Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Слон з пластикових пляшок, як зробити
Не Зупиняйся | Дім та побут | Своїми руками
'Слон
Зараз в нашому світі можна купити все. Ніколи покупка не принесе такого задоволення, як річ власного виготовлення. Далеко не у кожної сім'ї вдома є слон з пластикових пляшок . Сьогодні ми навчимося, як зробити слона з пластикових пляшок своїми руками.
До виготовлення іграшок потрібно залучати дітей: по-перше, слон з пластикових пляшок точно буде в новинку, по-друге, у них з'явиться живий інтерес. Дітей в такий спосіб можна привчати до ручної праці, розвивати в них увагу, вчити працювати на пару з кимось.

Матеріали:


'Слон
Пластикові пляшки, клей, ножиці, дріт, кольоровий папір, фольга, сира крупа (краще всього рис), пробки, скотч, поролон.


Як зробити слона з пластикових пляшок самостійно:
Для початку потрібно тулуб (звичайна пляшка, так звана основа). Ногами слона послужать дві інші пляшки: потрібно відрізати ножицями верх кожної з них (довжину ніг обираєте самі). В ноги засипте рис або будь-яку іншу крупу і прикріпіть їх до основі слона скотчем.
Далі приступайте до хобота. Берете потрібну кількість пробок і з допомогою молотка і цвяха проробляєте в кожній з них дірки. Изгибаете дріт у вигляді хобота, нанизуєте на нього пробки. Останню пробку прикручуєте до шийки основи.

Як зробити слона з 5 літрової пляшки


Слон з пластикових пляшок, як зробити
Зробіть із поролону вуха і хвіст, ікла, очі і пальці. Для виготовлення вух використовуйте поролон двох кольорів: сірий і рожевий.

Слон з пластикової пляшки: бивні зробіть бежевого або білого кольору.
Для пальців підійде рожевий колір. Хвіст можна зробити і без поролону: візьміть дріт, обмотайте її сірою папером, виконайте дірку ззаду основи і прикріпіть хвіст до неї.

Слоник з пластикових пляшок


Щоб у вас вийшов гарний слоник з пластикових пляшок, очі можна взяти готові (пластикові), а можна зробити їх з білого і чорного поролону. За потреби домалювати слону вії. Його можна прикрасити квітами і блискітками.
Деталі приробити до слона клеєм або скотчем. Самого слона обклейте сірої папером або фольгою.
Тепер ви зрозуміли, як зробити слона з пластикових пляшок своїми руками. Це дуже просто. З таким слоном можуть грати діти, він просто може бути прикрасою інтер'єру, його можна піднести в подарунок.
18 січня 2018 в 14:06  |  Переглядів: 0  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: