Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Сумний півфінал
Не Зупиняйся | Спорт | Психологія
7 незвичайних оргазмів.

Фото 1 - Печальный полуфиналВважається, що для якнайшвидшого досягнення дівчиною оргазму потрібно щосили що-небудь смикати або терти. Судячи з листів наших читачів і читачок, шлях до оргазму іноді буває куди більш тернистим.
Фото: Тарас Маляревич

1 «Оргазм у мене настає тільки в одному випадку — якщо, відчуваючи, що я вже розпалена до краю, я соскочу з ліжка і з силою вдарюся задом об підлогу. Тому кожен раз переді мною стоїть дилема — до смерті налякати партнера або залишитися без оргазму».

ЩО РОБИТИ? Конкретно в такому випадку залишається тільки показати себе джентльменом і дозволити подрузі битися чим завгодно про що завгодно скільки їй заманеться. А взагалі пам'ятай, що жіночий організм — це заплутаний клубок нервів. Ніколи не знаєш, що станеться, якщо ти дернешь за ту чи іншу ниточку. Оскільки, на відміну від тебе, її оргазм далеко не завжди зав'язаний на статевих органах, залишається тільки експериментувати. Нехай частіше мастурбує в твоїй присутності, а ти ретельно конспектуй побачене і використовуй надалі.

2 «Моя дівчина нещодавно зізналася, що відчуває оргазм тільки від мастурбації, всі інші способи не діють. Що мені робити, щоб доставити їй оргазм іншим способом?»

ЩО РОБИТИ? По-перше, варто зайвий раз порадіти чесності дівчата. Така ситуація справедлива для багатьох, але не всі готові в цьому зізнатися. По-друге, подумай — тобі воно треба? Багато пар цілком задоволені таким розкладом: вона мастурбує, а він здійснює акуратну пенетрацію, і кожен незадоволений одне одним.

3 «Я можу кінчити тільки в одній позі — стоячи спираючись на стіну, коли мій партнер входить в мене ззаду. Всі спроби відійти від канону не приводять ні до яких результатів».

ЩО РОБИТИ? День у день закінчувати день стоячи в кутку набридне будь-якого. На щастя, за хороший секс дівчина готова пробачити відсутність оргазму. Їй зовсім не обов'язково відчувати його при кожній вашій зустрічі. Головне — постарайся не сачкувати в інших позах і дати їй все, крім самого головного. Але по вихідним і святковим дням тобі вже не відкрутитися.

4 «Під час оргазму моя дівчина починає якось дивно подвывать, після чого падає мені на плече у сльозах. Мене це здорово бентежить».

ЩО РОБИТИ? Сльози, втрата свідомості, зведені ноги і тому подібні побічні реакції — ознака повного розслаблення, по-справжньому сильного відчуття. У свою чергу, це означає, що твоя подруга — цілком сформувався в сексуальному плані суб'єкт. Тримайся, вона тебе такого навчить, про що ти навіть не мріяв.

Фото 2 - Печальный полуфинал5 «Моя подруга просто схиблена на оргазмах. Своїх власних. Тому вона всіма можливими способами відтягує мій оргазм, змушуючи мене працювати, як швейна машинка. Здорово, звичайно, приносити задоволення своєї дівчини, але я займаюся сексом не тільки з альтруїстичних міркувань».

ЩО РОБИТИ? Можеш піти ва-банк і здорово налякати подругу. Розкажи їй, що у чоловіків, які занадто довго відтягують власний оргазм, виникають неабиякі запалення простати і насінників, і всі ваші експерименти можуть в один прекрасний день закінчитися. Назавжди. Вона напевно злякається і пожаліє тебе. До речі, це чиста правда.

6 «Я з часткою заздрості слухаю розмови інших дівчат про те, що їм не завжди легко досягти оргазму. Якщо чоловік мені подобається, я цілком можу кінчити, цілуючись з ним на ескалаторі в метро».

ЩО РОБИТИ? Тобі можна тільки позаздрити — всього 2% дівчат мають подібної гіперчутливістю. Рідше катайся на метро і пам'ятай — цілуватися в громадських місцях непристойно.

СИНДРОМ ЗАКОДОВАНИХ СЕКСУАЛЬНИХ РЕАКЦІЙ
Більшість описаних проблем відбувається саме з-за цього неприємного недуги. Припустимо, в дитинстві старший брат змушував твою подругу дивитися фільм «Рембо: перша кров». У підліткові роки вона багато мастурбировала, але не змогла досягти оргазму, поки брат не підсунув їй вінтажне порно з Сильвестером Сталлоне. Разом з настінними плакатами брата ми маємо сформувався сексуальний код. Тепер, якщо ти не боксер, не афганець або не італієць, ти не викличеш у неї сексуального бажання, а якщо і викличеш, то доведеш її до оргазму тільки мастурбуючи під порнофільм.

ЩО РОБИТИ? У більш сприятливому випадку сексуальний код послужить тобі непогану службу — вгадані дитячі переживання, яскраві сексуальні образи можуть збільшити відчуття при оргазмі в рази. Правда, це навряд чи досяжно в перші місяці спілкування — ти повинен знати дівчину як облуплену і постійно експериментувати — найчастіше вона поняття не має про наявність у себе сексуальних кодів і лише підсвідомо прагне до їх відтворення.

.
сьогодні о 13:39  |  Переглядів: 0  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: