Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Що не забути на весілля
Не Зупиняйся | Сімейні відносини | Своїми руками
'Що
Весілля День такий урочистий, хочеться, щоб все пройшло гладко, красиво і весело. Як буває прикро, якщо такий неймовірний день затьмарює якась забута дрібниця. А адже в день весілля дуже багато суєти і, цілком природно, що що-небудь та забудеться. Тому за день до весілля краще скласти список необхідних речей. Нареченій і нареченому, звичайно, буде не до списків в цей день, але їх помічники повинні ретельно все перевірити, щоб все було на місці і ніщо не затьмарило свята. Отже, список, що не забути на весілля.

В ЗАГС


- паспорта нареченого і нареченої;
- обручки;
- рушник;
- пляшка шампанського;
- 2 келихи для шампанського;


- подушечка для кілець;
- папка для свідоцтва про реєстрацію.
Можна взяти коробку цукерок, але це вже на ваш розсуд. Якщо весілля проходить у жаркий час року, то краще обійтися без солодкого. Цукерки можуть розтанути і забруднити святкове плаття нареченої.

Наречена


Що не забути на весілля нареченій? Наречена разом зі свідком повинні зібрати сумочку, в яку покласти всю необхідну косметику, серветки сухі і вологі, нитки, голки, шпильки, запасну пару панчіх, антистатик.
Якщо молоді проводять шлюбну ніч поза домом, то наречена повинна приготувати ще одну сумку з білизною, змінним взуттям, одягом на другий день.
Якщо весілля проходить у прохолодну пору року, то потрібно взяти верхній одяг для нареченої.

Наречений


Що не забути на весілля нареченому? Насамперед, природно, букет для нареченої. Далі - гроші для викупу нареченої. Заздалегідь розміняйте великі купюри на дрібні.

Ще одна сумка з білизною, змінним взуттям та одягом на другий день весілля.
Якщо весілля проходить у прохолодну пору року, то потрібно взяти верхній одяг для нареченого.

Для прогулянки


Між розписом в ЗАГС і вечерею в ресторані молоді поїдуть на прогулянку. Тому для прогулянки вам знадобляться: келихи нареченого і нареченої, одноразовий посуд, шампанське, закуски, кілька пляшок солодкої води і звичайної води, серветки сухі і вологі і, звичайно, кульки для сміття.

Для банкетного залу


План розсадки та картки для розсадження гостей, рушник і сільничка для короваю. Крім цього, не забудьте призи для конкурсів, подарунки для гостей та інший реквізит, якщо він потрібний для проведення торжества.
На всякий випадок треба мати аптечку для надання першої медичної допомоги і обов'язково таблетки від головного болю.
Можливо, ми щось і забули, тому уважно продумайте все, що потрібно і що не забути на весілля.
18 січня 2018 в 14:08  |  Переглядів: 0  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: