Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Що подарувати на 8 березня свекрухи?
Не Зупиняйся | Події, свята та традиції | Своїми руками

Свекруха — друга мама, любите її, дбайте, даруєте увагу. Вона неодмінно оцінить Вас і буде балувати, як рідну дочку. Подарунок на 8 березня для свекрухи потрібно вибирати з душею і думати про переваги мами коханого чоловіка.

Що подарувати на 8 березня свекрухи

Свекруха є, в першу чергу, жінкою, як і Ви, тому подумайте, який подарунок було б приємно отримати Вам від неї. Подумавши над своїми бажаннями, можливо, Ви знайдете ідею для подарунку. Ні? Тоді відповідайте на питання і відкривайте для себе список можливих бажань свекрухи …

 • Свекруха любить готувати? На 8 березня відмінним подарунком буде набір посуду, келихи для вина, хлібопічка, яка до того ж спростить приготування піци, соковижималка, пароварка для здорової і смачної їжі, електрична м’ясорубка, блендер з різними насадками, прихватки з вишитими словами любові та привітаннями.
 • Свекруха чутлива натура? Подаруйте на 8 березня свекрухи особливий подарунок. Купуйте фотоальбом без спеціальних вставок під фотографії. Роздрукуйте фотографії з Вами і чоловіком, зі свекрухою і свекром, з онуками, оформите альбом, щоб подарунок світився щасливими моментами Вашого життя і торкнув серце свекрухи.
 • Хочете показати свою турботу? Що подарувати свекрусі на 8 березня в такому випадку … Подаруйте теплий махровий халат, але обов’язково гарний, адже вона жінка. Набір постільної білизни хоч і банальний подарунок, зате покаже Вашу практичність і уважність, якщо підберете правильний розмір під її ліжко.
 • Свекруха дбає про красу обличчя та тіла? Для будь-якої жінки не буде зайвим набір косметики, що-небудь для макіяжу, ароматне засіб для ванни і душа. З парфумерної водою обережніше, переконайтеся, що Ви знаєте смак своєї свекрухи. Також будьте обережні з кремами для зморшок косметики для певного віку. Якщо у Вас не дуже близькі і довірчі відносини зі свекрухою, не варто нагадувати їй про її віці.
 • А ще не забудьте подарувати свекрусі квіти. Навіть якщо на подарунок грошей немає, квіти піднести треба обов’язково! Жінка відчує себе молодою, красивою і буде радісно ставити Ваш букет у вазу. А в наступні дні буде дивитися на нього і думати про те, як вона важлива для своїх дітей.

  Не варто дарувати на 8 березня свекрухи гроші. Прийнято вважати міжнародний жіночий день сувенірним святом, коли подарунки вибирають з душею, як знак уваги. Подарувавши свекрухи гроші, вона може вважати, що Вам шкода витрачати час на вибір подарунка для неї. Найголовніше, показати свекрухи на 8 березня, як вона Вам дорога, і скільки теплоти Ви відчуваєте до неї.

  14 січня 2018 в 22:42  |  Переглядів: 3  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
  Читайте також: