Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Сімейні конфлікти
Сім’я – це складна складова нашого життя. Кожна людина має власне виховання, власну думку, підвалини і традиції, тому сімейні конфлікти неминучі.
Під час спільного проживання членів сім’ї притираються один до одного, кожен бажає проявити свою індивідуальність, висловити свої невдоволення і претензії. У зв’язку з цим виникають конфліктні ситуації. Така адаптація може тривати абсолютно будь-яку кількість часу як кілька місяців, років, так і на протязі всього життя.
Конфлікти в сімейному житті – це невід’ємна частина відносин. Вони можуть, як зруйнувати пару, так і, навпаки, зміцнити її. Найбільш частими причинами конфліктів сім’ї є наступні:
— відмінність пріоритетів і поглядів на спільне проживання;
— егоїзм когось з пари;
— шкідливі звички (алкоголізм, наркоманія, тютюнопаління, ігроманія);
— зради;
— ревне ставлення одного з подружжя;
— відмова в участі у побутових питаннях і вихованні дітей.
Це лише частина можливих причин конфліктів у сімейних відносинах. Після серйозних сварок нерідко виникає розлад в стосунках між партнерами. Для того щоб заспокоїти бурхливі емоції, необхідно довести справу до кінця. Сама проблема не піде, її потрібно вирішити.
Для початку подружжю варто спокійно поговорити і постаратися почути, що хоче кожна сторона. Чітко сформулюйте свої думки стосовно проблеми і викладіть їх партнерові. Це один з головних пунктів у вирішенні конфлікту. Коли ви зрозуміли суть, постарайтеся знайти компроміс. Для цього вам необхідно прийняти те, що просить ваша половинка або хоча б частково з цим погодитися.
Навчіться поступатися коханій людині, так, ви підете проти своєї думки, але світ і розуміння в сім’ї – це єдине і головне, до чого ви повинні рухатися.
21 січня 2018 в 14:52  |  Переглядів: 173  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: