Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Смужки для відбілювання зубів crest
Не Зупиняйся | Здоров'я та краса | Своїми руками
Смужки для відбілювання зубів crest Куріння, вживання темних напоїв (чай, кава, вино тощо) несприятливо позначається на кольорі зубної емалі. Регулярні візити до стоматолога і проведення лазерного відбілювання повертають зубах білизну. Але не кожен з нас може переступити через страх, який викликає вид стоматологічного крісла та обладнання зуболікарського. Розроблені компанією Procter&Gamble смужки для відбілювання зубів crest допоможуть вам уникнути стресів, пов'язаних із візитом до стоматолога, і проводити процедуру відбілювання зубів будинку самостійно.

Як діють смужки для відбілювання зубів crest?


Смужка для відбілювання crest являє собою тонку плівку, покриту гелем. До складу гелю входить перекис водню та інші речовини, використовувані стоматологами під час процедури апаратного відбілювання зубів з використанням лазера.
Застосування відбілюючих смужок crest в домашніх умовах дозволяє освітлити зуби на 3 тони. Ефект буде помітний вже на третій день використання смужок. За умови їх щоденного застосування, ви зможете повернути первісну білизну своїх зубів вже через тиждень.
Смужки для відбілювання зубів crest не порушують цілісність зубної емалі. Іноді, під час використання смужок, може з'явитися подразнення на яснах і підвищитися чутливість зубної емалі. Не варто цього лякатися, це невеликий побічний ефект від смужок, який пройде. Звертатися до стоматолога не треба.

Спосіб застосування відбілюючих смужок crest


Унікальність відбілюючих смужок crest полягає в тому, що їх можна одночасно наносити на верхні і нижні зуби. Причому під час процедури ви можете спілкуватися по телефону або з членами сім'ї і виконувати якусь роботу.
Смужки потрібно наносити вранці і ввечері на зуби, не більше ніж на півгодини. Тримання їх на зубах більший час може викликати негативну реакцію, у вигляді подразнення ясен і чутливості емалі на гаряче, холодне і кисле.
Смужки для відбілювання зубів crest не заважають вам спілкуватися під час процедури, але в цей час не можна пити, їсти і курити. Варто уникати попадання відбілюючого гелю в очі, травний тракт і одяг, так як в ньому міститься перекис водню.
Фахівці з відбілювання рекомендують паралельно з смужками використовувати відбілюючу пасту з аналогічної серії. У цьому випадку відбілюючий ефект збережеться протягом півроку.
18 січня 2018 в 14:35  |  Переглядів: 17  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: