Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Споживана потужність холодильника
Не Зупиняйся | Технології | Своїми руками
Споживана потужність холодильника При виборі будь-якої побутової техніки, постійно рекомендують звертати увагу на їх споживану потужність, особливо це стосується побутових холодильників , які єдині з побутових приладів працюють цілодобово. Але багато споживачі, які не мають спеціальної освіти, навіть не розуміють, що це показати означає.
Тому в статті розглянемо, що таке споживана потужність холодильника і як розрахувати середній її показник.
Споживана потужність - це кількість енергії, яку витрачає весь електроприлад при своїй роботі, так як він складається з нагрівачів, лампочок, вентиляторів, компресорів та ін. Така потужність холодильника вимірюється в кіловатах (кВт), щоб дізнатися середнє значення, треба визначити, скільки кіловат електроенергії споживається їм на добу. Цей показник є основним для визначення енергоефективності роботи пристрою.

Як дізнатися потужність холодильника?


Для того, щоб визначити яка саме споживана потужність вашого холодильника, слід подивитися на інформаційну наклейку, розташовану на зовнішній стінці або всередині камери. Така ж інформація повинна міститися в інструкції з експлуатації даного електропобутового приладу. Там буде вказана середня номінальна потужність холодильника - 100-200 Вт/год і максимальна (при включенні компресора) - близько 300 Вт, для підтримки внутрішньої температури +5°С при зовнішній +25°С.
Чому з'явилося поняття максимальна споживана потужність? Тому що, компресор, який відповідає за прокачування по охолоджувального контуру фреону, працює, на відміну від всього холодильника, не постійно, а тільки по необхідності (після сигналу датчиків про зміну температури). А в деяких моделях, для підтримки температури в кількох камерах, їх встановлюють більше ніж один. Тому реальне споживання електроенергії холодильником відрізняється від зазначеного номінального показника.
Але включення компресора не єдиний фактор, від якого залежить зміна споживання електроенергії холодильником.

Від чого залежить потужність холодильника?


При заявлених однакових споживаних потужностях, різні холодильники можуть використовувати різну кількість електроенергії. Це залежить від наступних факторів:

 • його обсягу - чим більший обсяг, тим більше кількість споживаної енергії;

 • кількості збережених продуктів - особливо в морозильній камері;

 • пори року й умов експлуатації - більше використовується влітку і якщо в кімнаті жарко, і менше - взимку і в прохолодному приміщенні;

 • кількості та потужності компресорів, встановлених в холодильнику;

 • якості і герметичності теплоізоляції, особливо ущільнювальних резинок на дверях;

 • наявності системи «No Frost» або інших додаткових функцій.


 • Потужність заморожування холодильників


  З поняттям споживана потужність пов'язана потужність заморожування холодильника. Споживана потужність холодильника
  Потужність заморожування - це кількість свіжих продуктів, які холодильник може заморозити (їх температура повинна стати
  -18°С) протягом доби, за умови закладання продуктів кімнатної температури. Цей показник теж можна знайти на інформативною етикетці або в інструкції маркуванням «Х» і трьома зірочками, зазвичай вимірюється кілограмами на добу (кг/добу).
  Різні виробники випускають холодильники з різною потужністю заморожування. Наприклад: Bosh - до 22 кг/доб, LG - до 17 кг/добу, Атлант - до 21 кг/доб, Indesit - до 30 кг/сут.
  Сподіваємося, що дана інформація про середню споживану потужність, допоможе вам при купівлі нового холодильника вибрати найбільш енергоекономічну модель.
  18 січня 2018 в 23:48  |  Переглядів: 8  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
  Читайте також: