Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Синдром гіперактивності
Не Зупиняйся | Сімейні відносини | Своїми руками
Синдром гіперактивності Термін гіперактивність ми звикли застосовувати виключно до дітей - непосида, найгірший учень, забіяка, прогульник і хам. Їх сім'ї втішають себе тим, що це справа вікове і їх шалапут виросте і все само собою пройде. Проте вчені розкрили страшну істину - синдром гіперактивності переходить з дитинства у доросле життя з 50 % вірогідністю. Тобто, кожен другий шалапут-школяр виростає в великого шалапута, вічно спізнюється, забивающего і нічого не успевающего.
Картина хвороби
Насправді, синдром гіперактивності у дорослих - це хвороба. Причому недуга переважно передається з покоління в покоління. Хоча з іншого боку, така обличчястість - це завжди лідер, креативщик і ентузіаст. Йому нічого не варто підняти на ноги весь колектив і спонукати до якогось спільного, благій справі. До речі, Ейнштейн і Білл Гейтс в дитинстві теж були «шалопаями».
Є один мінус у синдромі рухової гіперактивності - це швидка втрата інтересу до розпочатого справі. Такі люди зазвичай беруться за все і одразу, з моторошним, завидним ентузіазмом. Однак в будь-який момент, гіперактивній людині приходить в голову думка, що, мабуть, з цього нічого не вийде, і він тут же переходить на новий вид діяльності.
Гіперактивні весь час запізнюються на роботу, забувають про зустрічі та знаменних датах (ох і важко ж бути дружиною «шибеники»!), забувають, вимкнули світло, воду, газ, і, взагалі, замкнули двері.
Що стосується настрою, то він у такої людини теж гіперактивної: постійні скачки настрою з депресивного до емоційного підйому, втрата інтересу до життя і раптовий порив ентузіазму. Дуже важко встежити і передбачити його наступний крок.
Емоційна складова підвищує ризик розлучень у сім'ях з гіперактивними людьми в два рази. А що стосується роботи, то, природно, вони її змінюють набагато частіше за інших.
Так як люди, які страждають синдромом дефіциту уваги та гіперактивності (СДУГ) беруться за все відразу, Синдром гіперактивності нічого до кінця не доводять і ніколи не встигають вчасно, у них дуже знижується самооцінка . Таким людям властива самокритичність, і у всіх своїх недоліках вони звинувачують самого себе.
Лікування
Крім усього іншого, у хворих СДУГ набагато частіше виникають проблеми зі здоров'ям, алкоголем, випадковими вагітностями, ДТП. Тому лікування синдрому гіперактивності потрібно починати при найменших сумнівах. Ви можете спробувати розібратися в собі самі - заведіть органайзер, записуйте, плануйте, накресліть графіки. Однак ви з таким же успіхом можете забути заглянути в органайзер, забути записати або забути, що записали. Краще всього звернутися до психолога, який за кілька тренінгів може допомогти вам втихомиритися. Також часто при таких проблемах призначають заспокійливі, звертаються до невропатологів. Можна також знайти собі понад активну хобі для розрядки і сильних емоційних сплесків.
19 січня 2018 в 15:24  |  Переглядів: 7  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: