Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Що таке цукіні?
Не Зупиняйся | Дім та побут | Своїми руками
'Що
Цукіні, так само як і кабачки, є родичами гарбуза. Батьківщиною цих чудових овочів є Америка.

Трохи історії


У XVвеке, завдяки Колумбу, кабачки перепливли через океан і потрапили в Європу. До Росії кабачки дісталися тільки в XIX столітті з Греції і Туреччини, але добралися не всі, а тільки білошкірі. На турецькому мовою «шинок» - це гарбуз, тому в Росії овочі отримали назву «кабачки». В Італії ростуть не тільки білошкірі кабачки, але і зелені, жовті, в смужку. В Італії кабачки називають цукіні, тому і у нас всі темношкірі сорти кабачків отримали таку ж назву.
До речі, в Італії кабачки довгий час використовувалися тільки в декоративних цілях. Готувати їх почали тільки в XVIII столітті.


Тепер стало зрозуміло, що таке цукіні - це ті ж самі кабачки, тільки з темною шкіркою.

Які кабачки смачніше


Найсмачніші кабачки - це зовсім молоденькі. Їх можна вживати в сирому вигляді в салатах. Смак світлих кабачків більш ніжний і м'який, а ось цукіні мають більш різкий смак і в них присутня гірчинка. Ось що таке цукіні.

Що приготувати з цукіні


З кабачків готують безліч страв, як у нас, так і в Італії. Із самих оригінальних страв італійської кухні з цукіні можна назвати квіти цукіні в клярі. Великі жовті квіти цукіні обсмажують у фритюрі. Це вважається вишуканою гарячою закускою.
Кабачки мають нейтральний смак і тому чудово поєднуються зі всілякими продуктами.

У салатах їх можна з'єднувати з морквою, огірками, фенхелем, рибою та м'ясом.
З кабачків готують і перші страви. Спробуйте приготувати суп-пюре з цукіні.
Кабачки легкі в приготуванні. Вони варяться, і паряться і гасяться, і запікаються. Їх готують на грилі, з них роблять шашлики. Кабачки солять і маринують. Єдине, що не люблять кабачки, так це тривалого приготування. Вони розповзаються, перетворюючись в пюре.
Маса вітамінів при малій калорійності - ось що таке цукіні . Для тих, хто хоче схуднути, кабачки - просто знахідка. Вони низькокалорійні і багаті вітамінами. Вони містять вуглеводи, вітамін А, вітамін С, а каратіна у них навіть більше, ніж у моркві.
18 січня 2018 в 14:06  |  Переглядів: 0  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: