Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Синдром тривожного очікування
Не Зупиняйся | Спорт | Психологія

Поки людина живе надією, значить, в його житті є сенс.Саме вона дає поштовх і стимул до якихось дій для здійснення поставленої мети.Здав іспит, запросив дівчину на побачення — і ось надія, що все буде так, як потрібно.Але часто надію можна сплутати з очікуванням.Очікування — це та ж надія, але тільки по часу воно триває довше.Якщо надія дає шанс на хороший результат події, то очікування — тільки на невідомість результату.

Синдром тривожного очікування4

На жаль, ще з народження ми звикли сподіватися і чекати допомоги від когось.З-за цього ми не можемо побудувати свої майбутні плани, так як не знаємо, що станеться задумане чи допоможе той, кого ви просили.У людини з'являється почуття тривоги від своєї безпорадності.Він починає шкодувати, що понадіявся на кого-небудь.Внаслідок усього цього, виникає синдром тривожного очікування.Його потрібно перебороти.А потім вже сподіватися, що все буде добре і не думати про погане.

А якщо ваші очікування не увінчалися успіхом, то слід зробити відповідні висновки і в майбутньому таких помилок не робити.Потрібно проаналізувати, чому все сталося так, і змогли б ви щось змінити.Але не все в наших силах.Є речі, хід розвитку яких ми змінити не в силах.

Невиправдані очікування3

Якщо очікування призводить до гарних результатів, саме до того, чого ми хотіли, то такі очікування приносять тільки радість і задоволення.Але, на жаль, найчастіше очікування переходять у категорію невиправданих, і вони приносять лише біль і розчарування.

Причинами цього можуть бути:

  1. Підвів чоловік, який обіцяв допомогти, не зміг.Або його дії не призвели до того, що ви сподівалися отримати.
  2. Ви звикли, що вам постійно щастить: у плані навчання, постійно підходить потрібний транспорт... А тут щось пішло не так, і ваші очікування не виправдалися.
  3. Людина звикла контролювати своє життя і домагатися поставленої мети.Однак, не завжди так буває.Не варто впадати у відчай і іноді корисно плисти за течією.

Завищені очікування1

  1. В емоційному плані важче буде перенести завищені очікування.Коли ти сподіваєшся і знаєш, що це точно буде.Але задумане реалізується не так як потрібно, або взагалі не реалізується.
  2. Часто ми просимо допомоги у когось.Людина обіцяє, а ви сподіваєтеся.Починаєте будувати свої плани, забувши про те, що вам повинні допомогти.Але потім вас повідомляють, що не змогли це зробити через забудькуватість, брак часу, з якоїсь іншої причини або зробили не так як треба.І ось, ви розумієте, що очікування були завищені.
  3. Так само ви можете покладати і на себе завищені вимоги в роботі, навчанні.Але не завжди все залежить від нас.Просто потрібно прагнути до поставленої мети, не очікуючи того, що це відразу виповниться.

Чи заважають очікування жити?

З одного боку, процес очікування стимулює людину досягати нових висот у разі невдач, аналізувати і не здаватися. Очікування не дає людині розслабитися, змушуючи бути готовим до всього.Але з іншого боку, з-за нього у людей з'являється почуття тривоги, розчарування, нікчемності, що не зміг зробити того, що хотів.

Поради, як перестати чекати і почати діяти2

  1. Щоб очікування не стало нав'язливим, потрібно не зациклюватися на ньому і переключитися на щось інше.Наприклад, дівчина чекає дзвінка від хлопця.Це зводить її з розуму, вона не може ні на чому зосередитися іншому.Виходу у неї два: або подзвонити самій, або переключитися на щось інше.
  2. Якщо те, чого ви очікуєте, залежить в якійсь мірі від вас, почніть діяти.Подумайте, як можна прискорити процес або що можна зробити, щоб результат був таким, яким ви його чекаєте.
  3. Ще поради читайте у статті на схожу тему: Причини заздрості та злості

А краще жити сьогоднішнім днем, дивлячись трохи вперед.

.
20 січня 2018 в 18:25  |  Переглядів: 1  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: