Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Сонцезахисний крем SPF 50
Не Зупиняйся | Здоров'я та краса | Своїми руками
Сонцезахисний крем SPF 50 Сонцезахисний крем - незамінний засіб для дівчат, які піклуються про стан своєї шкіри. Як би не був привабливий темний загар, сонячні промені прискорюють старіння шкіри, сушать її, що було вже не раз доведено. Особливо страждають у цьому випадку ніжні ділянки, а саме шкіра обличчя, зони декольте.

Вирушаючи в теплі країни, де сонце смажить з потроєною силою, ніж у середніх і північних широтах, використання сонцезахисного крему не уникнути. І справа тут не тільки турботи про шкіру, але і захист від опіків. Почервоніннями, хворобливими відчуттями при тривалому перебуванні на сонці страждають всі без винятку, а особливо, володарі світлих відтінків шкіри.

На рівень захисту будь-якого крему вказує фактор SPF, мінімальний рівень якого починається з 5-10. Вважається, що чим вище фактор SPF, тим менше шкідливого випромінювання отримує шкіра, тим менш вірогідні сонячні опіки.

Крем від засмаги SPF 50 - це один з найбільш сильних захисних кремів. За статистикою, він фільтрує 98% шкідливого випромінювання, запобігає фотостаріння шкіри, захищає від сонячних опіків. Крем SPF 50 необхідний при тривалому перебуванні на сонці, для мандрівників в жарких країнах, для дітей, для особливо схильною до опіків шкіри.

Який крем вибрати?


Фотозахисний крем SPF 50 на ринку представлений безліччю марок, починаючи від середньої і до самої високої цінової категорії. Спробуємо розібратися, чим вони відрізняються, і який захисний крем з SPF 50 краще вибрати.


  • Garnier Ambre Solaire - одна з найпопулярніших марок захисних кремів, яка також продається з фактором SPF 50. Цей крем підійде для тих, у кого шкіра дуже світла і схильна до утворення веснянок, пігментних плям від сонця. Крем містить хімічні та фізичні фільтри, а в свій склад не включає ні запаху, ні парабенів, ні барвників. Крем можна наносити на обличчя, не зачіпаючи область навколо очей. За відгуками покупців, цей денний крем з SPF 50 добре виконує свою функцію і дійсно захищає шкіру від появи веснянок і пігментних плям. Однак відсутність запаху робить запах крему не самим приємним, а його текстура не дозволяє крему швидко вбиратися. За ціною цей крем знаходиться в середній ціновій категорії.

  • Крем від сонця SPF 50 від Floresan - це, мабуть, самий доступний за ціною сонцезахисний крем. З таким фактором захисту випускають і дитячі крему . За складом цей крем містить хімічні фільтри. За відгуками, наноситься і вбирається крем досить легко, однак для стабільного ефекту необхідно оновлювати його досить часто і обов'язково після кожного купання.

  • Сонцезахисний крем SPF 50
  • Марка Clarins є ще один засіб, який може бути використаний і як крем для обличчя SPF 50. Вартість його висока, ніж середня, починається приблизно від 1000-160 грн. За запевненнями виробника цей крем попереджає фотостаріння шкіри, включає в себе весь комплекс сучасних фільтрів від шкідливого випромінювання. Крім того, до його складу входить рослинний комплекс, який забезпечує додатковий захист шкіри. За відгуками, крем має приємну структуру, але досить жирний. Однак додаткового блиску особі не надає, але залишає відчуття "тільки що нанесеного крему". За своїми характеристиками захищає крем добре, незважаючи на необхідність повторного нанесення, запобігає появі веснянок і пігментних плям, сонячних опіків.
  • 19 січня 2018 в 14:51  |  Переглядів: 0  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
    Читайте також: