Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Стайлінг для волосся
Не Зупиняйся | Здоров'я та краса | Своїми руками
Стайлінг для волосся Стайлінг для волосся - це група засобів, які можуть зафіксувати локони і надати їм необхідну форму. Сьогодні перукарське мистецтво не обходиться без цих коштів, але вони виявляються не частими гостями на поличках дівчат, які з перукарською справою стикаються лише тоді, коли потрібно підрівняти кінчики або пофарбувати своє волосся.

Сьогодні в моді природність, однак, існує думка, що для того, щоб досягти ефект модного укладання волосся досить вимити і висушити феном без використання стайлингу. Мабуть, це виявляється основною причиною того, що зачіска виходить без обсягу і виглядає нудно, короткі волоски пушатся при підвищеній вологості, а кінчики волосся розтріпується. Тому недооцінювати стайлінгові засоби не варто: вони також важливі для краси волосся, як і живильні маски .

Засоби для стайлінгу волосся


Існує три основних засоби для фіксації волосся: лак, віск і спрей. Однак це далеко не весь асортимент «фіксаторів»: серед них є менш популярні, але не менш зручні.

 • Пудра-стайлінг для волосся. Це відносно новий засіб в косметичній індустрії. Пудра для волосся являє собою порошок, який наноситься на коріння волосся, а потім рівномірно розподіляється між пасмами. Сьогодні його випускають два відомих бренда - OSIS+ і Got2b від Шварцкопф. Перший засіб відноситься до професійних - воно надає блиск волоссю і природну «скуйовдженість». Другий засіб володіє більшою фіксує здатністю, завдяки чому можна створити гладкі й рівні пасма.

 • Спрей-стайлінг для волосся. Спрей для волосся - одне з найпопулярніших засобів стайлінгу, які використовують як в професійних колах, так і в домашніх умовах. Сьогодні існує величезна різноманітність, однак слід розуміти те, що багато з них містять високу концентрацію алкоголю, який позбавляє волосся вологи. Тому при використанні спрею потрібно також застосовувати зволожуючі маски. Наприклад, у професійній лінії Nouvelle є спрей Fresky Erect для швидкої фіксації. Він володіє приблизно тим же властивістю, що і лак, однак має водну основу, і тому застосовується на вологі волосся. У компанії Ducastel є спрей, який створює обсяг для волосся, піднімаючи коріння - Subtil. Він містить екстракт меліси, що дозволяє знизити шкоду фіксуючого речовини на волосся.

 • Гель-стайлінг для волосся. Гель для волосся - одне з найперших стайлінгових засобів, який почали широко використовувати. Простота його використання, а також добре тримає волосся структура зробила його незамінним засобом на поличках багатьох дівчат. Отже, сьогодні існують різні гелі - створюють ефект мокрого волосся, випрямляють, а також створюють хвилі. Наприклад, у компанії Ducastel є гель bpm Beat On, який випрямляє волосся і не склеює їх при цьому. Він зручний у використанні завдяки флакончика з дозатором, що дозволяє не тільки економити засіб, але і не заносити бактерії на пальцях гель, як це може трапитися з коштами в баночках. У цієї ж компанії є гель-картон, який володіє суперфиксацией. Завдяки йому волосся можна моделювати в різних напрямках, і вони будуть тримати форму досить довго. Його назва - bpm In Beat.

 • Лак стайлінг для волосся. Лак для волосся - найпопулярніший спосіб фіксації укладання. Вони можуть бути і в професійних колах, і в серіях категорії мас-маркет. Наприклад, лак для волосся від компанії Лонда з середньою фіксацією є оптимальним на кожен день, завдяки тому, що він практично не забруднює волосся. Тим не менш, цей лак обтяжує зачіску, і тому легкість пасом зникає при його використанні.

 • Стайлінг для волосся
 • Віск для волосся. Віск - найщільніше засіб серед всієї стайлинговой продукції. Його асортимент невеликий, як правило, в кожній професійній лінії представлений один вид воску. Наприклад, у Nouvelle є віск Shine wax, який, крім фіксації, створює блиск. У бренда Revlon є віск використайте разом із ефектом - Style Masters. Він дозволяє зробити не тільки прямі пасма, але і завитки різних форм. • Як користуватися стайлінгом для волосся? • Пудра для волосся наноситься на сухі пасма.

 • Спрей для волосся наноситься на волосся перед укладанням, після миття голови.

 • Гель для волосся може використовуватися і на вологих, і на сухому волоссі.

 • Лак для волосся використовується для корекції сухого волосся як завершальний етап укладання.

 • Віск для волосся може використовуватися як на сухих, так і вологих волоссях.
 • 19 січня 2018 в 14:51  |  Переглядів: 0  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
  Читайте також: