Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Більшість чоловіків щиро не розуміють, навіщо їм варто вступати в шлюб. Бажання жінки зрозуміло. Це і статус заміжньої дами і практично гарант народження дитини. Так навіщо ж чоловікові вступати в шлюб?
Як пишуть наукові видання, одружені чоловіки живуть довше неодружених. Чим це можна пояснити? А тим, що в шлюбі чоловік відчуває себе більш комфортно, спокійно і впевнено. Хороша дружина завжди підтримає, підбадьорить добрим словом, нагодує смачним вечерею, приголубить. А холостяки перебувають у постійному стресовому стані, задаючись питаннями, де знайти жінку, скільки грошей на неї витратити в ресторані, куди зводити і що подарувати.
Ось вам і відповідь, та навіть заради продовження власного життя необхідно йти в ЗАГС. Хоча на одній цій причині далеко не виїдеш, без любові в цьому питанні нікуди. Тому, якщо чоловік дійсно хоче зробити свою обраницю щасливою та задоволеною в усьому, йому коштувати зробити їй пропозицію.
Досить часто чоловіча половина нарікає на власних дружин, журиться, навіщо ж він надів на її безіменний палець каблучку. Але насправді не всі чоловіки вважають свій шлюб помилкою, а навіть розуміють всі переваги спільного сімейного життя з коханою жінкою. Шлюб в житті чоловіка грає не менш важливу роль, ніж для жінки.
Секрети щасливого шлюбу насправді досить прості, але не кожен хоче переступати через себе заради іншої людини. Основа у відносинах – це щирість. Звичайно, брехня на спасіння – це реальне поняття, але все-таки ті пари, які бажають прожити щасливі роки разом, повинні розуміти всю принадність відвертих розмов. Навчіться слухати улюблену, і ви будете почуті нею. Частіше бувайте з дружиною наодинці, не настільки важливо місце перебування, важливо ваша близькість один до одного. І останнє, всі ми намагаємося змінити свою другу половинку, підробити під себе, але це практично не можливо, удосконалюйтеся самі, намагайтеся стати для коханого ідеальною людиною, і буде у вашій родині мир і спокій.
сьогодні о 14:23  |  Переглядів: 0  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: