Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Сукні, сарафани гачком
Не Зупиняйся | Дім та побут | Своїми руками
'Сукні,
Влітку, в жарку погоду, приємно носити легкі сукні, сарафани в'язані гачком. Особливо якщо вони виконані власними руками за допомогою гачка. Існує велика кількість варіантів літніх сарафанів і ажурних суконь, схеми яких легко відшукати на нашому сайті. Як візерунка можуть виступати рослинні орнаменти і чудернацькі фігурки. Можна скористатися з'єднанням мотивів, які в'яжуть окремо. Сукню можна пов'язати просто стовпчиками, а низ і рукава прикрасити за допомогою мотивів, які легко зв'язати. Для в'язання таких речей необхідно проводити вимірювання, тобто знімати мірки.


Сукні, сарафани гачком
Деякі сарафани можна виконати, окремо провязав спідницю і верх. Або виконується цельновязанная кокетка.
Кожне літо з'являються свої модні тенденції, але білий колір і мереживо завжди в моді. Для такого літнього сукні знадобитися бавовняна пряжа 300-350 р. В'яжемо сукню в два заходи. Спочатку спідницю, яка виконується зверху вниз, а потім ліф, який виконується знизу вгору. Важливо, щоб край був еластичним і не стягував виріб, для цього потрібно в'язати стовпчиком без накиду. Спідниця може виполнться з кількох ярусів, що додасть виробу легкості і легкості.

Ліф для деяких моделей сарафанів можна в'язати по колу або у вигляді трикутників. А нижню частину в'язати по колу стовпчиком з накидом або без накиду, як подобатися. У висновку низ сукні сарафана обв'язують будь ажурним візерунком.
На сайтах можна знайти широкий вибір зразків, додати свої елементи. У такій сукні не страшна літня спека. Це були сукні, сарафани гачком.
18 січня 2018 в 14:09  |  Переглядів: 0  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: