Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Відкрита спільнота
Фітнес для душі і тіла
Країна:
Україна
Місто:
Луцьк
Опис:
Тут ви зможете знайти спортивні вправи для покращення своєї фігури та підтримки м'язів в тонусі, цікаві ідеї розминок, зарядок, а також поради для балансу душі і тіла!
12 записів

Перемога не дає силу. Силу дає боротьба, якщо ти борешся і не здаєшся це і є сила.

Арнольд Шварцнеггер


Сподобалось 9 людям
Вподобайка
9

Емоційний фон, на якому проходить тренувальний процес, це дуже суттєве питання, і в тих випадках, якщо переважають негативні емоції, ефект від тренування може бути прямо протилежним очікуваному.

Існує багато різних факторів, які визначають емоційний фон. Ось деякі з них:

Особисте життя;
Сексуальне життя;
Сімейне життя;
Робота;
Розклад дня;
Дієта;
Фінансові питання;
Здоров’я.
Якщо на якийсь із цих факторів не звертати уваги, то він обов’язково проявиться в самий невідповідний момент і потребують «свого». Тому для успіху в спорті необхідно бути гармонійною особистістю, що поєднує в собі різні якості. Давно відомо, що в спорті перемагають не просто автомати для підйому тяжкості або демонстрації скелетних м’язів, а в першу чергу справжні особистості.
Показати повністю..


Сподобалось 3 людям
Вподобайка
3

Прагни до кращого!!!


Сподобалось 3 людям
Вподобайка
3Сподобалось 2 людям
Вподобайка
2Сподобалось 7 людям
Вподобайка
7

Корисні вправи!


Сподобалось 3 людям
Вподобайка
3

Зарядка!!!


Сподобалось 7 людям
Вподобайка
7

Вправи для схуднення боків в домашніх умовах

Особливу увагу в комплексній тренуванні потрібно приділити косим м’язам живота. Отже:

У положенні лежачи на спині, ноги разом (злегка зігнуті в колінах), руки за головою «в замку». Розгорнути ноги в праву сторону, спина при цьому повинна лежати рівно. Зробіть видих. Вдих – при поверненні у вихідне положення. Повторіть вправу, розгорнувши коліна в ліву сторону. При правильному виконанні цієї вправи, ви помітите напруга косих м’язів живота. Зробіть 2 підходи по 30 разів.

Ляжте на лівий бік, ліву руку покладіть перед собою, праву руку за голову. Зігнувши ноги в колінах, підніміть голову і ноги. Ліктем потрібно тягнутися в бік. Поверніться на правий бік і повторіть. Зробіть 2 підходи по 30 разів.

Ноги поставте на ширину плечей, руки вздовж тулуба. Робіть нахили по черзі вправо і вліво. Нахилятися намагайтеся як можна нижче. Зробіть 40 нахилів в кожну сторону. Навантаження можна збільшити, взявши в руки гирі. Гирі можна замінити пластиковими пляшками, наповненими водою.
Поставте ноги на ширину плечей. Руки зчеплені в замок біля лівого стегна. Потрібно якомога глибше сісти. Руками при цьому зробити півколо над головою в сторону правого стегна. Зробіть два підходи по 30 разів. Це вправа для схуднення боків для жінок.

Правим боком ляжте на м’яч. Ноги прямі, права рука на підлозі. Підніміть ліву ногу вгору 25 разів. Поверніться на лівий бік, виконайте 25 підйомів лівою ногою.

Велосипед – ефективна вправа для схуднення боків. Ляжте на підлогу. Злегка підніміть ноги і крутите педалі, імітуючи їзду на велосипеді. Чим нижче над підлогою ноги, тим більше навантаження.
Повільний біг на місці. Ноги потрібно піднімати якомога вище. Це вправа для м’язів живота і сідниць. Дотримуйтесь правильне дихання.


Не обов’язково відвідувати фітнес-центр або спортзал, на допомогу в боротьбі за стрункість прийдуть вправи для схуднення боків в домашніх умовах. Пам’ятайте, щоб тіло використовувало жирові клітини як паливо, потрібно займатися не менше 30 хвилин. Регулярність виконання вправ для боків – запорука успіху.
Показати повністю..


Сподобалось 3 людям
Вподобайка
3

Ефективні вправи для сідниць!!!

«Ходьба» — це вправа відмінно зміцнює сідниці й внутрішню частину стегна. Вправа виконується на підлозі в положенні сидячи. Сядьте зручно на підлогу, витягніть ноги, і повільно «крокуйте», переступаючи сідницями, рухаючись то вперед, то назад.

вправи для сідниць в домашніх умовах
«Корисні гойдалки» — відмінна вправа для того, щоб зробити сідниці пружними і спокусливими. Воно виконується в положенні стоячи на четвереньках (при цьому гомілка повинна бути перпендикулярно підлозі, стегно — паралельно) — повільно тягніть ногу вгору.

ефективні вправи для сідниць і стегон
«Пінгвін» — це вправа відмінно тренує м’язи внутрішньої поверхні стегна. Для його виконання сядьте на край стільця, між колінами покладіть м’яч і стискайте його протягом 30 секунд.

накачати сідниці в домашніх умовах
«Ледащо» — саме ефективна вправа для збільшення сідниць. Ляжте на підлогу, ноги зігніть в колінах, стопами зіпріться об стіну і крокуйте: спочатку вгору, вгору, потім вниз, вниз. При цьому відривайте сідниці від підлоги в два прийоми.

найефективніші вправи для сідниць
Комплекс ефективних вправ

Чудово, що цей ефективний комплекс, що включає в себе прості вправи для сідниць, допоможе зміцнити м’язи і добитися досконалих форм навіть в домашніх умовах. Перш ніж приступати до тренування, потягніть ахіллове сухожилля.Тягнути литкові м’язи потрібно наступним чином: присідати на повну ступню, нахиляючи тулуб вперед. Також можна виконувати цю вправу стоячи на порозі або будь-який інший височини, наприклад, підставці висотою 15 см. Стоячи в такому положенні, потягніть п’яти вниз. Щоб розтягнення відбувалося краще, намагайтеся нахиляти тіло вперед. Ефективні вправи для сідниць і стегон з положення стоячи рекомендується виконувати розмірено, без ривків, добре відчуваючи роботу своїх м’язів.

«Махи ногами назад» — це вправа підтягує великий сідничний м’яз, тобто нижню частину попи. Встаньте лицем до стільця і зіпріться об нього руками. Спина при цьому повинна бути прямою. Відведіть праву ногу вгору назад і намагайтеся стегно підняти вище. Корпус не нахиляйте і не повертайте. Опустіть ногу назад. Дуже важливо намагатися робити махи за рахунок саме м’язів сідниць. Виконуючи дану вправу, теж не варто гнатися за амплітудою, воно також ефективно при невисокому підйомі ноги.
Показати повністю..


Сподобалось 3 людям
Вподобайка
3

Вправи для пресу!!!

1. Тренуй прес як мінімум 3 рази на тиждень.

2. Правильно розподіляй навантаження. Щоб бути впевненою в тому, що працюють потрібні м'язи, в «верхній точці» кожної вправи роби паузу для досягнення максимального, пікового скорочення м'язів живота. Потім повільно повертайся у вихідне положення і, не даючи м'язам розслабитися, повтори вправу.

3. Рухайся плавно - ніяких ривків. Голову тримай на одній лінії з хребтом, зберігаючи його природне положення.

4. Поступово збільшуй навантаження - м'язи преса найвитриваліші, а тому досить швидко звикають до «дресирування» і починають «лінуватися» (ось чому так складно домогтися ідеально плаского живота).

5. Намагайся збільшувати інтенсивність, а не кількість повторень. Багаторазові повтори малоефективні. Втомлюючись, м'язи преса просто «відключаться», передоручивши навантаження м'язам спини і стегон. Акцент не на кількість, а на якість.

6. Не забувай про розминку. Погано розігріті м'язи насилу «розуміють», чого ти від них хочеш, а тому половина скручувань виконується вхолосту.

7. Закінчуй тренування вправами на розтяжку преса і поясниці.

І ще. Щоб створити спокусливий рельєф на животі, одних фізичних вправ буде замало. Регулярні «пресові» тренування підкріпи спеціальною дієтою. Вона, а також кардіонавантаження (аеробіка, біг, їзда на велосипеді) допоможуть швидко розтопити жир на животі. Поєднуй силові і кардіотренування з вправами на розтяжку і раціональним харчуванням - результат не змусить себе довго чекати.

1. «Діагональ»

Зміцнюємо косі м'язи преса.

Як: ляж на спину, поперек притиснутий до підлоги, руки за головою, ноги підніми вертикально вгору, під кутом 90° до підлоги. На видиху, піднімаючи корпус вгору, правою рукою тягнися до лівої п'яти. На вдиху повернися у вихідне положення. Повтори вправу в іншу сторону.

NB! Стеж за тим, щоб спина весь час була притиснута до підлоги, поперек не округляй. Під час підйому скручуй корпус в сторону, в діагональ.

Повтори вправу по 15 разів на кожну сторону.

2. «Велосипед» з секретом»

Зміцнюємо зовнішні і внутрішні косі м'язи живота.

Як: вихідне положення, як в попередній вправі, тільки зігнуті в колінах ноги підніми так, щоб гомілки були паралельні підлозі. На видиху, напружуючи прес, піднімися вгору, скручуючи корпус в діагональ. При цьому випрями ліву ногу під кутом 45° до підлоги і одночасно потягнися лівим плечем до протилежного коліна. На вдиху поволі опустися вниз. Повтори вправу в іншу сторону.

NB! Голова весь час залишається в «підвішеному» стані, а лікті відведені в сторони. Не притискай підборіддя до грудей.

Повтори вправу 15-20 разів.

3. «Маятник»

Зміцнюємо нижні м'язи преса.

Як: ляж на спину, поперек притиснутий до підлоги, руки вздовж корпусу, ноги підняті вертикально вгору. На вдиху опусти ноги вниз доти, поки поперек залишається притиснутим до підлоги. На видиху повернися у вихідне положення.

NB! Опускаючи ноги вниз, стеж за тим, щоб м'язи преса були весь час напружені (акцентуй увагу на нижній частині живота), не округляй поперек.

Повтори вправу 15-20 разів.

4. «Неваляшка»

Зміцнюємо нижній прес.

Як: сядь на підлогу і витягни перед собою прямі ноги, руки відведи назад і вприся в підлогу. На видиху зігни ноги в колінах, направляючи їх ближче до корпусу. На вдиху повернися у вихідну позицію.

NB! Не сутулься і не прогинайся в попереку. Пряма спина - гарантія безпеки хребта. Коліна тримай разом.

Повтори вправу 15-20 разів.

5. «Дельфін»

Зміцнюємо верхні м'язи преса.

Як: ляж на спину, поперек притиснутий до підлоги, ноги зігнуті в колінах, стопи на ширині плечей, руки за головою схрещені в зап'ястях. На видиху, відриваючи лопатки від підлоги, скручуй корпус вперед. На вдиху поволі опустися вниз.

NB! Підборіддя не притискай до грудей. Не напружуй шию. Схрещені руки і голова не повинні торкатися підлоги. Піднімайся вгору до відриву лопаток від підлоги, не далі.

Повтори вправу 15-20 разів.

6. «Планка»

Зміцнюємо верхній прес.

Як: перевернися на живіт, піднімися, спираючись на лікті і носки (стегна і корпус утворюють одну лінію), максимально напруж м'язи живота і попереку. Намагайся втриматися в цьому положенні 20-30 секунд. Потім ляж на живіт і випрями ноги.

NB! Це статична вправа, при виконанні якої важливо зберігати правильне положення тіла. Тримай спину рівно, не прогинатися в попереку, не піднімай плечі, втягніть живіт.

Повтори вправу 2 рази.
Показати повністю..


Сподобалось 3 людям
Вподобайка
3
до попередніх записів