Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Шлюбна ніч мусульманки
Не Зупиняйся | Сімейні відносини | Психологія

Мусульманська весілля, як і всі інші весілля, сповнена традицій, яких потрібно не тільки дотримуватися, але і дотримуватись.Всі гості на мусульманській весіллі безтурботно відпочивають, що не можна сказати про наречену, адже у неї попереду перша шлюбна ніч зі своїм чоловіком.Що ж відчувають молодята, а особливо новоспечена дружина? Спробуємо розглянути і відчути таїнство шлюбної ночі у мусульман.

Шлюбна ніч мусульманки

35Звичайно ж, чоловік, оволодівши своєю дружиною, бажає позбавити її цноти.Але, для початку, щоб розкріпачити свою тепер вже законну дружину, необхідно поговорити про що-небудь приємне для неї, щоб спробувати зняти напругу.

Непомітно для неї, приступити до поцілунків і пестощів тіла.Постаратися зробити все, щоб такі вчинки були взаємними і з боку дружини.Їх спільне збудження стане міцним фундаментом для майбутнього інтиму, а також для продовження роду.Отримавши від свого чоловіка масу приємних дотиків до її тіла, мусульманці також потрібно висловити свої почуття до нього, і показати, що вона теж бажає інтимної близькості, адже вони так довго цього чекали.

34Коли чоловік побачить взаємність, йому потрібно продовжувати діяти далі також впевнено, тому що дружина повинна бачити, що він дійсно хоче того ж, що і вона.Загалом, близькість не тільки повинна бути обопільна, але їм також потрібно допомагати один одному, якщо що-то в одного з подружжя не виходить.

Звичайно ж, інтимна близькість може і не відбутися в першу ніч після урочистості одруження.Але це не є трагедією.Це може статися із-за хвилювання, яке було на протязі весільної церемонії, а також вже протягом «святкових» прелюдій.Таку ситуацію безглузду ситуацію завжди можна виправити потім.Часто можна побачити у фільмах, коли наречений виносить простирадло, на якій видно результат того, що наречена була дійсно дівою.Така традиція, на щастя, себе вже вичерпала, і частіше стала забороненою.

Перша шлюбна ніч з ісламу

32Ісламські ночі сповнені таїнств і спокус для обох подружжя.Це особливий час, яке залишиться в пам'яті на все життя у молодят.
По-перше, ця ніч запам'ятається дівчині тим, що вона вперше опинилася поза домом, і проведе у чоловіка все життя.
Так як дружина невинна, чоловікові не варто забувати про особливу ніжність, з якою повинен наближатися до своєї обраниці.
Але ж така «безневинна» ніч повинна починатися і відбуватися? Так званий ісламський намаз є успішним початком інтимної близькості юних партнерів.

Краса в одязі повинна бути невід'ємним атрибутом такої прелюдії.Молодята покривають один одного солодким медом або соком, а також всілякими солодощами.А далі просять Аллаха подарувати їм таку ж солодке життя, в якій переважає любов, а також достаток.Така вищеописана процедура розслабляє партнерів перед близькістю, і дарує їм особливу ніжність.

До деяких причин, з яких перша шлюбна ніч відкладається на інший час – це наявність критичних днів у дружини.
30Ну якщо таких обмежень немає, чоловікові все одно необхідно вести себе делікатно і ніжно, також акуратно при такому процесі, адже перша ніч у мусульманки може проходити болісно для її незайманого тіла.Дружину роздягати самому не слід, адже її сором може вплинути на майбутнє близькість, при якій вона не зможе повністю розслабитись.

Якщо вона щось робить не так, як йому хотілося б, не варто застосовувати тут грубість.Головне правило для чоловіка тут – більше віддай в першу ніч, більше отримаєш в майбутньому від своєї коханої.Також необхідно просити благословення у самого Аллаха.Він повинен послати їм міцний союз, в якому є місце великим кількістю дітей, і загальна любов до кожного.Для цього чоловік доторкається до чола дружини і просить про це.Тут має бути місце любовним іграм.Ну а якщо вони підтверджуються делікатністю, при якій дружина відчуває себе розкутою, така таємнича ніч буде успішною і закріпить по-справжньому їх союз.

Шлюбна ніч на Кавказі

31Мусульманські ночі також є і на Кавказі.Іслам там основна релігія, яка підтверджує як зовнішню, так і внутрішню красу людини.Звичайно ж, Кавказькі шлюбні ночі істотно відрізняються від ночей православних християн.Хоча сенс один –невинність молодої дружини.Як правило, до весільного торжества молоді один одного абсолютно не знають, хоча і могли бачитися випадково.

 

Як вже зазначалося раніше, наречена повинні бути не пошкоджене ніким.Після весілля є також обряд із солодощами, при якому чоловік сам підносить дружині.Розглянемо, як необхідно себе вести молодятам для успішного проведення таїнства такої ночі на Кавказі.
Головним тут, як і в інших релігіях, є чоловік.Так як молодята бачать один одного в перший раз, тут є місце стеснениям.Тому, краще для початку звикнути до партнера, а потім провести обряд першої ночі.Хоча якщо все розкуті, відкладати на потім таке задоволення зовсім не потрібно.Звичайно ж, стороннім тут не місце.Якщо в кімнаті є священна книга Коран, її необхідно обгорнути або просто прибрати з кімнати.Ні діти, ні домашні тварини не повинні знаходитися при священному обряді молодих подружжя.Звичайно ж, у кожного правила є свої винятки, тому перша шлюбна ніч в основному відбувається так, як комфортно самим молодим.

Поради, як не схибити на мусульманській весіллі

Крім того, що всі гості на мусульманській весіллі розділені на дві половини, перша з яких – це чоловіки, а друга – жінки.Моральність тут стоїть на першому місці.Під моральністю тут розуміють неприпустиме зближення осіб чоловічої та жіночої статі.
Також, надмірної випивки тут місця немає, як і гучної музики з п'яним дебошем.Звичайно, нам здасться така весілля дуже нудною, але вона проходить дуже весело, а приходити на неї потрібно обов'язково, так як цим Ви покажете свою повагу до молодих і їх батькам.Поради, що подарувати і Як оригінально привітати молодят читайте в окремій статті.

.
20 січня 2018 в 18:37  |  Переглядів: 1  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: