Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Сюрприз на 14 лютого дружині
Не Зупиняйся | Події, свята та традиції | Психологія

Хіба потрібен привід, щоб зробити подарунок або щось приємне своїй коханій жінці? На жаль, найчастіше так.Нинішні чоловіки звикли, що дружина поруч з ним завжди.Тому після весілля забувають, що жінка, ставши дружиною і мамою, не перестає бути жінкою.Їй важливо відчувати себе коханої.Якщо цього почуття не буде, вона піде до іншого.Але не будемо про погане...

Сюрприз на 14 лютого дружині

Не за горами таке свято, як 14 лютого.Чудовий привід згадати часи, коли ви тільки зустрічалися і кожна зустріч була святом.

Чим здивувати дружину на 14 лютого?

15Не буде оригінальним, якщо чоловік подарує парфум, подарункову карту в який-небудь магазин, букет квітів.Такі подарунки банальні, їх можна подарувати в інше свято або навіть просто так.

Сюрприз ви можете піднести ближче до вечора.А от з самого ранку можна приємно здивувати дружину.
Якщо ваша дружина сидить у декретній відпустці, дозвольте їй провести цей день як вона хоче, присвятити його тільки собі.Вона і так багато часу віддає чаду, забуваючи про себе.Відпустіть її на зустріч з подругами, сходити по магазинах, сходити в салон краси.

Приклади сюрпризу на 14 день святого Валентина:

141. Приємним сюрпризом для другої половинки буде вечеря в ресторані, який їй дуже подобається.

2. Ювелірна прикраса, до якого вона давно приглядывалась.

3. Якщо ви давно не відпочивали ніде і є можливість взяти відпустку на роботі і залишити дітей з кимось, то потрібно вибратися з холодної зими в літо.Купіть путівку хоча б на пару днів у теплу країну.Якщо таких засобів немає, можна вибрати пансіонат в найближчій області і провести час разом.

Незвичайні ідеї на 14 лютого

А тепер поговоримо конкретніше з цього питання: кілька незвичайних ідей на 14 лютого.

511. Заплануйте з вечора, як проведете цей день зі своєю другою половинкою.Якщо у вашій родині є малюки, домовтеся зі своїми батьками посидіти з ними день.Напередодні ввечері відвезіть дітей до них.А самі вранці встаньте раніше, приготуйте дружині сніданок і принести його в вашу спальню.Порадуйте кохану, нехай вона стане не тільки мамою, а й коханою і бажаною жінкою.На вашому столику біля ліжка поставте вазу з квітами.Нехай посеред зими запах квітів буде радувати її.Потім запропонуйте дружині зустрітися з подругами, сходити по магазинах, в загальному провести першу половину дня, як вона хоче, не думаючи ні про що.Ви ж, тим часом, підготуйте ваш сюрприз.Прийшовши додому, дружина буде щаслива.

2. Якщо не вийде віддати дітей на день до своїх батьків, то проведіть цей день разом.З ранку також романтично приготуйте сніданок.Протягом дня намагайтеся допомагати дружині по будинку, займіться дітьми.А ввечері, коли діти поснуть, можна присвятити час і собі коханим.Навіть вдома можна провести романтичний вечір, за яким ви вручите свій подарунок коханій.Ще ідеї подарунків читайте за посиланням: Подарунок коханій на 14 лютого

Але як говорилося вище, хіба потрібен привід або причина, щоб зробити приємне своїй дружині? Намагайтеся щодня робити сюрпризи один одному: приємне смс, шоколадка, квітка.Все це не потребує великих фінансових коштів.Оживляє ваші відносини.

.
20 січня 2018 в 17:19  |  Переглядів: 2  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: