Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Сильні заклинання на виконання бажання
Не Зупиняйся | Дім та побут | Своїми руками

Кожна людина у своєму житті, про щось мріє і чогось дуже хоче. Мрії одних людей прозаїчні і збуваються швидко, в інших мріяння більш ґрунтовні, глобальні, але й малоймовірні.

Магія виконання бажань — замовляння, заклинання, ритуали

З дитинства нас вчать: якщо хочеш, щоб твоя мрія збулася, ти повинен прикласти всі зусилля для цього, зробити все, що в твоїх силах, адже ні одна мрія не збувається сама по собі; або якщо чогось хочеш досягти, то до цього треба постійно прагнути. Всі ці твердження небезпідставні, оскільки в нашому світі в усіх без винятку його галузях і сферах діє один закон: щоб щось отримати, треба щось віддати. Якщо завгодно – це своєрідне перекладення закону збереження енергії на ментальний рівень: ніщо у світі не досягається саме по собі, всяке придбання вимагає вкладення, всяка втрата компенсується.

Проте переліку того, що треба зробити, щоб досягти конкретної мети або вирішити певну задачу, ви ніде не знайдете. І цей факт відкриває велике поле діяльності для людей, у яких є мрія. Навіть більше того – на цьому стовпі, як неважко здогадатися, ґрунтується так звана магія виконання бажань.

Згадайте, ще в найдавніші часи у язичницьких племен, у кочових народів і навіть у вже більш-менш розвинених цивілізаціях Стародавнього світу завжди існував звичай жертвопринесення, необов’язково людського, а, наприклад, у вигляді дарів природи або тварин.

Сакральний сенс жертви полягав у тому, що вона пропонувалася вищим силам, богам або, навпаки, демонам, в обмін на користь, якої прагнули досягти цим ритуалом. Перед початком війни або битви, для виклику дощу в посуху, святкування весілля, для лікування від хвороби і ще в сотнях тисяч випадків приносили жертву.

Сильні заклинання на виконання бажання

Вона і стала тим ключовим даром, вірніше – свідомої і добровільної втратою, яка повинна компенсуватись вдалим результатом бою, довгоочікуваними опадами, благополучним шлюбом, одужанням і т. д. В наші часи, звичайно, жертв такого рівня вже не приносять, так як суспільство вважає себе цивілізованим і вільним від забобонів, але сакральний сенс цього діяння зберігся і трансформувався в ритуали і заклинання на виконання бажання.

Що ж таке магія бажання?

Це область переважно білої магії, покликаної виконувати сильні бажання, що виникають у тих чи інших особистостей, які проводять відповідні ритуали для досягнення виконання своїх бажань. Магія бажання, як вже було зазначено раніше, містить в своїй основі розуміння жертви, яку потрібно принести для того, щоб мрія здійснилася.

Різні магічні традиції та обряди пропонують свої типи сучасних жертв, проте найсильнішою з них є саме постійна ментальна проекція бажаного образу у свою повсякденну реальність. Розуміння цього моменту багатьма дослідниками і вченими мужами планети стало навіть поштовхом до виникнення окремої галузі науки, яка була названа НЛП – нейролінгвістичним програмуванням.

Зв’язок магії та нейролінгвістичного програмування

Хто точно було помічено кимось із великих, магія – це та ж наука, тільки не віддає собі в цьому звіту. Це висловлювання цілком і повністю справедливо для магії бажання, яка, з невеликими поправками, являє собою по суті всього лише одну з методик нейролінгвістичного програмування.

Ви напевно бачили в квартирах у деяких людей картинки з їх зображеннями мрій (зображують шикарні будинки, дорогі машини, благополучні сім’ї тощо). Така картинка, перебуваючи постійно в полі зору індивіда, якісним чином впливає на його підсвідомість, віддаючи безперервний і нечути наказ активно діяти, щоб скоріше досягти бажаного. Дивно, але факт: бажання таких людей і правда з часом збуваються.

Близькі до описаної і популярні сьогодні методики, засновані на принципі мантр на санскриті. Їх головний принцип – усвідомлення мрії, формулювання її в короткій формі (5-6 слів) і потім постійне повторення протягом кількох місяців (фразу потрібно повторювати не менше ста разів на добу) з уявним перенесенням себе в ту ситуацію, досягнення якої необхідно. Принцип мантри – багаторазового промовляння бажаного з активною участю в тому, що формулюється в словах, – дуже сильний інструмент здійснення бажань, який можна самостійно використовувати в домашніх умовах. Але і енергія, яка витрачається на цю процедуру, колосальна. Якщо на картинку на стіні дивитися необов’язково, то фразу все ж потрібно повторювати постійно і обдумано.

Сильні заклинання на виконання бажання

Як видно, заклинання і ритуали, покликані виконувати бажання, дуже сильно межують з науковим уявленням про будову психіки і мозку людини, які здатні запускати приховані резерви організму в ім’я досягнення цілей, визнаних життєво важливими. Отже, магія бажання – не просто вигадка так званих чародіїв, але реально діюча методика, яку можна без шкоди для себе і оточуючих використовувати в повсякденному житті, навіть будучи сучасною людиною, позбавлених яких би то не було забобонів.

Що робити, щоб задумане бажання збулося?

Отже, які ж є методики, якими можна скористатися для якнайшвидшого виконання заповітного бажання? Їх на сьогоднішній день існує величезна кількість, а значить, вибір конкретного ритуалу і заклинання залишається за тим, хто його здійснюватиме. У самому ж загальному вигляді можна розділити змови або заклинання, спрямовані на досягнення поставленої мети, на дві великі категорії: прості, односкладові, монохромні змови і складні, що вимагають певної підготовки, деяких зусиль і навичок.

 • Як правило, першим вдаються люди ледачі, які хочуть обмежитися простенької процедурою начебто записування бажання на папері, спалювання, перемішування попелу з шампанським і пиття отриманій рідини під бій курантів. Однак, враховуючи, що енергетичні вкладення у цьому випадку мінімальні, то і ніякої гарантії, що бажання збудеться, немає. Втім, якщо задіяти одразу кілька простих методик, то ймовірність виконання задуманого зросте.
 • Друга категорія – сложноритуальные заклинання і замовляння, які часто вимагають нетривіальних маніпуляцій, довгого читання потрібних слів, особливого настрою і наявності певних артефактів. Вони сильніше за своїм ефектом, але і складніше по техніці виконання. Розглянемо різні заклинання, складові ці категорії.
 • Стандартне заклинання на бажання може виглядати наступним чином. Будинки береться звичайний (бажано новий) носову хустинку, розкладається перед собою і над ним загадується бажання, яке потім чітко, виважено і серйозно вимовляється вголос, після чого читається сам текст змови:

  Сильні заклинання на виконання бажання

  Заклинання читається тричі. Протягом усього цього часу варто тримати в голові образ свого бажання. Потім, коли текст прочитано, хустку зав’язується правильним вузликом і кладеться в свій одяг. Тепер його необхідно весь час носити з собою до тих пір, поки бажання не втілиться в життя.

  Також для здійснення задуманого допомагає наступний ритуал. Потрібно вибрати будь недільний день з гарною сонячною погодою і відправитися в віддалене від людей місце (ліс, на галявину, поле і т. д.), потім, повернувшись у бік сонця, добре уявити собі бажаний результат і прочитати три рази такий текст:

  «Святий, святий, святий Ісус з Назарету. Той король тих іуд, йшли мені свого батька ангелів Гавриїла, Самуїла, Михайла, Рафаїла, Мриила, Нафаила (в цьому місці потрібно впасти на коліна і два рази перехреститися). Ви, небесні принци, шліть до мене їх слуг, щоб допомогли мені їх ім’ям! (ще раз опуститися на коліна і два рази перехреститися) Амінь (один раз перехреститися).«

  Ще один простий змова, заснований на силі молитов, наступний. Кожен день вранці (ледь прокинувшись) і ввечері (перед сном) варто читати такий текст:

  Сильні заклинання на виконання бажання

  Після чого читається молитва «Отче наш» і будь-які листи молитовні тексти. Здійснювати цю процедуру необхідно до тих пір, поки бажання не збудеться.

  Якщо звичайні засоби не допомагають…

  Замовляння та заклинання самого високого рівня складності радять використовувати тільки в крайніх випадках, коли інші магічні і немагические кошти та ритуали не допомагають. Така обережність пов’язана головним чином з тим, що вербальні формули подібного роду можуть задіяти серйозні магічні сили і енергії, жарти з якими можуть виявитися погані. Тому користуйтеся, однак ставитеся до всього з належною повагою.

  Так, до більш складним змов і ритуалів можна віднести, наприклад, сильне закляття на виконання бажання з павуком і горіхом.

  Виконати його не так просто, оскільки потрібно знайти:

  • Живого павука (будь-яких розмірів і забарвлень, звичайно, бажано неотруйної)
  • Волоський горіх, який покладається акуратно розколоти таким чином, щоб у вас утворилися дві цілі його шкарлупки, без вмісту всередині.

  Павук поміщається в одну з половинок горіха, накривається зверху іншою, опиняючись усередині горіха. Потім над ним читається наступне заклинання

  Сильні заклинання на виконання бажання

  Повторити текст повністю слід три рази, подумки уявляючи собі загадане бажання. Потім горіх з павуком всередині поміщається в будь-яку кишеню і носиться з собою протягом одного дня. Після закінчення цього терміну слід павука випустити: якщо він залишиться живий, значить, вищі сили дали добро і бажання збудеться.

  Ще одне заклинання з розряду складних полягає в заклику на допомогу саламандр – ящірок, які є служителями однією з найсильніших магічних сил – вогню. Проте звертатися за допомогою до них слід лише в дійсно важливих випадках, коли інші засоби виявилися безсилими.

  Що для цього необхідно?

  Спочатку треба вибрати приміщення, на підлозі якого можна буде зобразити пентаграму, потім визначити сторони світу (це можна зробити за допомогою компаса або прикинувши, де саме встає або сідає сонце). Потім слід взяти крейду і накреслити на підлозі кімнати рівносторонній трикутник з вершиною, зорієнтованої на південь. Вважається, що південь має сакральне значення для стихії вогню і для саламандр зокрема.

  Після нанесення малюнка безпосередньо в середину намальованої фігури слід встановити заздалегідь приготований кристал (можна скористатися також і кришталевою кулею або будь-яким предметом з магічного арсеналу, зробленим з прозорого скла). Крім цього потрібно написати на папері своє бажання. Потім над пентаграмою начитується наступний текст:

  Сильні заклинання на виконання бажання

  Під час читання змови треба паралельно з проговариванием слів спалити папір із записаним на ній бажанням. Вогонь задіює механізм його виконання, а саламандри гарантовано його почують або прочитають.

  Дивіться також відео, на якому є ще один цікавий спосіб привернути бажане самостійно:

  15 січня 2018 в 16:00  |  Переглядів: 7  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
  Читайте також: