Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Що можна зробити з лампочки
Не Зупиняйся | Технології | Своїми руками
Що можна зробити з лампочкиНапевно у вашому господарстві знайдеться хоч одна перегоріла лампочка розжарювання. А скільки ще ви їх викинули за непотрібністю! І зовсім дарма! Адже з самої звичайної, здавалося б, уже відслужив своє, лампочки, можна зробити просто смовижну річ. І не одну! Ви не повірите свої очам, коли побачите, як багато потрібних речей можна створити зі старої лампи. І в першу чергу - оригінальних предметів інтер'єру. Наприклад, вазу.

Міні-вазочка

Звичайно, розмір такої вазочки, прямо скажемо, мініатюрний, зате в неї можна помістити маленькі милі квіточки. І виглядати така міні-вазочка буде дуже стильно. Нею цілком можна прикрасити будинок і офіс.

Щоб змайструвати таку оригінальну вазочку, вам знадобиться, перш за все, сама лампочка. Природно, від її розміру буде залежати розмір готового виробу.

Також для роботи вам знадобляться:

- кусачки,

- викрутка,

- довгий пінцет,

- напилок,

- рукавички і захисні окуляри.

Все це потрібно для того, щоб розібрати лампочку і видалити з неї все зайве. І засоби захисту вам будуть просто необхідні в цьому процесі, адже вам доведеться працювати зі склом. До речі, радимо робити це над великою коробкою, щоб уникнути розкидання скла.

'Що

Отже, одягаємо окуляри, рукавички і приступаємо: акуратно відламує кусачками контакт, потім видаляємо чорне скло і обережно дістаємо трубку. Далі, використовуючи викрутку, як своєрідний важіль, потихеньку откаливаем всі внутрішні елементи. Можна це зробити і за допомогою цвяха або шестикутника, якщо не виявилося поруч викрутки.

Тепер з допомогою довгого пінцета дістаємо з лампочки всі шматочки скелець і напилком обробляємо металевий цоколь. Ось, загалом-то, і все! Найважче залишилося позаду! Тепер залишилося лише зробити підставку (ми використовували підсклянник), налити води, і можна ставити у вазу квіти!

'Що

До речі, з розібраної таким чином лампочки можна створити і інші корисні речі, наприклад, акваріум.

Акваріум

Так, так, не смуйтеся! Якщо ви візьмете лампу великого розміру і наповніть її водою і річковою галькою, у вас вийде маленький акваріум для мальків або маленьких рибок.

'Що

Для його стійкості радимо приклеїти до дна силіконові підставочки або зробити вигнуту підставку з товстого дроту.

А якщо у вас немає рибок - ви цілком можете зробити з великої лампочки маленький тераріум.

Тераріум


Все, що вам потрібно - засипати у вільний від нутрощів лампочку пісок, гальку і помістити правильні рослини, які будуть жити в таких умовах. Прекрасно підійде опунция і збережений мох.

'Що

Однак щоб ваш тераріум нормально функціонував, потрібно дотримувати деякі правила: наприклад, використовувати тільки сухий пісок, а не звичайну землю. А ще - тримайте готовий тераріум на світлі - в темряві рослини можуть просто загинути. Забезпечуйте їм необхідний полив і зволоження, але не перестарайтеся.

'Що

І насолоджуйтесь вашим творінням!
18 січня 2018 в 11:04  |  Переглядів: 19  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: