Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Що подарувати однорічному дитині на день народження?
Не Зупиняйся | Події, свята та традиції | Психологія

Більшість батьків ділять своє життя: до народження дитини і після.Якщо до цієї події для обох закоханих не було нічого важливіше власного дня народження, то після його народження, найважливішим днем стає день народження малюка.Особливо довгоочікуваним стане для батьків перший рік дитини.

Що подарувати однорічному дитині на день народження?

25По-перше, якщо малюк перший, то пара відзначить свято в новому статусі — статусі батьків.За цей рік їх щастя зробило величезний ривок в плані свого розвитку: від маленької грудочки, яку страшно було взяти в руки через побоювання зашкодити, до повноцінного члена суспільства, який може задути першу свічку в своєму житті.

А по-друге, як у батьків, так і у гостей свята виникає питання — що ж подарувати імениннику? Зазвичай батьки намагаються купувати все найкраще для своєї дитини, в тому числі і іграшки.Але малюкові, який проживає перший рік свого життя, по суті всі ці іграшки стають цікаві набагато пізніше.

Так що ж подарувати сучасному малюкові, у якого майже всі є?

24У старших хлопців дорослі цікавляться, що б вони хотіли отримати в подарунок.Але однорічний малюк навряд чи скаже.Тому запрошеним краще поцікавитися у батьків.Дитячі магазини в даний час пропонують придбати подарункову карту на певну суму грошей.

На цю карту батьки зможуть самі купити те, що потрібно.Актуальним подарунком стане, звичайно ж, іграшка.У рік маля починає цікавитися навколишнім світом, тому розвиваюча іграшка підійде.Це може бути сортер, конструктор, пазли або мовець навчальна іграшка.Якщо дарують — близькі до сім'ї люди, то можна подарувати золоту ланцюжок.Батьки ланцюжок можуть прибрати, якщо не впевнені, що малюк не втратить її або не пережмет у шиї.Комплект одягу — відмінний варіант.Який саме дарувати — це вже на розсуд дарують.

З чого почати підготовку до свята?

24Звичайно ж, у батьків, а особливо у мам, виникають наступні питання: з чого, власне, почати готуватися до свята? Малюки в такому віці ще не запам'ятовують урочистості, на яких вони були.Але батьки все одно намагаються влаштувати таке свято, яким не соромно перед друзями похвалитися.

  1. Перше, що потрібно вирішити: де будете справляти свято і яка кількість людей буде присутній на ньому? Якщо у вашого малюка є друзі-дітки, то можна запросити їх.Крихти в такому віці вже вчаться спілкування з собі подібними.І дитині буде цікавіше спілкуватися з друзями, ніж з дорослими.На святі мають бути присутні тільки найближчі люди, яких дитина знає і не стане боятися.
  2. Місцем проведення цієї події може стати як дитяче кафе, так і будинок, де живе малюк.Прикрасьте вибране приміщення кульками і написами з привітаннями.
  3. Час вибирайте не дуже пізніше, щоб не збивати режим малюка.Краще, якщо свято розпочнеться після денного сну малюка.Тут і малюк буде в настрої, і часу буде вдосталь повеселитися. Детальніше про користь денного сну і як почати готувати дитину до садка читайте у статті: Пробудження після денного сну в садку

Як провести день народження однорічному дитині?

21На дитячих святах можна побачити запрошених клоунів або інші розважальні заходи.Переконайтеся, що ваше чадо не злякається такої затії.Якщо дозволяють фінансові можливості, запросіть професійного фотографа.Потім можна зробити дитячий альбом, який стане нагадуванням першого рочки малюка.

На жаль, в перший день народження торт крихітці буде пробувати не можна.Але, незважаючи на це, батьки замовляють пишний торт з малюнком і написами, де найчастіше вказані дата народження малюка і його ім'я.А от можливість задути свічку у малюка буде, якщо він вміє це робити.Однак, це не означає, що у дитини не буде свого торта.В інтернеті багато рецептів тортів, які можна буде спробувати і однорічному дитині і його друзям.Як правило, дорослі починають переводити малюка на дорослий стіл, але не всі страви на святковому столі йому можна буде скуштувати.Тому заздалегідь підготуйте страви і для іменинника.

26Можна замовити дитячих аніматорів і навіть влаштувати шоу, але подивіться на реакцію малюка — його не повинно це налякати.Якщо ви вирішили організувати свято не вдома, в кафе, то співробітники закладу самі подбають про програму, прикрасах і меню.Також батьки і дитина можуть сходити в дитячу кімнату.

Поради: як провести день народження однорічному дитині

Отже, не забувайте, що свято дитячий, і тому все повинно бути, в тому числі і час проведення, під дитину.

  1. 20Запрошуйте тільки найближчих людей і, звичайно ж, друзів малюка.
  2. Порадуйте чадо і зробіть йому власний тортик.
  3. Запечатліть моменти цього дня на фотокамеру, а потім зробіть альбом.Перший день народження вашого малюка буває лише раз у житті.
.
20 січня 2018 в 18:37  |  Переглядів: 0  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: