Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Скільки разів можна бути свідком на весіллі
Не Зупиняйся | Різне | Своїми руками
'Скільки
Це питання з розряду забобонних. І однозначної відповіді на нього немає.
Повір'я номер 1: Якщо дівчина два рази була дружкою на чужих весіллях, третя весілля повинна бути неодмінно її, інакше заміж не вийде.
Повір'я номер 2: Побувавши два рази свідком, на другому весіллі обов'язково познайомишся з майбутнім нареченим і третя весілля - неодмінно твоя.


Повір'я номер 3: Дружкою на весіллі можна бути три рази і кожен раз намагатися зловити букет нареченої. Якщо вдасться, то четверта весілля - твоя. Якщо не вдасться - взагалі не були одружені не бувати.
Якщо вас дуже хвилює питання, скільки разів можна бути свідком на весіллі, в першу чергу - не вірте прикметами. Прикмети - тільки прикмети і нічого більше. Не можуть прикмети впливати на долю.
Якщо все ж страх перед прикметами психологічно бере верх, і ви замислюєтеся над питанням, скільки разів можна бути свідком на весіллі, постарайтеся або взагалі не бути свідком, або тільки два рази, або після власного весілля.
До речі, прикмета про лові букета нареченої «спрацьовує далеко не завжди. Відомі випадки, коли дівчина від весілля до весілля тільки і робить, що ловить букети, але заміж так і не виходить. І навпаки - вдало виходять заміж саме ті дівчата, яким жодного разу не вдалося зловити букета нареченої.

Замислюючись над питанням, скільки разів можна бути свідком на весіллі, необхідно пам'ятати головне: прикмети «спрацьовують» лише щодо тих людей, які в них вірять. Дівчата, які про прикмети не знають і над цим питанням не замислюються, ходять свідками стільки разів, скільки їм пропонують. І при цьому самі вдало виходять заміж.
З приводу цієї прикмети на одному з форумів мені дуже сподобалася жарт: якщо бути дружкою на весіллі в четвертий раз, то працівник Рагсу зробить зауваження - скільки вже можна чужі весілля свідчити? Пора вже на своїй гуляти.
Не потрібно забувати і про те, що свідки на весіллі зовсім не обов'язкові. Цілком можна обійтися взагалі без свідків. Просто зі свідками якось урочистіше, обряд виходить красивіше.
18 січня 2018 в 14:08  |  Переглядів: 0  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: