Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Суперклава поспішає на допомогу
Не Зупиняйся | Технології | Психологія
Чим може здивувати досвідченого користувача звичайна клавіатура? Не будемо витрачати твій час: от 3 серйозних причини як мінімум подумати про покупку Logitech Washable Keyboard K310.

Вона рятує життя

Ти миєш руки з милом і утримуєш будинок в чистоті? Сідай — п'ять. А тепер погана новина: як би уважно ти не стежив за собою, в твоєму домі є одна річ, щодня постачає тебе полчищами хвороботворних бактерій. Знайомся — клавіатура-вбивця. Все просто: вчені провели дослідження з метою з'ясувати, який предмет нашого побуту — найбрудніше. Як ти вже здогадався, перше місце в цьому списку посіла клава. Виявилося, що бактерій на ній приблизно стільки ж, скільки під обідком унітазу, і кожен день 5-10 годин твої пальці копашатся в цьому болезнетворном пеклі.

Фото 1 - Суперклава спешит на помощь

Logitech Washable Keyboard K310 дозволить вирішити проблему самим елегантним чином —цю клавіатуру можна мити прямо в раковині. Візьми за правило вранці (або, навпаки, перед сном) не тільки зуби чистити, але і мити свою клавіатуру: спеціальні отвори для зливу K310 забезпечать швидкий відтік води після процедури, і їй можна тут же знову користуватися. Дивно, що така ідея прийшла виробникам периферії тільки зараз, але, як кажуть, краще пізно, ніж ніколи.

Фото 2 - Суперклава спешит на помощь

Вона береже гроші

Найвища смертність з усього комп'ютерного «заліза» у клавіатур: їх топлять у каву, за ним довбають пальцями і кулаками, їх обсипають градом з крихт. В принципі, це логічно: клавіатура — наш основний інструмент спілкування з комп'ютером, і йому дістається більше всіх. Але чому б не продовжити клаві життя (заодно заощадивши собі грошей)?

Спеціальний рекламний проект.

Фото 3 - Суперклава спешит на помощь

Logitech Washable Keyboard K310 — найкращий друг людини: вона не боїться пролитих напоїв (а чого боятися якийсь гуртки кави, якщо K310 розрахована на занурення на глибину 28 сантиметрів?), вона готова до самого енергійному набору (кнопки здатні витримати понад п'яти мільйонів натискань, а символи на них викарбувані лазером і оброблені ультрафіолетом, щоб як можна довше не стертися), і, звичайно крихти не будуть проблемою, коли їх можна легко вимити з клавіатури під струменем з крана. Ціна Logitech Wireless Touch Keyboard K310 — 1990 рублів.

Економить час

Отже, як ми вже згадали, сучасна людина 5-10 годин на день проводить за комп'ютером. Що ж, Logitech Washable Keyboard K310 не проти довгої роботи, але чому б не зекономити собі кілька хвилин? На клавіатурі маються додаткові дванадцять «гарячих» клавіш для миттєвого доступу до інтернету, e-mail і управління звуком. Це ті дрібниці, які заощадять тобі у рік десятки хвилин вільного часу (пам'ятаєш адже, що не треба думати про секунди звисока?). Крім того, Logitech Washable Keyboard K310 не вимагає додаткового програмного забезпечення для налаштування. Тобто возитися з драйверами не доведеться: потрібно лише дістати пристрій з коробки, підключити його до комп'ютера і приступити до роботи.

Спеціальний рекламний проект.

.
21 січня 2018 в 13:21  |  Переглядів: 0  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: