Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Сценарій до весілля викуп у стилі медика
Не Зупиняйся | | Своїми руками
'Сценарій
Практично жодне весілля не обходиться без того, щоб наречений не викуповував наречену перед поїздкою в ЗАГС, де вона стане його дружиною. Захід це хоч невелике і жартівливе, як і всі заходи на весіллі, однак наречений, як правило, дуже хвилюється. Організаторам заходу потрібно постаратися, щоб «випробування» для нареченого не були занадто складними і не містили елементів злих жартів.
У цій статті пропонується дуже незвичайний сценарій до весілля викуп у стилі медика.


У виставі беруть участь три людини, які виконують ролі: головного лікаря, лікуючого лікаря та медсестри.

Акт перший


Сцена 1 сценарію до весілля викуп у стилі медика. Під'їхавши до будинку нареченої, наречений бачить напис на дверях під'їзду: «Психіатрична лікарня № 5». Нареченого зустрічає лікар і запитує, чи добре наречений обдумав такий важливий крок, як одруження на пацієнтці лікарні? Наречений, звичайно ж, відповідає ствердно.
Лікар запрошує нареченого в приймальне відділення лікарні, щоб перевірити, чи зможе наречений впоратися з такою нареченою. Але перед тим як увійти в лікарню, нареченому необхідно ввести спеціальну вакцину. Виходить медсестра з величезним шприцом, наповненим вакциною, і вливає вакцину в рот нареченому. При цьому роль вакцини успішно виконує алкогольний напій.

Акт другий


Сцена 2 сценарію до весілля викуп у стилі медика. Нареченого впускають в під'їзд (приймальне відділення лікарні). На підлозі розстелена вузька доріжка, по якій нареченому необхідно пройти, одночасно відповідаючи на питання про наречену. Якщо наречений не може з відповідями, лікар тонко натякає, що відповідь можна купити.

Акт третій


Сцена 3 сценарію до весілля викуп у стилі медика. Ось нарешті двері квартири нареченої - відділення, де «лежить» наречена. З-за дверей з'являється медсестра і вимагає пред'явити фото нареченої. У нареченого фото немає, і йому пропонують намалювати портрет нареченої. Портрет показують медсестрі. У більшості випадків портрет, звичайно, жахливий. Медсестра наречену по портрету не дізнається і погоджується пропустити нареченого у відділення тільки після сплати штрафу.

Акт четвертий


Сцена 4 заключна. Увійшовши в квартиру (відділення лікарні), наречений бачить на стіні численні фото нареченої, на яких вона зображує різні емоції. Під кожною фотографією висить чистий аркуш паперу, на якому нареченому треба написати назву емоції, зображеної на фото. Якщо наречений помиляється, свідок платить лікарю штраф.
Після закінчення випробувань головлікар пропонує нареченому купити довідку про те, що наречена здорова, якщо наречений дає слово, що буде її любити таку, яка вона є.
18 січня 2018 в 14:08  |  Переглядів: 0  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: