Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Штори для кухні своїми руками
Не Зупиняйся | Дім та побут | Своїми руками
'Штори
Якщо ви хочете дізнатися, як зшити штори своїми руками, значить, ви дійсно ставитеся до тих жінок, які хочуть привнести в інтер'єр невелику частину своєї інсмідуальності і свого бачення краси. До штор, зробленим самостійно, можна додати тюль, і це не буде виглядати зайвим. Сьогодні ми навчимо вас, як зшити штори на кухню .

Матеріали


Для того, щоб зшити штори для кухні своїми руками, нам знадобляться наступні матеріали:
Тканину;
Ножиці;
Голка;


Нитки;
Лінійка;
Швейна машина.
'Штори

Штори для кухні своїми руками


В якості прикладу ми будемо робити штори для кухні своїми руками. Готуючи матеріал, виміряйте вікно і розрахуйте, скільки його потрібно для штор. Якщо потрібно вирівнювання країв, то для цих цілей краще підійде стіл, який можна використовувати як шаблон і по його краю підрізати матеріал. Від вирівняного кута відміряйте потрібну вам довжину майбутньої штори і нанесіть позначки. Для того, щоб обробити край, ми підгинаємо його два рази в зворотний бік. Пропрасовуємо і зшиваємо. Нижній край теж підгинаємо, але тільки робимо підгин ширше. Не забувайте підрівнювати бокові краї, щоб тканина не виступала. Пропрасовуємо і прошиваємо. Нижню частину потрібно робити ширше для того, щоб штори висіли рівно і не закручувались.
Штори для кухні своїми руками

Простий спосіб пошиття штор своїми руками


Продовжуємо наш урок "як зшити штори своїми руками". Розберіться з щільністю тканини. Якщо у вас тканина тонка, то в нижній підгин вам потрібно вшити щось поважче (щільну тканину, пластик тощо). Тепер прошиваємо ще раз штору по периметру, щоб вирівняти шви. Верхній край обробляємо за принципом нижнього, тільки не прошиваємо підгин збоку.

Як зшити штори на кухню


У нашому уроці "як зшити штори на кухню" тепер настав час для пришивання тасьми. Відміряє довжину тасьми по шторі, тільки робимо припуск 15 см. Прикладаємо її з виворітного боку і закріплюємо за допомогою шпильок. Вирівнюємо тасьму. Беремо кінці шнурків, затягуємо їх і зав'язуємо. Приховуємо зав'язані вузли зсередини. Тепер проробляємо те ж саме з лицьового боку. Тепер, коли драпірування штор готова, пришиваємо тасьму до шторі. Тепер закріплюємо петлі на гачки і все - майстер клас Як зшити штори своїми руками закінчений.
Тепер вам відомо, як зшити штори для кухні своїми руками, можете додати будь-які прикраси на них, і у вас вийде єдине у своєму роді виріб.

Як зшити штори своїми руками відео


Без відео-уроку було б багато чого незрозуміло. Тому на тему як зшити штори своїми руками відео ми теж викладаємо, насолоджуйтесь.
18 січня 2018 в 14:06  |  Переглядів: 0  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: