Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Тайм-менеджмент для молодої мами
Не Зупиняйся | Сімейні відносини | Психологія

Мама, я хочу їсти!», «Маааам, принеси водичкииии!», «Мамо!», «Мама!» — без кінця доноситься голос в квартирі, і, щойно якій випало читати книгу мама, підскакує і біжить на допомогу своєму чаду.«Ця мама хоч книжку почитати може! — подумаєте ви,- Я навіть голову помити не встигаю!».Особливо відчувають себе як на прив'язі новоспечені матусі з тільки що народилися грудочкою щастя, вічних пелюшок і плачу.Таким постає перед нами дитина в перші місяці життя.У суєті днів, турбот про малюка мама забуває про себе коханої.А якщо ще й чоловік вимагає смачну вечерю, що живе з вами свекруха – чистоти і порядку в домі, то так взагалі недовго і невроз заробити.Ночі безсонні, прасування нескінченні.А якщо ще потрібно працювати, то допоможе стаття на тему: Як заробляти вдома в декреті

Як викроїти молодій мамі вільний час для себе?

37Дорогі мами! Запам'ятайте одну дуже важливу річ: щаслива мама — всі щасливі! Який толк вашому чоловікові, якщо приготований вечерю подається з натягнутою втомленою посмішкою на обличчі? Навряд чи це викличе у нього великий апетит.Дитина плаче, йому треба поміняти пелюшки.Ви ледве плететесь, збиваючи по дорозі зі столу стос робочих паперів чоловіка, і вже нервово купаете малюка.Дитина, хоч і зовсім малий і ще ніби як нічого не розуміє, добре відчуває ваш стан.І дуже чуйно реагує на нього.Швидше за все, ваше напруга змусить плакати ще сильніше.

Тайм-менеджмент для молодої мами39

Лише коли ви візьмете під контроль відбуваються поруч з вами щоденні події, тоді ви зрозумієте, звідки можна взяти це жадане вільний час.Це такий собі тайм-менеджмент для молодої мами.Організуйте свій час, підвищіть ефективність його використання.

Поради молодій мамі

1.Залучіть помічників

Дайте кожному члену вашої родини хоч маленькі обов'язки.Нехай молодий тато у вихідні завжди гуляє з дитиною.А ви в цей час, ні, не готуєте обід і не миєте підлогу.Ви відпочиваєте! Здається, не повинно виникнути питання про те, чим зайнятися у вільний час молодій мамі.Тут у вас, швидше за все, збереться ще більше занять, ніж по господарству!

2.Робити домашню роботу ви можете і з дитиною вдома

Якщо це немовля, то, швидше за все, більшу частину дня він спить.Це прекрасний час для будь-яких занять.І, звичайно, для відпочинку.Дитину постарше вже треба чимось відволікати.Безліч цікавих штучок існує навколо.Посадіть дитину на стілець на кухні, вручіть йому ополоники, каструльки і інше начиння, і сміливо готуйте самі!

3.Використовуйте слінги та рюкзаки

Якщо ваш малюк не зовсім спокійний, часто прокидається, йому потрібна мама, існує чудовий девайс, здатний звільнити вам руки, при цьому, не обділивши ваше чадо в тілесному контакті з мамою.Мова йде про різного роду перенесеннях: слінги, рюкзаки.Вам потрібно лише підібрати підходящий і зручний для вас і вашого малюка згідно віку.Таким чином можна переробити безліч домашніх справ.З перенесенням вам буде зручно і гуляти.Якщо вам потрібно швидко вийти в магазин, а залишити дитину не з кимось, то, посадивши його на себе, ви спритно пройдетеся по магазинах.Адже вам не треба думати, як би проїхати тут, як відкрити двері і закотити коляску.Тим самим ви заощадите час.

4.Готуйте їжу заздалегідь і на кілька днів

Нехай наступні два дні ваша голова не буде забита думками про те, що приготувати на вечерю.Робіть заморозки! Покличте на допомогу мам, подруг.Все, що вам потім доведеться зробити, - це дістати їжу з морозилки і розігріти.Або посмажити вже сформовані напівфабрикати, зварити вже почищені і порізані овочі.І ви самі потім скажете спасибі! Ось економія часу для господині!

5.І ставтеся до всього простіше!

Через рік ніхто не згадає, що підлоги були не митим, а білизна – м'ятою.Зате ви збережете свої нерви, квітучий зовнішній вигляд і подаруйте своїм близьким багато любові і турботи, які не згаснуть в метушні щоденної рутини!50

.
20 січня 2018 в 17:16  |  Переглядів: 1  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: