Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Сподобався один чоловіка
Не Зупиняйся | Сімейні відносини | Психологія

Не так вже давно у вас прозвучали нотки весільного маршу. Тепер ви вже перейшли у доросле життя.У вас виник домашній побут.В даній життя ви будете далеко не один раз піддаватися численним перевіркам.І вам знадобитися обходити всі без винятку труднощі спільно з чоловіком.

Сімейне благополуччя, в цьому плані, нетривке явище і трапляється, що подружжя перестають один одного обожнювати і цінувати.І подібні речі призводять до зрад.

Сподобався один чоловіка

51Так що ж це — невірність, якщо сподобався друг чоловіка? Таке уявлення може здатися на перший погляд дуже точним, адже начебто і сумнівів не викликає вірність цього твердження. Однак у кожної людини своя думка.

 

Класично вважається зрадою близькість з іншим чоловіком.Очевидний акт, а ніяк не уява. Начебто і очевидно, що якщо ви любите і поважаєте чоловіка, то ніяк не побажаєте представляти іншої особи на місці чоловіка. З цієї причини певні представники сильної статі розцінюють інтерес до одного як зраду. Для кого-то і симпатія до іншого чоловіка вважається приводом для ревнощів.

Що робити, якщо тягне до одного чоловіка?

49Потрібно прийняти рішення, з ким ви будете, з чоловіком або коханцем.У певних варіантах просто неможливо вибрати. В першу чергу, необхідно поцікавитися в глибині власної душі - а навіщо вам 2-ой представник сильної статі? Чому хтось виник у вашому житті?

Постарайтеся самоусунеться від сформованої ситуації і дивіться з іншого боку. Зрозумійте, а чи потрібно вам взагалі коханець? Або потрібно суттєво змінити власну сім'ю.

Як зберегти вірність чоловікові?

У разі, якщо ви все-таки вирішили, що вам потрібен хтось керуйтеся правилами:

  1. По-перше, не робити квапливих висновків. Приємні знаки уваги ще ніяк не означають того, що людина грунтовний в планах.
  2. По-друге, навіть якщо ви вважаєте, що чоловік давним-давно втратив особисту привабливість, не потрібно думати, що це негативний фактор. Може, справа у вас?
  3. По-третє, дійсно поговорити з чоловіком. Це питання двох партнерів. Значить, щось вас не задовольняє у вашому звуженому. Ймовірно, потрібно сходити до сімейного фахівця з психології або сексопатолога. Не потрібно цього соромитися, подібні проблеми зустрічаються досить часто.Читайте також: Якщо чоловікові на тебе наплювати

Приклад з життя: сподобався друг чоловіка

48Були ситуації, що одружені люди більш 4 років.При цьому, спільному дитині було п'ять місяців.З-за післяпологової депресії, брак уваги і не надання допомоги чоловіком, жінка сприйняла це як відсутність любові чоловіка до неї.Потім познайомилася з одним чоловіка і закохалася.З чоловіком стосунки були непогані, але вже не ті, що були раніше.Її вже не цікавило місцем розташування чоловіка.Ледве вона бачила його друга, починали з'являтися мурашки по шкірі.При цьому, раніше вона вважала, що краще чоловіка немає на світі.Цей один твердив, що хоче сім'ю, що на руках носити буде.

Минув деякий час, і, поговоривши з чоловіком, вона все-таки розійшлася з ним.Жінка пішла до іншого чоловіка, який обіцяв їй золоті гори, але все обернулося інакше.Бут убив колишню пристрасть і на тлі колишнього чоловіка, один виявився тираном.

Висновок з цього випливає такий: перш ніж робити доленосні вчинки, потрібно подумати і зважити всі за і проти.Адже сім'я — це головне в житті.Тим більше, якщо у вас є дитина.

.
20 січня 2018 в 17:23  |  Переглядів: 0  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: