Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Що робити, якщо у чоловіка є коханка?
Не Зупиняйся | Сімейні відносини | Психологія

Як же неприємно усвідомлювати партнеру, що його законного супутника є хтось на стороні.Які почуття він повинен відчувати в цій ситуації? Почуття досади, образи, злості, смутку, що його зрадили... Що робити? Скандалити, просити повернутися або просто відпустити?

Що робити, якщо у чоловіка є коханка?

26Чоловік у такій ситуації, як правило, веде себе спокійно.Деякі намагаються натиснути на жалість і повернути свою жінку, хтось погрожує самогубством.А ось жінки емоційні і в гніві та в образі чого тільки не наговорять чоловікові і тієї, з ким він проводив свій час.

Як же законної обраниці визначити, що у її чоловіка є інша?

261. Став повертатися пізно додому, знаходячи при цьому різні приводи.

2. Ретельно стежить за собою.

3. В інтимних відносинах з партнеркою холодний.

4. Спілкується досить холодно, грубо, різко і з небажанням.

5. Перестав робити компліменти, подарунки, кудись запрошувати.

Якщо раптом всі ці ознаки супроводжують поведінці чоловіка, це не доказ наявності іншої.Для того, щоб зрозуміти це, напевно, потрібно стежити за ним, за його поведінкою.

А якщо партнерка впевнена в її існуванні, що ж їй робити? Промовчати або поговорити? Якщо ви зважитеся на розмову, дізнайтеся, наскільки все серйозно, що він має намір робити: чи залишитися в сім'ї, піти з сім'ї або поки не прийняв рішення.Головне, не влаштовуйте скандал, не виганяйте чоловіка негайно ж з квартири.

У чоловіка є коханка, але сім'ї не йде

25В залежності від того, яке рішення прийме супутник, дружині доведеться діяти.

Він вирішив залишитися.Чоловік зізнався, що це було божевілля, щось несерйозне.Можливо, йому не вистачало сексу з боку дружини, або він втомився від побуту, сварок і захотів відпочити так.А потім понеслося і перетворилося на звичку.Але подумавши, він зрозумів, що сім'я для нього важливіше.

 

А може бути й таке, що чоловікові подобається мати двох жінок.Одна — законна, там сім'я і діти.Інша — розважитися, відпочити, захотів — прийшов, захотів — пішов.Але така позиція не сподобається обом жінкам.Коханці він обіцяє кинути дружину і одружитися на ній, дружині — кинути іншу.

Чоловік пішов до коханки

А ось другий варіант.Законний супутник все-таки пішов до іншої.Більшість жінок впадає в істерику, починає надзвонювати, налаштовує дітей і друзів проти нього.Спочатку подумайте, а чому він пішов? Скандали, сварки, дружина не стежить за собою, може, маленькі діти... Ось він і знайшов, де йому легше.Коханка, поки не стане законною супутницею, не буде його пиляти, вимагати чогось...

Що ж робити? А чи потрібен вам там такий чоловік? Якщо так, то дійте!

241. Почніть доглядати за собою, знайте собі ціну.

2. Є чадо, він буде час від часу заходити до вас.Ведіть себе невимушено, посміхайтеся, просіть про допомогу по дому.

3. А коли будете відвозити дитину до бабусі, постарайтеся подружитися з нею.Свекруха — найкраща помічниця тут.

Знаю про коханку, але мовчу

А що якщо супутниця знає, але мовчить? Який кінцівки вона хоче повернути чоловіка чи розлучення? Якщо віддаєте перевагу повернути його, то дійте.Створити в будинку таку атмосферу, щоб обранець захотів повертатися сюди.Наряжайтесь, зробіть інтимне життя, робіть йому компліменти.Якщо чоловік не прийшов додому, це ще не означає, що він у коханки, детальніше про цей момент в статті : Чоловік не прийшов ночувати додому

Поради, якщо у чоловіка є коханка

Підіб'ємо підсумки:

271. Наскільки серйозний роман вашого чоловіка на стороні.Поговоріть з ним.

2. В залежності від того, який результат ви хочете отримати — дійте.

3. Будьте вище скандалів, сварок.Цінуйте себе.

 

Як би не сталося, в більшості випадків, чоловік, нагулявшись, повертається в сім'ю.А коханка так і залишається нею.

 

.
20 січня 2018 в 17:22  |  Переглядів: 53  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: