Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Що відчуває закоханий в розлуці?
Не Зупиняйся | Сімейні відносини | Психологія

Якщо ви сумуєте від того, що все навколо будують своє особисте життя, можуть зустрічатися кожен день з коханою людиною і проводити разом час, а у вас стосунки на відстані, то не потрібно турбуватися.Виявляється кожна восьма пара в Росії на сьогоднішній день зіштовхується з проблемою відносин на відстані.Тому ви не самотні, більше оптимізму і віри в партнера!

Стосунки на відстані

Причини відносин на відстані можуть бути найрізноманітніші:

 • переїзд одного партнера,
 • навчання,
 • відрядження
 • служба в армії,
 • знайомство по інтернету.

Останній спосіб набирає все більшу популярність.Як чудово знайти споріднену душу, але затьмарюють ці відносини відстані в кілька тисяч кілометрів.

Що відчуває закоханий в розлуці?

17Якщо у пари тривалі стосунки, то закоханий може відчувати ревнощі і недовіру.Адже немає можливості проконтролювати все, сексуальну стриманість дає про себе знати, і тут в душу і закрадаються підозри.Це дуже сумно, партнеру здається, що людина далеко може робити все, що хоче, адже нічого не розкриється.

Насіння підозри проростає в душі на ґрунті відстані.А адже найчастіше партнер і не дає приводів для ревнощів.Таке самоїдство і нагнітання обстановки, фантазії про зраду, можуть просто зруйнувати стосунки і психіку партнерів.Щоб цього не сталося, потрібно довіряти партнеру.Адже змінюють, навіть коли живуть в одній квартирі, було б бажання.Не потрібно пиляти другу половину своїми докорами і підозрами, якщо немає довіри — немає відносин.

Величезна проблема, з якою стикаються такі пари — це нестача особистого спілкування, коли партнери вже звикли проводити час разом, а тепер доводиться обмежувати спілкування у форматі:»текст-голос».Шалено не вистачає дотиків, близькості і тепла.Допомогти подолати цю проблему може тільки увага, терпіння і час, проведений разом в розмовах.Доведеться докласти багато зусиль і часу, щоб хоч якось замінити особисте спілкування.Якщо є взаємна любов, то все вийде! Вірте в себе, коханої людини і ваші почуття!

16Більш цікавий момент, якщо пара познайомилася десь на відпочинку або по інтернету.Партнери живуть далеко один від одного, але почуття взаємні.Що ж робити в такій ситуації? Адже в першому варіанті все зрозуміло, у пари відносини, плани на майбутнє.

 

 

Як не потрапити в халепу зі знайомства по інтернету?

15Потрібно обговорити з партнером мети спілкування і подальші плани.Адже інтернет ні до чого не зобов'язує.Можливо, хлопець проводить приємне спілкування та дозвілля, а дівчина вважає, що у них відносини і збирає валізи, щоб приїхати до хлопця несподівано.Щоб уникнути всіх цих незручних ситуацій і порожньої витрати часу, потрібно ставити питання:

 1. З'ясувати на які відносини розраховує партнер, чи можлива зустріч.
 2. Призначити зустріч на певну дату, щоб у житті був певний орієнтир і стабільність.

Поради, якщо в розлуці з коханим

 1. Стосунки на відстані мають дві сторони.З одного боку — романтика, свобода, почуття, спілкування, а з іншого боку — спілкування на відстані не може повністю замінити особисті зустрічі.Людина починає відчувати дискомфорт, тривогу, невизначеність, що може призвести до депресії чи пошуку нового партнера.
 2. Радою тут може бути цілеспрямованість у відносинах.Партнери повинні точно знати, для чого вони спілкуються, що буде в майбутньому.Що відстань — це тимчасові труднощі.14
 3. Намагайтеся проводити якомога більше часу разом.Ми живемо не в 17 столітті.Є відеозв'язок, інтернет, мобільний телефон, СМС, програми по обміну фотосообщениями.Обговорюйте будь-яка подія.Ви повинні бути в курсі життя один одного.Коли події переживаються разом, то створюється враження, що ви пережили їх удвох.
 4. Щоб не вийшло того, що для другої половини несподівано відкрилися подробиці вашого веселого проведення часу, то намагайтеся заздалегідь попереджати партнера про походи на заходи.Ставте завжди себе на місце партнера.Було б вам приємно несподівано зіткнутися з тим, що ваша друга половина вчора була в кафе з друзями, а ви про це дізналися тільки зараз.Не чиніть з іншими так, як не хочете, щоб чинили з вами.Докладніше в статті: Вірність і терпіння: значення у відносинах
 5. Найгірше — це невизначеність.Потрібно знати дату приїзду партнера, постійне очікування невідомості загрожує нервовим зривом.
 6. Найкращий порада — намагайтеся зустрітися, хоча б на день-інший.Це можуть бути спільні вихідні.Зустріч дасть силу і заряд енергії на подальше очікування.
 7. Пам'ятайте, що вашому партнерові теж не легко в розлуці.Він також сумує і страждає без вашого тепла і уваги.Тому не потрібно перетворювати розмови в нудьгу і тугу.Це може відлякати партнера.Підтримуйте один одного, діліться враженнями, і тоді ви будете зі сміхом згадувати в старості з чоловіком, як були в розлуці, але впоралися з відстанню.
.
20 січня 2018 в 18:24  |  Переглядів: 1  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: