Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Сюрприз на 14 лютого чоловікові
Не Зупиняйся | Події, свята та традиції | Психологія

20Найромантичніший і улюблений усіма закоханими свято – День Святого Валентина, який щороку святкується 14 лютого.У цей день прийнято проявляти свою турботу і ніжність по відношенню до улюблених, дарувати їм подарунки чи робити сюрпризи.Але якщо зробити подарунок жінці досить просто (квіти, цукерки та ювелірні прикраси завжди залишаються актуальним подарунком), те, чим здивувати чоловіка на 14 лютого, викликає багато питань і сумнівів.

Сюрприз на 14 лютого чоловікові

19В першу чергу подумайте про подарунок, який хотів би отримати ваш чоловік.Це не обов'язково має бути щось романтичне, головне, щоб він сподобався чоловікові.Краще всього подарувати те, про що мріє чоловік, для цього уважно прислухайтеся до його слів, він обов'язково згадає в розмові те, чого він пристрасно бажає.Тоді, наприклад, ловлячи рибу на подарований спінінг, він буде згадувати про те, яка у нього чуйна і турботлива дружина.

Коли подарунок обраний, потрібно зробити День Святого Валентина особливим.Зробіть чоловікові романтичний сюрприз, який він запам'ятає надовго.

Приклади сюрприз на день святого Валентина:

Валентинка

16Перше, що можна зробити для чоловіка – подарувати символ свята, Валентинку.
Але замість звичайного картонного сердечка, зшийте подушку з ініціалами чоловіка або спечіть торт з визнанням в любові, написаним кремом.

Квест

Досить поширений, але від цього не менш захоплюючий, спосіб вручити подарунок коханому – влаштувати квест, проходячи який він зможе знайти свій подарунок сам.Для цього сховайте в різних куточках будинку записки з вказівками, де шукати наступну підказку.Для розведення гри романтикою, в кожній записці дайте завдання, наприклад, поцілувати дружину в шийку або за вушком.

Романтична вечеря

Приготуйте страва, яку найбільше любить ваш чоловік, або замовте в ресторані що-небудь вишукане.А на десерт приготуйте ягоди і вершки, які можна запропонувати чоловікові скуштувати прямо з вашого тіла.

Стриптиз

18Найулюбленіший і гаряче сприйманий сюрприз для чоловіка – стриптиз у вашому виконанні.Як би це звучало банально, але стриптиз люблять всі чоловіки, а за умови, що після еротичного танцю піде приємне продовження, чоловік точно буде в захваті!

Незвичайні ідеї на 14 лютого

Всі перераховані варіанти проведення Дня Святого Валентина досить поширені, але популярні, так як викликають щирий захват у більшості чоловіків.Але жінкам часто хочеться реалізувати які-небудь незвичайні ідеї на 14 лютого, щоб здивувати чоловіка.

Ось декілька цікавих варіантів:

Влаштуйте незвичайне побачення

Наприклад, у ресторані в повній темряві, трамваї або музеї.Таке побачення не забудеться ще дуже довго.

Влаштуйте побачення під зоряним небом – вирушайте в планетарій

А деякі планетарії пропонують влаштувати романтичний вечір з музикою і вечерею, якщо вдасться організувати таке побачення, то неймовірні емоції вам забезпечені!

Відвідайте спільний майстер-клас

17Порівняно нещодавно вони стали користуватися популярністю.Наприклад, попрактикуйтесь разом у гончарному мистецтві або еротичному масажі.

Незалежно від того, який сюрприз ви виберете, оточіть ніжністю і любов'ю свого чоловіка, і він з вдячністю відплатить вам тим же.

.
20 січня 2018 в 17:19  |  Переглядів: 6  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: