Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Телефон Fly 4416 - характеристики
Не Зупиняйся | Технології | Своїми руками

Моделі мобільних телефонів Fly менш поширені, ніж інші пристрої-конкуренти, проте вони також мають безліч переваг. Єдиним недоліком даного модельного ряду можна назвати лише неголосний розмовний динамік. Однак це актуально тільки для тих користувачів, хто змушений вести регулярні телефонні переговори в галасливих місцях.

Варто відзначити, що нова модель - телефон Fly 4416 – вже не має цього недоліку. Складається враження, що розробники взяли до уваги численні відгуки користувачів. На особливостях вищезгаданої моделі варто зупинитися окремо.
'Телефон

Що являє собою цей телефон?

Відразу необхідно зупинитися на тому, що Fly 4416 не підійде для тих, хто очікує від смартфона великої потужності і багатьох додаткових функцій. Його технічні характеристики досить посередні – він не обладнаний ні високоякісної графікою, ні вбудованими додатками. За допомогою цього телефону можливе лише виконувати наступні дії:

  • здійснювати дзвінки і вести телефонні розмови;
  • відправляти смс-повідомлення;
  • робити фото;
  • використовувати його як пристрій для виходу в інтернет;
  • прослуховувати музику;
  • грати в невеликі і не вимагають великих ресурсів гри;
  • за допомогою сервісу Shazam знайти певну пісню.

'Телефон

Таким чином, Fly 4416 підійде для користувачів, яким не принципово кількість пікселів на екрані і на камері, а також не потрібна висока швидкість інтернет-з'єднання. Іншими словами, це відмінний гаджет невисокою цінової категорії, справляється з основними функціями сучасного телефону. Зі смартфонами високою і навіть середньої цінової категорії він конкурувати не може.
Для його вартості, що становить менше 5000 рублів, він цілком справляється зі своїми основними функціями. Які його особливості?

'Телефон

Технічні характеристики Fly 4416

Процесор MediaTek MT6572 двоядерний з частотою 13 ГГц.

512 Мб оперативної пам'яті.

4 Гб внутрішньої пам'яті з можливістю її розширення.

Можливість використання двох СІМ-карт (як стандартних, так і мікро).

Дисплей 45" IPS 854x480.

Акумулятор потужністю 1650 mAh.

Дві камери - основна 5 Мп і фронтальна 03 Мп.

Операційна система Android версії 422.

Кому ж рекомендується цей телефон?

Fly IQ 4416 має цілком привабливий зовнішній вигляд і розміри, що дозволяють із зручністю користуватися ним однією рукою. Крім того, сенсор є дуже чуйним і швидким, а кольори екрана досить яскраві. Динаміки працюють дуже добре і голосно, як вже було зазначено вище. Уповільнення роботи смартфона можливо тільки в тому випадку, якщо почати що-небудь скачувати з інтернету. Під час скачування можуть помітно зависнути інші застосунки, відкриті в цей час.

Іншими словами, Fly 4416 - це пристрій для тих, кому необхідні тільки базові функції. В даному випадку вони працюють без будь-яких недоліків. Такий телефон відмінно підійде для молодших школярів та користувачів, яким необхідний телефон тільки для зв'язку. Більш того, часто люди купують дорогі пристрої, використовуючи тільки малу частину їх функціоналу. Може бути, краще переглянути свої погляди?

19 січня 2018 в 19:33  |  Переглядів: 4  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: