Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Статеві секрети народів світу
Не Зупиняйся | Спорт | Психологія
В цьому опитуванні взяли участь 40 000 чоловіків з 42 країн.

Дані, які отримав від них міжнародний штаб men's Health, унікальні. Чим гарні в ліжку португальці, яка нація доводить жінок до оргазму швидше всіх і де найбільш популярна любов утрьох — все це ми зібрали в одному матеріалі.

Ноу-хау №1

Прийшов ти, скажімо, з новою знайомою в ресторан. Сіли за столик. Аперитив там, трохи салату, плани на вечір поки невизначені. Що робити далі?

— Не треба тягнути час і подовжувати прелюдію, — вважає досвідчений Ніки Хая, редактор рубрики «Секс» у грецькому виданні men's Health.

— Використовуй мова тіла, щоб прояснити свої наміри, — радить Хелен Фішер, доктор філософії, професор антропології в університеті Нью-Джерсі, США. — Якщо ти сидиш, сиди вільно: ноги розставлені, голова піднята, груди вперед, спина пряма. Якщо ти стоїш, трохи подайся плечима до неї, але необов'язково дивитися на неї і розмовляти. Дзеркально повторюй її руху — це стане для неї сигналом підвищеної уваги до неї, наприклад, якщо вона робить ковток зі свого склянки, ти теж відпий зі свого. Коли вона змінює положення тіла, повторюй за нею. Як тільки ти помітив, що ви рухаєтеся практично однаково, як ніби під певний ритм, можеш починати обговорення спільних планів.

— Я знаю, коли мене приваблює чоловік, а коли немає, тому не треба мене клеїти даремно. Мова тіла — це круто, але краще нехай він піде причешется і нігті підстриже, — каже Оленка, бармен з московського кафе, 30 років.

ЗА СТАТИСТИКОЮ...

...відсоток чоловіків, які практикують секс на одну ніч:

1. Португалія 81%
2. Бразилія 76%
3. Австралія 65%
4. Росія 65%
5. Іспанія 63%
Середній показник 58%

МАГАЗИН НА ДИВАНІ

Відсоток чоловіків, які готові платити за секс:

Корея — 42%
Бразилія — 34%
Філіппіни — 32%
Греція — 31%
Росія — 26%
Середній показник — 21%

ГАЛАНТНІСТЬ

Кількість щедрих чоловіків, готових на догоду дамі витратити будь-яку суму:

Індонезія — 64%
Португалія — 51%
Польща — 42%
Нідерланди — 40%
Італія — 39%
Середній показник — 31%

ГУЛЯЙ-НЕ ХОЧУ!

Кількість паралельних зв'язків у середньостатистичного блудливого чоловіка:

Бразилія — 11,37
США — 8,77
Австралія — 8,54
Великобританія — 8,28
Греція — 8,25
Середній показник — 7,65

Ноу-хау №2

— У Португалії секс гарний у будь-який час в будь-якому місці, — натхненно розмірковує Марія Грація Маріні, психолог з Португалії. — Секс на одну ніч легко знайти, якщо ти ходиш по барам до ранку. Особливо вдале полювання в літній час, коли всі тусуються на узбережжі. Танці при місяці в поєднанні з неабиякою дозою алкоголю знімають всі табу...

Знайти собі партнера на одну ніч цілком реально і в будь-якій іншій країні. Як ні парадоксально, але варто шукати там, де ти найменше очікуєш побачити таку жінку.

— Жінка, яка одягнена зухвало, навряд чи здатна піти до тебе додому, — говорить Емілі Дабберли, манірний секс-експерт з Британії. — Та не так приємно бути у неї двадцятим за цей вечір. Краще пошукай подругу в непримітному місці.

Головне, жінка повинна бути переконана, що це раптово спалахнула пристрасть, а не ретельно спланована пастка. Продумай, як запросити даму до себе. Фраза «Може, поп'ємо чайку у мене?» припускає, що вечірка вже закінчується. Краще сказати: «У мене є вдома пляшка китайського вина і колекція рідкісних фарфорових бовдурів. Цікавишся?» Після цього вечірка в барі може досить плавно перейти в домашню тусовку.

— У Португалії секс гарний у будь-який час в будь-якому місці, — натхненно розмірковує Марія Грація Маріні, психолог з Португалії. — Секс на одну ніч легко знайти, якщо ти ходиш по барам до ранку. Особливо вдале полювання в літній час, коли всі тусуються на узбережжі. Танці при місяці в поєднанні з неабиякою дозою алкоголю знімають всі табу...Знайти собі партнера на одну ніч цілком реально і в будь-якій іншій країні. Як ні парадоксально, але варто шукати там, де ти найменше очікуєш побачити таку жінку. — Жінка, яка одягнена зухвало, навряд чи здатна піти до тебе додому, — говорить Емілі Дабберли, манірний секс-експерт з Британії. — Та не так приємно бути у неї двадцятим за цей вечір. Краще пошукай подругу в непримітному місці. Головне, жінка повинна бути переконана, що це раптово спалахнула пристрасть, а не ретельно спланована пастка. Продумай, як запросити даму до себе. Фраза «Може, поп'ємо чайку у мене?» припускає, що вечірка вже закінчується. Краще сказати: «У мене є вдома пляшка китайського вина і колекція рідкісних фарфорових бовдурів. Цікавишся?» Після цього вечірка в барі може досить плавно перейти в домашню тусовку.

ЗА СТАТИСТИКОЮ...

...частіше за всіх займаються сексом корейці. Кількість «раз» на тиждень для середньостатистичного чоловіка:

1. Корея 4,5
2. Греція 4,2
3. Румунія 4,08
4. Філіппіни 3,95
5. Росія 3,87
Середній показник 2,8

Ноу-хау №3

Регулярно повторюй жіночу анатомію: забувати її непробачно.

— На початку 90-х років в Британії було дуже популярне телевізійне шоу, де жінка на вулиці показувала проходять чоловікам малюнок жіночих геніталій і просила позначити на ньому клітор, — розповідає без тіні посмішки Емілі Дабберли. — Були шоковані не лише перехожі, але і ті, хто ставив досвід, оскільки практично ні один чоловік не зміг правильно показати, де розташований клітор.

Тут треба зазначити, що становище англійських чоловіків взагалі досить важке. За статистикою, у 50% жінок в Сполученому Королівстві є секс-іграшки. В Англії проживає величезна кількість активних і досвідчених в сексі жінок, які потребують правильної еротичної прелюдії перед статевим актом.

Не потрібно проходити ті кола пекла, через які пройшли британці. По-перше, почни спокушати дівчину тоді, коли вона зовсім не готова до цього: на роботі, в дорожній пробці або за сімейною вечерею. Гладь її коліна під столом, посилай на телефон ніжні текстові повідомлення і т. д. Коли ви нарешті залишилися наодинці, не накидайся на панночку відразу. Крім зони талії у неї є ще приблизно 85% неохопленого тобою тіла.

Тепер щодо місцезнаходження клітора. Більш дурного питання для обговорення людство ще не придумало. Якщо хочеш, щоб посиденьки в компанії вдалися, підкинь співрозмовникам тему: «Атипове розташування клітора: новітні пошукові методики». Залишок вечора пройде на ура.

ЗА СТАТИСТИКОЮ...

...британці більше інших народів поважають петінг. Середня довжина петтінга (в хвилинах):

1. Великобританія 17,44
2. Австралія 17,20
3. Німеччина 16,92
4. Мексика 16,91
5. Чехія 16,43
Середній показник 15,78

.
сьогодні о 13:38  |  Переглядів: 0  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: