Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Що можна зробити з чоловічої сорочки
Не Зупиняйся | Дім та побут | Своїми руками
'Що
Практично в кожній родині чоловіки носять сорочки. Вони не тільки можуть купувати їх самі, але і отримати в подарунок від кого-небудь. Давайте подумаємо, що можна зробити з чоловічої сорочки, яку випадково зіпсували і до шкарпетці вона вже більше непридатна. Отже, тема сьогоднішньої статті - що можна зробити з чоловічою сорочки.

Наволочка для подушки з чоловічої сорочки


Почнемо наш майстер клас "що можна зробити із старої сорочки" з подушки. Якщо частина сорочки дозволяє, то можна зробити наволочку для подушки зі старої чоловічої сорочки. Плюс в тому, що не потрібно буде зшивати клапан. Замість нього вже є готові гудзики і петельки.
'Що

Іграшка для дитини зі старої чоловічої сорочки


Що можна зшити з чоловічої сорочки своїми руками для дитини? Можете побалувати свою дитину подушкою-ведмедиком, зробленого самостійно. Для цього просто зробіть викрійку у формі ведмедика, перенесіть її на сорочку, виріжте, зшийте, виверніть, набийте - і все, мишко готовий. Акуратно зріжте комір з залишилася сорочки і закріпіть його на шиї у мишка.

Як зшити фартух з чоловічої сорочки


Що можна зшити з чоловічої сорочки своїми руками для себе коханої? Фартух - теж потрібна річ на кухні. Нас часто запитують, як зшити фартух з чоловічої сорочки . Це один з варіантів, що можна зробити з чоловічої сорочки .


'Що
Фартух краще всього зробити з сорочки з плямою, яке можна замаскувати квіткою або інший нашивкою. Краї вирізаного фартуха обшийте облямівкою, яка буде служити зав'язками, для цього залиште запас 30-40 см.

Що можна зшити з чоловічої сорочки своїми руками: сукня


Домашня одяг дуже часто псується, тому сорочка може знадобитися для того, щоб зробити з неї сукню. Для цього вам потрібно обрізати рукава і комір. Якщо широко, зробіть кілька стібків ниткою-гумкою під грудьми.

Легка спідниця своїми руками з чоловічої сорочки


З зіпсованою чоловічої сорочки можна зробити легку спідницю. Для цього обріжте потрібну довжину, зверху зробіть пояс.

Сумка з чоловічої сорочки своїми руками


Виріжте прямокутник з сорочки, зшийте з трьох сторін, підверніть з четвертої сторони і прошийте. Лямки можете зробити з решти рукавів.

Гарний топік з чоловічої сорочки


Обріжте рукави сорочки, відрегулюйте довжину. В якості накладних рукавчиків можете використовувати манжети.
Тепер ви знаєте, що можна зшити з чоловічої сорочки, не викидаючи те, що вам здається непоганим. Адже часто буває так, що нову сорочку випадково припаливают праскою або бруднять невиводимим плямою.

Що можна зробити із старої сорочки


Це не всі варіанти, що можна зшити з чоловічої сорочки своїми руками проявіть трохи фантазії і отримаєте потрібну річ, зроблену в домашніх умовах вашими власними руками.

Відео-урок як зробити наволочку для подушки з сорочки


Без відео не обійшлося, сміться відео з виготовлення наволочки з чоловічої сорочки:
18 січня 2018 в 14:06  |  Переглядів: 0  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: