Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Схема візерунка гачком для болеро
Не Зупиняйся | Дім та побут | Своїми руками
Як не смно, болеро з'явилося в Іспанії, у вигляді чоловічого одягу. Це була безрукавка, яку носили чоловіки. В даний час ми позначаємо терміном «болеро» будь укорочений жакет. Дизайнери активно використовують цю тему в своїх колекціях. Вони можуть бути з рукавами різної довжини, гудзиками і гачками. Болеро можна підібрати до будь-якого вбрання і надати одязі неповторний вигляд. Болеро можна зустріти в колекціях відомих дизайнерів. Але для любителів в'язати гачком, немає нічого неможливого, тому представляємо вашій увазі схему візерунка гачком для болеро.
На виконання наряду не потрібно багато пряжі. Розглянемо зразок виконання красивого ажурного болеро. Тут потрібно 100 грамів пряжі з мохером. Щільність в'язання 10 см= 16 п. В'яжемо від центру спинки в поперечному напрямку.
'Схема
Перша схема припускає набір ланцюжки з 67 повітряних петель. Повторювати 2 і 3-й ряди. Зменшення виконати на висоті 20 см. Коли виріб досягне 64 см, можна обрізати нитку. Другу половину виконуємо симетрично першої. Для того, щоб зібрати деталі, їх потрібно наколоти на викрійку, трохи зволожити і дати просохнути. Виконуємо шви рукавів та обробляємо.
Схема візерунка гачком болеро для

Оздоблення виконується за другою схемою:
'Схема

Ще один варіант болеро. Ланцюжок з 82 повітряних петель в'яжеться основним візерунком:
'Схема
З правого боку в 13 ряду в'яжемо додатковий ланцюжок, який складається з 35 петель. Це нам згодиться для горловини. Треба виконати додавання у відповідності зі схемою, а після чого зменшуємо. Після останнього зменшення пров'язати 30 см і закінчувати в'язання. Для вив'язування половинки спинки, полички і рукава набираємо петлі по вільному краю попередньої деталі. Манжети і планки пров'язуємо в поперечному напрямку. Планка в'яжеться з 22 повітряних петель.
Закінчити на відстані 150 см. Для манжета в'яжемо ланцюжок з 43 повітряних петель і продовжуємо через 20 см. При складанні манжети з'єднуємо з рукавами, зшиваємо по боках і рукави. Навколо горловини, нижнього краю і поличок пришиваємо планку.
Це була схема візерунка гачком болеро для .
18 січня 2018 в 14:09  |  Переглядів: 0  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: