Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Смс вагітній дружині
Не Зупиняйся | Сімейні відносини | Психологія

Коли в житті відбувається нове подія, то воно викликає такі почуття як хвилювання, несподіванка і настороженість.

Як же варто поставитися звичайному чоловікові до такої події, як вагітність коханої дружини?

Якщо дитинка бажаний, може навіть і незапланований, то обоє батьків, а також їх близьке оточення будуть дуже раді.Сама жінка буде щаслива вже від розуміння того, що в ній зароджується нове життя маленького чоловічка, який для неї стане сенсом життя.

Смс вагітній дружині

7Однак, як дама, так і її кавалер повинні бути готові, що характер майбутньої мами під час очікування малюка буде постійно змінюватися: в одну хвилину їй буде добре, в іншу — погано.Смакові пристрасті можуть здатися дивними оточуючим людям, але тільки не їй.Супутник повинен бути готовий до такого повороту подій і розуміти, що його кохана жінка робить це все не спеціально, а тому що виношує його дитини, продовження його роду.Набряки, зайва вага, токсикоз, обмеження як в їжі, так і фізичної сторони життя жінки — це жертви на які йде жінка, щоб народити вам наступника.Також у неї можуть виникнути проблеми зі здоров'ям, так як вітаміни, які вона бере з продуктами, забирає дитина.Тому в такий період життя чоловік повинен бути особливо уважний до майбутньої матері його дітей.

Напевно, майже кожної вагітної хочеться, щоб коханий чоловік проводив з нею весь час.Однак, він не може і зовсім не з-за того, що не хоче, а тому що він працює, займається якимись своїми справами.

Благо, на дворі 3-е тисячоліття, і ера техніки далеко пішла вперед.Банальне і найприємніше, що чоловік може зробити, — це зателефонувати або написати смс дружині.Але не завжди йому зручно дзвонити, а от написати пару слів можна і потрібно.Здавалося б, банальні «доброго ранку, кохана» або «чим займаються мої рідні?» піднімуть настрій жінці на весь день.

5Смс-ки любить отримувати майже будь-яка дівчина, особливо коли нудно або поганий настрій.А тут приходить повідомлення від найріднішої людини.Необов'язково писати повідомлення з обсягом роману, головне, щоб слова були щирі, приємні і з любов'ю.

Навіть на приємне, здавалося б, смс вагітна дама може відповісти грубо, або проігнорувати.Все знову ж таки з-за її стрибків настрою.Партнер повинен це розуміти і не повинен ображатися.

Чоловікові не варто писати в повідомленнях, звертаючись до коханої, колобочек, пиріжок або ще якісь прізвиська, які хоч якось можуть нагадати жінці про мінливих параметрах її фігури. Докладніше: Післяпологові зміни фігури

Не варто також занадто часто писати.Це може набриднути.Досить пари смс-ок на день, але приємних і від душі.

Вірші вагітній дружині від чоловіка

Якщо обранець романтична натура, то він може крім звичайних смс-ок надсилати невеликі вірші своїй другій половинці.Такі вірші можна скласти як самому, так і знайти в інтернеті.

На що ж варто звернути увагу, вибираючи вірш?

4Перш за все, там повинно бути пояснення у коханні, також те, що ви раді швидкого батьківства.Слова у вірші повинні бути щирими, романтичними.Воно не повинно бути занадто великим, щоб жінка не втомилася від його прочитання.Краще тоді розбити вашу поему на кілька окремих фрагментів і кожен день у різний час надсилати другій половинці.Почати вірш можна з історії знайомства, а закінчити народженням дитинки.

Поради, як порадувати вагітну дружину

А що можна ще вразити вашу улюблену крім смс?

  1. 3Листи і повідомлення, звичайно, добре, але немає нічого краще ніж справжнє спілкування.Якщо у вас немає можливості кудись часто виходити з дружиною, то частіше телефонуйте.Знаходите кілька хвилин в день, щоб дізнатися про її самопочуття, як проходить її день.
  2. Багато жінок, будучи в положенні, готові скуповувати дитячі речі постійно.Влаштуйте шопінг і разом з обраницею пройдіться по дитячих магазинах.
  3. Приносите додому частіше солодкого.Після народження дитини про таких гастрономічних пристрастях можна буде забути.
  4. Виходьте разом в кіно, гуляти, в кафе.З появою малюка все це буде складно зробити.
  5. Балуйте свою дружину.Скоро вона подарує продовження вашого роду.
.
20 січня 2018 в 18:26  |  Переглядів: 11  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: