Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Сімейні цінності
Навіщо люди створюють сім’ю?
Відповідь на це питання неоднозначна, варіанти відповідей найрізноманітніші. Створити сім’ю можна по любові, для вигоди, для продовження роду, що б як у всіх і так далі. Спробуйте собі відповісти чесно, навіщо ви створили сім’ю, або чому так прагнете її створити, сподіваюся відповідь вас порадує, а якщо ні, то можливо варто переглянути цінності, замислитися над питанням навіщо все-таки потрібна сім’я у сучасному суспільстві, коли індивід може існувати і без підтримки «зграї». Все ви правильно робите? Чи зможете забезпечити свою сім’ю і будувати нормальні відносини чи потрібно ще попрацювати над собою?
Сім’я — це осередок суспільства. Саме в сім’ї відбувається виховання людини, батьки повинні прищепити дитині цінності, характер, сформувати почуття справедливості, почуття відповідальності перед собою, сім’єю і суспільством. Від правильного виховання сильно залежить доля маленького чоловічка, якщо батьки не показали в дитинстві якими мають бути відносини між чоловіком і жінкою дитині буде важко зрозуміти як це відбувається у дорослому житті. Так само батьки розкривають дитині таланти, захоплення, пристрасті, все що пізніше допоможе визначитися з улюбленою професією і кар’єрою.
Будь ласка, ставтеся дбайливо і серйозно до створення сім’ї. Ви будете відповідальні за життя маленької людини, чи кількох, ви і самі не зможете жити в родині, де погані відносини, де немає любові і поваги. Будьте уважні до близьких, любите і гідно виховуйте дітей, тоді у вас все буде добре в сімейних відносинах.
21 січня 2018 в 14:53  |  Переглядів: 198  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: