що помилилася номером, уточни це: «Вибачте, ваш номер?..» Далі назви потрібний тобі номер. Якщо сталася помилка, то ще раз попроси пробачення за турботу. Питати номер телефону у підняв трубку неприпустимо - він має повне право не відповідати.

✦ В який час вважається пристойним дзвонити додому своїм знайомим?

Не раніше 9 і не пізніше 22 годин. Від цього правила можуть бути відступу тільки між близькими людьми. Вони обумовлюються заздалегідь, хоча в будь-якому випадку після 23 годин дзвонити вважається непристойним.

✦ Якщо ти дзвониш в установу або організацію або недостатньо близьким людям додому, потрібно повідомити своє ім'я повністю.

Можна не представлятися тільки близьким друзям, які і так знають твій голос.
18 січня 2018 в 10:16  |  Переглядів: 0  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: