Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Стандарт хаскі
Не Зупиняйся | Корисна інформація | Психологія
 • Вивели таку популярну на сьогоднішній день породу їздових собак як хаскі в Америці.Перша дата появи відноситься до 2 лютого 1995 року.
 • Що стосується розміру, то вона має середню величину, від цього хода її легка і досить швидка для подолання відстані.Рухи витончені
 • Якщо говорити про характер, собака досить спокійна, так що при її запрягання не виникає проблем.В упряжці вона також може перевозити вантажі на великі відстані досить швидко, так як витривалість у неї велика, що підтверджується наявністю сильних і міцних м'язів, а також розвиненими м'язами.Це хороший і працьовитий «працівник».
 • Стандартні хаскі дуже доброзичливі по натурі, що підтверджується їх умінням відчувати настрій господаря.Агресивність не тільки по відношенню до людей, але і до інших собакам відсутній.А коли вона дорослішає з'являється стриманість.

Стандарт хаскі4

 1. У такий породи є стандарти в пропорціях – від сідничного бугра до плечей, а точніше їх зчленування, довжина тулуба більше, ніж висота в холці.
 2. Так само існують певні стандарти будови голови.Так, середній і округлий череп має нормальні пропорції до тіла.Їх ніс буває не тільки чорного більше звичного забарвлення, як у інших собак, але і може бути тілесним або коричневим.Іноді зустрічається ніс з прожилками рожевого кольору.2
 3. Морда по ширині і довжині середня і злегка звужується до носа, а губи щільно прилягають один до одного і мають різний пігмент.
 4. Мигдалеподібні очі рівномірно розташовуються один по відношенню до одного, але злегка розкосі.Колір їх частіше блакитний або коричневий, але зустрічаються і різні за кольором.
 5. І на завершення опису голови, вуха мають трикутну форму, а також розташовуються близько один до одного і добре стоять.
 6. Шия має середню довжину, що надає собаці особливу гордість.А спина доповнює її статус, так як вона міцна і пряма.Широка грудна клітка має певну міцність.3
 7. Що стосується хвоста, він в нормальному стані собаки рівна і опущений, а коли вона насторожена, він піднімається вгору.
 8. Лапи хаскі прямі, а міцні кістки, м'язи у здорової собаки добре розвинені.

Хаскі влітку6

Досить спекотне літо змушує задуматися майбутнього господаря про те, варто чи не варто купувати таку породу, адже спекотна спека досить довго триває, а температура може досягати плюс 40 градусів.Що стосується хаскі, спеку вона переносить нормально, якщо не вигулювати собаку в самий пригрів.Нормальний господар і сам навряд чи піде на вулицю опівдні.Доступ до води у собаки повинен бути постійний.Також слід давати воду охолоджену, але не холодну.Також допомагає перенести спеку і її шерсть, хоча це здається сумнівним.Але тіло не перегрівається за наявності щільного підшерстя на ньому.Схожа робота підшерстя на принцип роботи теплоізолятора.

Хаскі різновиди10

Різновид хаскі заснована на її забарвленні, але всі забарвлення відповідають певній нормі, яка свідчить про те, що можливі забарвлення різного кольору-від чисто білого до чорного.

9

 1. Отже, розрізняють довгошерстих хаскі.Окрас різний, але часто це робочі собаки, в місті на прогулянці, їх навряд чи зустрінеш, так як довга шерсть захищає від сильного морозу.
 2. Далі ще підвидом забарвлення є так званий строкатого забарвлення, простіше кажучи, з плямами забарвлення.Такі собаки зазвичай одноколірні білі, з різними за кольором плямами, які займають одну третину тіла.Також такий окрас не обходить стороною його губи і ніс, а також обведення очей.Колір його від сірого до чисто чорного.

  7

 3. Ще один колір собаки – це чорний з підпалом, який дуже рідкісний.Вся собака, а точніше її шерсть однотонного чорного кольору, але має якийсь підпав від персикового до оранжево.Найчастіше зустрічається такий підпав на кінцівках або грудей.Але ніс, губи і обведення очей тільки однотонні і чорні.
 4. У робочих порід хаскі є окрас Агуті, який буває як чорним, так і сірим, іноді на тілі є наявність смужок.Теплі тони підшерстя, мають теплий кремовий колір.
 5. Що стосується так званих рідких «соболиновых» хасок, підшерстя має мідний або яскраво-рудий колір.8
 6. Дуже схожі такі собаки на ще один вид, так званий, Вовчий Сірий окрас, у якого не такий яскравий підшерсток.Такі собаки мають вкраплення, але другого виду вони світліші і має коричневий колір.А колір самої вовни може починається біля кореня одним – бежевим, і закінчуватися іншим – чорним або більш світлим кольором.
 7. Ще розрізняють палевий окрас, він більш однотонний і немає присутності рудих відтінків.
 8. Також існують дві не менш популярних різновиди – рудий і світло рудий.Такий колір повинен добре проглядатися, але не переважати, а пігментація обведення очей, губ і носа має від світло до темно-коричневого кольору.11

Таким чином, забарвлення у хаскі різний, тому перед вибором необхідно визначитися з бажаним кольором, а також її пігментацією.Якщо ви замислюєтеся про те, завести домашнього вихованця, то почитайте ще цікаві історії з життя в статті: Відданість собаки людині

.
20 січня 2018 в 18:29  |  Переглядів: 2  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: