Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Сценарій викупу нареченої. Конкурси
Не Зупиняйся | Події, свята та традиції | Психологія

Одне із самих щасливих подій, про який мріє майже кожна панночка, це її весілля.Ще з самого раннього дитинства дівчинка уявляє себе нареченою і мріє вийти заміж за казкового принца.Подорослішавши, вона знаходить такого принца, готового з'єднати своє життя з нею, і вони вирішують укласти священний союз.Сама весілля і підготовка до неї вимагають великих витрат сил, часу і фінансів.Але якщо цими приготуваннями займається сама наречена і допомагати можуть близькі люди, то такий обряд як викуп нареченої, дівчина сама організувати ну ніяк не зможе.Підготовку до цієї традиції майбутня наречена довіряє, як правило, своєї свідка.

Хто займається підготовкою до викупу нареченої?

18

Всю організацію викупу наречена перекладає на плечі подруги, яка стане свідком на весіллі.Але тут подрузі знадобиться допомога нареченої.Як правило, організатору викупу потрібні різні відомості про життя майбутніх молодят для проведення конкурсів.

Сценарій викупу і підготовка до нього

19

Що ж являє собою викуп? Наречений за традицією приїжджає до своєї майбутньої законної обраниці додому, щоб разом поїхати в ЗАГС.Але перш ніж він потрапить в будинок до нареченої, повинен пройти декілька випробувань, які доведуть, що юнак знає свою обраницю і готовий заради неї на все.А якщо поставлене завдання він не зможе виконати навіть за допомогою свого друга, за сумісництвом свідка, то повинен буде відкупитися цукерками, алкоголем або грошима.Розпочати підготовку до викупу по можливості краще відразу, як тільки молоді подадуть заяву в ЗАГС, щоб у свідка було більше часу встигнути і в разі необхідності внести необхідні корективи.

Сценарій викупу нареченої.Конкурси

17

Вибравши сподобався сценарій, обидві дівчини повинні вирішити — які конкурси підійдуть, а які краще прибрати, і що можна додати.Зазвичай кількість завдань залежить від кількості сходових прольотів в під'їзді будинку, де живе наречена.Один проліт — одне завдання.Обов'язково варто відрепетирувати конкурси вже на місці, щоб точно знати, в якому місці буде якесь завдання.Можуть бути такі конкурси, які зажадають додаткових аксесуарів, типу фотографій на стіні. Бажано доглянути заздалегідь, де все це буде висіти.Визначившись з конкурсами, потрібно скласти список матеріалів, які знадобляться у їх проведенні: фотографії, кільця, ключі.

Які конкурси можна придумати на викуп?

14

А тепер більш докладно потрібно подумати над конкурсами, з яких власне і буде складатися весь викуп.Не варто робити їх занадто багато, так як час викупу зазвичай становить 20-30 хвилин, поки над нареченою закінчують «чаклувати».При виборі конкурсів зверніть увагу на те, що вони повинні бути веселими і ні в якому разі не ображати нікого з присутніх.

  1. Найпоширеніший — це конкурс з ромашкою.На пелюстках паперового квітки вказані дати, які відносяться до нареченої.Наречений повинен вгадати, що кожна означає.
  2. Другий конкурс: опитувальник.Наречена ще заздалегідь складає разом з подругою питання, на які наречений повинен відповісти.
  3. Конкурс з фотографіями.На вибір юнакові представляються декілька дитячих фотографій.Молодий чоловік повинен вгадати свою наречену.
  4. Одним з останніх проводять конкурс на визначення майбутньої життя молодих.Три склянки з водою, в яких насипані цукор, сіль і перець.Який склянку з водою вип'є наречений, такий і буде сімейне життя.

Поради: як провести викуп нареченої

13

Прикладів дуже багато конкурсів.І кожен вибирає вподобані.Але є кілька порад, які допоможуть подруги нареченої провести викуп:

  1. Свідкові обов'язково потрібно вибрати хоча б одного помічника, який приносив і забирав необхідні предмети для конкурсів.
  2. Обов'язково напередодні відрепетируйте все ще раз.
  3. Красиво прикрасьте під'їзд і квартиру нареченої.Допоможуть плакати, повітряні кулі і так далі.
  4. Постарайтеся щоб кількість завдань не перевищувала 5-6.
  5. Викуп не повинен втомити гостей.Тому час для нього відведіть не більш півгодини.Все має проходити в жартівливій формі.
  6. Не забудьте, якщо наречений і свідок не впоралися із завданням, то повинні відкупитися, щоб пройти далі.Організуйте такий викуп, щоб наречені і гості його запам'ятали.
.
20 січня 2018 в 18:37  |  Переглядів: 6  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: