Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
що ж означає бути чоловіком?
Зі зміною соціального статусу, перед кожним чоловіком постає питання: «А що ж означає бути чоловіком?». Нові проблеми і труднощі, нові життєві ситуації — як з усім цим впорається?
Традиційно вважається, що найбільш загадкові істоти на світі – жінки, з їх незрозумілою логікою, що б’ють через край емоціями і постійно мінливим настроєм. Але чоловіки, виявляється, нітрохи не менш загадкові. Тому що для того, щоб стати справжнім чоловіком у повному, шанобливому розумінні цього слова, потрібна велика і копітка робота над собою.
Як це – бути чоловіком?
Звичайно ж, у чоловіків, як і у представниць прекрасної статі, існують свої секрети, про які вони воліють не заявляти привселюдно. Отже, як стати справжнім чоловіком? Перша обов’язок будь-якого чоловіка – бути мужнім. Це зовсім не означає, що потрібно йти вперед, не думаючи про небезпеку, тому, що це не мужність – це дурість. Це означає, що чоловік повинен вміти приймати рішення і нести відповідальність за свій вибір. Саме в цьому, як стверджують психологи, і складається велика частина мужності сильної статі. Деякі жінки чомусь вважають, що чоловік – це якийсь «агрегат» по зароблянню грошей і забезпечення своєї сім’ї. Так, вміти утримувати свою сім’ю – це важлива чоловіча обов’язок, але замикатися тільки в її рамках не можна.
Чоловік за своєю суттю, за своїм призначенням – керівник. І він завжди повинен вміти застосовувати це на практиці. Психологи говорять нам про те, що невід’ємною частиною образу справжнього чоловіка є обов’язковість і вірність своєму слову. Той, хто не може стримати даної обіцянки, навряд чи буде сприйматися як людина, гідний поваги.
Є і ще одна традиційно чоловіча обов’язок – виховання дітей. Ми звикли до того, що зазвичай це доручається мамі, але це невірно. У вихованні чоловік повинен приймати безпосередню участь, так як підростаючому дитині потрібен приклад для наслідування.
сьогодні о 14:19  |  Переглядів: 1  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: