Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Син не хоче одружуватися
Не Зупиняйся | Сімейні відносини | Психологія

Якщо за роки студентства ваш син зустрічався з дівчатами, але нікого не знайшов собі до серця, а після закінчення Вузу потрапив в армію (так, так, іноді молоді люди служать, віддаючи військовий обов'язок Батьківщині), і його не чекала кохана, то це ще не привід турбуватися.Є надія, що працевлаштувавшись, він знайде собі подругу і одружується, в кінці кінців.

Син не хоче одружуватися

8Але проходить час, хлопчику вже 25 і більше, а він один.І мами неодружених хлопців починають задавати собі питання: «Де знайти наречену для сина?» Деякі, найбільш просунуті, починають займатися пошуком в Інтернеті на сайтах знайомств.Але це має сенс для великих міст.Там і бази обширніше і є можливість, домовившись зустрітися з претенденткою особисто або постаратися познайомити молодих людей.

У менших містах, але з достатньо великою чисельністю населення, можна спробувати знайти наречену додатково звернувшись в шлюбне агентство, сучасний аналог свахи з далекого минулого.

Чому син не ожениться

Але як знайти наречену для сина, якщо містечко невелике, а мама не вміє користуватися комп'ютером, і ніякого агентства немає? Сам він якось не переймається тим, що його влаштовує життя, яку він веде.Мамі, звичайно, він не розповідає всіх подробиць, але вона, як доросла людина, розуміє, що син все ж таки зустрічається з особами протилежної статі, але це все несерйозно і поверхово.Ці зустрічі скороминущі і ні до чого не призведуть, в сенсі, до весілля і довгоочікуваним онукам не приведуть.

Поради в пошуку нареченої для сина

7Поради в пошуку нареченої для сина вона починає отримувати від усіх родичів або друзів, до яких звертається за допомогою.Мати сподівається на те, що вони можуть знати, в якій іншій родині є дівчина відповідного віку.Тим більше, що можна навіть отримати відомості не тільки про зовнішність передбачуваної невістки, але і подробиці про батьків, про те, яке виховання вона отримала, і що можна від неї очікувати.Залишається лише подумати над тим, як познайомити сина з дівчиною, сподіваючись, що вони сподобаються один одному і почнуть зустрічатися.Поради, як одружується синові швидко, читайте у статті: Як швидко одружитися

Але іноді виходить так, що всі зусилля марні матері.Вона не розуміє, чому син не ожениться.Адже прийшов вік створювати сім'ю, у нього є всі передумови для цього, але він живе холостим і не хоче обтяжувати себе нічим.Він навіть починає виявляти невдоволення тим, що вона втручається в його особисте життя.З-за цього можу виникати конфлікти.

6Ось в цьому випадку, дивно, це може дати позитивний результат.Син захоче піти з дому.Він захоче свободи і незалежності, і він не замислюється на той момент, що це обернеться для нього побутової невлаштованістю.Можливо, він вміє готувати трохи, прати, і навіть погладити сорочку або штани.Але прибирання! Це ненависне заняття для більшості чоловіків, а тут треба і ходити за продуктами, і виконувати ще безліч всяких справ, які раніше йому не доводилося робити.Цим займалася мама... Додому він не повернеться з багатьох причин.Ось тоді і приходить усвідомлення, що йому потрібна в хаті жінка, дружина, яка дасть йому не тільки любов, але і буде піклуватися про нього, створить затишок.Він отримає все те, до чого звик і чого йому так не вистачає.

Тому варто задуматися жінкам, занадто опікують своїх дорослих дитяток, ніж ця опіка може обернутися.Щоб не довелося дивуватися: чому син не ожениться? Щоб не довелося шукати наречену замість нього.

.
20 січня 2018 в 17:24  |  Переглядів: 2  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: