Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Сусіди
Сучасне суспільство відрізняється від людей кам’яного століття умінням спілкуватися. Чим більш товариський людина і чим простіше він у спілкуванні з іншими людьми, тим спокійніше йому жити.
Акцент ми зробимо на такої категорії людей, як сусіди. Хто вони ж вони такі?
Люди, які живуть поруч з нами в сусідніх кімнатах, квартирах і будинках. Часом вони знають про нас більше, ніж наші рідні і друзі. З сусідами ми бачимося щодня, зустрічаємося на сходовому майданчику.
Переїжджаючи в нову квартиру або будинок, одне з перших що потрібно зробити — це познайомитися з людьми, які живуть з вами на одному поверсі або які сусідять з вашим будинком, якщо це приватний сектор.
Навіщо взагалі потрібно це знайомство? По-перше, правило етикету. Буде досить дивно, якщо ви і ваша сім’я кожен день будете стикатися з ними на поверсі і при цьому мовчати. Чим більше будете знати про сусідів, тим спокійніше буде вам.
Для початку слід при першій вашій зустрічі привітатися і представитися. Дізнатися, хто старший по під’їзду. Це важливо знати, оскільки всі питання, стосовно життя вдома, можна дізнаватися у нього.
Після багатьох років, прожитих на одному місці, деякі сусіди стають настільки близькі, що потрапляють в сімейне оточення сім’ї. Їх запрошують на свята, в гості один до одного, сім’я може залишити не боячись ключі від квартири, їдучи у відпустку.
Сусіди в нашому житті відіграють величезну роль. Знайомство з ними дає такі переваги, як:
1. Можна спокійно виїхати у відпустку і залишити ключі від квартири сусідів. Звичайно, ідуть довіряти таким людям на всі 100% і знати їх досить довго. Якщо ж сусідів ви знаєте не дуже добре, то можна просто попросити доглянути за квартирою. Залишити телефон для зв’язку. Виїхавши відпочивати, ви можете бути впевнені, що вдома все буде добре.
2. Безпека і допомогу. У разі якогось нещасного випадку: затопило, не відкрити двері, боїтеся вийти на сходову площадку з-за підозрілих осіб на неї, то завжди можна зателефонувати сусідів і попросити допомоги.
3. Спілкування. Як не дивно, але просто сусідів можна стати хорошими знайомими чи навіть друзями.
Так що намагайтеся знайти спільну мову з тими, хто живе за стінкою з вами.
сьогодні о 14:46  |  Переглядів: 0  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: