Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Свекруха заважає жити
Не Зупиняйся | Сімейні відносини | Психологія

Як би смішно не звучало, але вступаючи шлюб, пара отримує в «придане» не тільки свою половинку, але і купу його родичів.Подобаються вони їм чи ні — доводиться змиритися, принаймні, з найріднішими людьми вашого обранця, його батьками.Невістка з свекром ділити нічого, а от зі свекрухою інше питання — тут і побутові проблеми, і, звичайно ж, її син.

Свекруха заважає жити

3Часто так буває, що свекруха заважає жити молодим.З боку свекрухи це називається «опіка, піклування, допомогу».Але з боку невістки — це втручання в її сім'ю.Типова ситуація: молодята їдуть до батьків чоловіка.І ось тут починається.Молода дружина відчуває себе гостею тут.Щоб щось тут зробити, потрібно запитати.Зробиш по-своєму, буде погано.

Чому свекруха не любить невістку?

21. Очевидно одне, що ви молода і красива дівчина зазіхнули на її сина.Вже цього одного достатньо, щоб невзлюбить.

2. Друга причина, по якій свекруха може не прийняти невістку те, що вона все робить не так, як прийнято в їхній родині: від готування і прибирання до покупки продуктів.

3. Якщо невістка — впевнена в собі дівчина, то вона напевно намагатиметься обмежити вплив свекрухи на свого чоловіка.Спілкування їх зведеться до мінімуму.

4. Якщо у подружжя є діти, то невістка може заборонити бабусі з ними спілкуватися або обмежити спілкування.Однак, потрібно постаратися побудувати відносини з «мамою».Це її син, якого ви вибрали в супутники.Збережіть спокій дружина: для нього дуже важливо, щоб дві головні жінки в його житті спілкувалися.А якщо ви змусите зробити його вибір, то він вам, швидше за все, не сподобається.

Як зробити, щоб свекруха не заважала жити спокійно?

11. Знайдіть з нею спільну мову.У неї є інтереси.Постарайтеся дізнатися про них.Розмовляйте з нею.Але найголовніше тут — щирість.Проявіть розуміння до неї.Ви самі станете в майбутньому мамою, у вас буде дочка або син.Та прийде час, і доведеться відпустити дитину.

2. Як і будь-матері, вашої свекрухи буде приємно, якщо ви будете цікавитися дитинством її сина.

3. Телефонуйте свекрухи, цікавтеся її здоров'ям.

4. По можливості, віддавайте її онуків, а самі тим часом відпочивайте з чоловіком.

5. Питайте її, нехай вона радить.Однак робіть по-своєму.

6. Але чоловікові ви повинні пояснити одне: що ви — одна сім'я і не потерпіть, щоб хтось втручався в неї.

Поради, якщо живеш зі свекрухою

41. Найголовніше, постарайтеся знайти з нею контакт.

2. Якщо не вдалося зробити її своєю подругою, то ніколи першою не починайте конфлікт.Якщо ж вона починає і вам важко стриматися, намагайтеся показати вашому чоловікові, що ви не хочете війни, але його мама не бажає йти на світ.

3. Запитуйте її порад з побутових питань.Цікавтеся, що з їжі любить її син.Кому як не їй знати.Попросіть її допомогти вам у приготуванні цих страв.

4. Приділяйте їй трохи часу.Принесіть цукерки і влаштуйте чаювання.

5. Попросіть розповісти їй про дитинство вашого чоловіка.

6. Якщо є онуки, давайте бабусі грати з ними.

7. Запитаєте, чим допомогти по господарству.Розділіть між собою домашні обов'язки.Про причини злості вашої свекрухи і інших людей читайте у статті: Причини заздрості та злості

8. Не говоріть погано про нього.Все одно у сварках винуватою будете ви, а не він.Постарайтеся подружитися зі свекрухою.Все-таки хто, як не вона, зможе вам порадити при сварці з сином.

 

.
20 січня 2018 в 17:21  |  Переглядів: 4  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: