Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Стрижка рапсодія (фото)
Не Зупиняйся | Здоров'я та краса | Своїми руками
Стрижка рапсодія (фото)Сучасна модна стрижка з такою оригінальноюі милозвучною назвою рапсодія, підкорила вже не одне серце красунь і модниць всього світу. А все завдяки своїй універсальності, жіночності, краси, елегантності і легкості в монтажі.

Опис стрижки рапсодія


Стилісти рекомендують робити цю стрижку на волоссі середньої довжини, а також на довгому волоссі.

Особливість її полягає у використанні такого незвичайного методу стрижки, як накладення пасма на пасмо. В цілому, техніка її виконання схожа на техніку «каскаду», однак у «каскаді», як ви знаєте, волосся стрижуться так званої «драбинкою», а в нашому випадку пасма формуються виключно за рахунок филировки. При цьому довжина волосся зберігається повністю. Завдяки такій особливій техніці виконання стрижка здобуває необхідний обсяг, особливо на маківці, а зачіска - легкість і оригінальність.

Кому підійде стрижка рапсодія

'Стрижка

В першу чергу, як ми вже сказали, цю сучасну стрижку можна порекомендувати любителькам середніх і довгих волосся, адже на такій довжині волосся вона виглядає найбільш вдало і виграшно, вигідно підкреслюючи обличчя її власниці. Так що цю зачіску по достоїнству оцінять ті дівчата, які не хочуть розлучатися зі своїми розкішними довгими волоссям, однак при цьому мріють виглядати модно і стильно.

Ця унікальна зачіска гарна і на прямих, і на кучерявому волоссі, тому локони, завдяки особливій техніці стрижки, не будуть сплутуватися, а навпаки, будуть красиво лежати на різних рівнях. Підійде вона і для тонких, і для густого волосся. У першому випадку - ця зачіска допоможе тонким волоссю отримати такий бажаний обсяг, особливо на маківці, чого зазвичай досить складно досягти, а ось густе волосся, навпаки, позбудуться своєї зайвої пишноти і їх можна буде красиво і стильно укласти без особливих проблем.

'Стрижка

По достоїнству оцінять цю зачіску і любительки експериментів, адже вона дозволяє жінці постійно змінюватися і, змінюючи лише укладання, кожен раз з'являтися в суспільстві в новому образі. До речі, одне з головних достоїнств цієї зачіски в її легкої укладання.

Стрижка рапсодія з чолкою

Ця зачіска дуже красиво і стильно виглядає як з чолкою, так і без неї. Але якщо ви віддаєте перевагу стрижки з чолкою - ви можете вибрати кілька варіантів цієї зачіски з різними чолками, в залежності від ваших уподобань і форми обличчя.

Так, круглолицим дівчатам можна порекомендувати цю зачіску в поєднанні з довгою косою чолкою, яка візуально звузить обличча. А дівчатам з класичним овальним обличчям - відмінно підійдуть і густа пряма, і асиметрична чолка, чолка, що складається з двох шарів. В цьому випадку нижній шар чолки можна зробити коротким, а верхній - косим і довгим, стильно уклавши його набік. Така оригінальна зачіска з двошаровою чолкою ідеально підійде яскравим екстравагантним натурам, як, втім, і креативна трикутна чолка. З трикутної чолки ця зачіска виглядає особливо незвично і стильно.

'Стрижка

Фарбування волосся зі стрижкою рапсодія

Для цієї стрижки підійдуть будь-які спобличчя фарбування волосся: і блондування, і мелірування, колорування. Причому, кожен з обраних видів фарбування зробить стрижку ще більш виразною і ефектною. Поєднання декількох кольорів додасть зачісці жвавості і обсягу. Наприклад, можна зробити окремі прядки більш світлими, ніж основний колір волосся і розташувати їх всередині або зовні по всьому периметру голови.

Особливо ефектно і стильно на такій зачісці виглядають і кілька різних відтінків.
18 січня 2018 в 11:13  |  Переглядів: 6  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: