Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Скільки коштує обручка?
Не Зупиняйся | Різне | Своїми руками
'Скільки
Відповідь на це питання нескладний. Як і в інших питаннях, що стосуються весільного торжества, у вирішенні питання, скільки коштує обручку, потрібно виходити з пристрастей молодят. Але головне - з фінансових можливостей.
Прийнято, що обручки купує наречений. І собі, і нареченій. Скромне кільце 583 проби вагою приблизно 17 грам можна придбати за ціною приблизно 1200 гривень.


Розміри обручок


У минулі роки часто для нареченої купували масивне широке кільце. Нареченому і в ті часи найчастіше купували вузьке кільце, невелике. Пояснюється це просто: чоловіки в більшості випадків або взагалі не носять обручок, або в силу професії кільце просто заважає. Крім того, обручка на руці чоловіка виглядає більш естетично, якщо воно вузьке.
В наш час більше перевага віддається маленьким колечка і для нареченого, і для нареченої. Пояснюється це тим, скільки коштує обручка. Саме на вартості кілець прагнуть заощадити на користь пишного весільного торжества.
Намагаючись визначити, скільки коштує обручка, необхідно мати на увазі, що обручки спочатку повинні бути гладкими, без каменів. Тому що обручка символізує нескінченність любові між подружжям.

Інкрустація обручок камінням


Однак деякі молоді пари вважають за краще саме кільця з дрібними камінчиками по колу кільця. Добре виглядають фіаніти - штучні діаманти. У той же час, в обручці дуже доречні рубіни, які символізують палке кохання, а в східних традиціях - мудрість. Вартість обручки з інкрустацією дорогоцінними каменями починається від 5000 рублів залежно від використовуваних камінчиків.

Використання "свого" золота


Скільки коштує обручку, якщо його виготовити з золота, вже наявного в будинку? Наприклад, обручка бабусі, золото непарних сережок, брошка, у якої не вистачає каменів і її ніхто не носить, інший золотий брухт. Віднесіть золото ювелірові і замовте виготовлення кілець. У цьому випадку заплатити доведеться лише за роботу по виплавці кілець, що набагато дешевше, ніж покупка нових кілець. Орієнтовна вартість складе близько 300 гр.
Тепер Ви знаєте, скільки коштує обручка.
18 січня 2018 в 14:08  |  Переглядів: 0  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: