Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Що робити при сцени ревнощів?
Не Зупиняйся | Сімейні відносини | Психологія

Як боротися з ревнощами?

Якщо розглядати ревнощі як невпевненість в собі, то відмінним способом боротьби з ревнощами буде такий — оточити любов'ю і увагою ревнивця.Коли людина не впевнена в собі, не впевнена в почуттях своєї другої половини, тоді він не знаходить нічого кращого, ніж душити ревнощами і підозрами своєї коханої людини.Наприклад, невпевнена в собі дівчина буде дорікати хлопця тим, що він дивиться на іншу дівчину.«Невже та дівчина красивіше?» — типовий вигук невпевненої в собі дівчини, яка чекає у відповідь почути, що вона найкраща, найкрасивіша і найулюбленіша.Цей спосіб можна назвати маніпуляцією, дівчина своєю ревністю напрошується на компліменти.Так, на пару раз, це дуже ефектне засіб, але кожен день потурати такий ревнивиці витримає не кожна людина, рано чи пізно нерви здадуть.Як варіант — оточити увагою і турботою в цілях профілактики ревних докорів.

6Боротися з ревнощами допоможе розвиток людини: нові інтереси, нові заняття, спілкування з іншими людьми.Ревнощі дуже часто накриває дружин в найнесподіваніші моменти.Чоловік думає, що вона сходить з розуму.А насправді дружині просто нудно.Вона присвячує весь свій вільний час сім'ї, чоловікові і не розуміє, чому чоловік не робить те ж саме.

Вихід тут такий — показати їй нові можливості, курси, навчання, розвиток.Правда, є проблема.Якщо вона сильно загориться цим, то вже чоловікові доведеться вчитися стримувати свої ревнощі.

Причини ревнощів:

  1. людина стає сенсом життя іншої людини,
  2. занижена самооцінка.

Розібравши причини, можна приймати заходи до усунення ревнощів.Поки випадкові застереження і надування губ не перейшло у більш грізна зброя паралітичної дії під назвою сцени ревнощів.

Ревнощі можна розділити на три етапи

11.Корисна ревнощі

Маленькі підколи — стимул для самовдосконалення, визнання потрібне.Ці якості дає ревнощі в малих порціях.Вона корисна і допомагає тримати відносини в тонусі.

2.Хворобливі ревнощі

Обмеження свободи, особистого простору, контроль.

3.Манія

Коли людина вірить в свої вигадки, влаштовує стеження, шпигує, скандалить, то мова йде про хвороби.Це психічний розлад, яке потрібно лікувати у кваліфікованого фахівця.

Що робити при сцени ревнощів?

4На перший погляд, найпростіше не давати приводів, і сцен ревнощів не буде.Але не все так просто.Затримка на 5 хвилин з роботи — це вже привід чекати вдома танці з бубном від ревнивої дружини.Тоді чоловік починає всіляко намагатися захистити себе від цих сцен.Просить друзів дзвонити тільки на роботу, обмежує себе, щоб не нервувати дружину.Начебто ідеально? Але, немає.Потім обов'язково станеться зрив.Людина втомлюється від сцен і істерик, втомлюється жити подвійним життям на пороховій бочці.З'являється ненависть до вічно контролює, виття дружині.Тут відбувається ще більш цікаве перевтілення.

Від постійних скандалів у чоловіка розвивається депресія, падає самооцінка.А найкращий спосіб підвищити самооцінку — бути бажаним для іншої жінки.Ось так і руйнується сім'я з-за постійних закидів і ревнощів.Хоча починалося все чудово, але з часом сцени ревнощів і негатив затопили щасливе сімейне човен.З люблячого чоловіка чоловік перетворився на зрадника.

Поради, якщо дружина ревнує

Поговорити по душам

Поясніть суть своїх претензій в спокійній доброзичливій формі.Постарайтеся донести до другої половини, що її ревнощі переходить межі.Покажіть на прикладі, де вона була не права.Жінкам дуже важливі відверті розмови по душам.

3Підняти самооцінку

Компліменти, увага, ласка допоможуть з мегери зробити саму лагідну і добру дружину на світі.Вона буде цінувати те, що ви допомогли їй повірити в себе і розкрити її потенціал.

Не провокуйте

Ретельно стежите за словами.Деколи порівняння з колишньою або спогад про минулі відносини — це як червона ганчірка для бика, так і ці слова розохочують вашу ревнивицу.Та й взагалі, переглянете свою поведінку.Не ведете ви себе дивно або приховано?

Упущення

Дружина скандалить, тому що ви їй дозволили.Потрібно було після першого неадекватного скандалу зібрати речі і залишити одну для профілактики на деякий час.А якщо ви дозволяєте їй псувати вам нерви, то вона і буде цим користуватися.

Зрада

Як ні сумно, але часто ревнощі — це відображення власних зрад.Тобто, дружина судить по собі.Якщо вона затрималася на роботі, значить, зраджувала, тому і думає, що ви затрималися на роботі, тому що зраджували.Це дуже часта звичка зрадників — судити по собі і наводити наклеп на свою другу половину.Ще одна досить цікава тема: Ревнощі до минулого дружини

.
20 січня 2018 в 17:26  |  Переглядів: 1  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: