Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Що купити в кризу?
Не Зупиняйся | Чоловічі секрети | Психологія

Куди вкласти гроші в кризу

Кожній людині хочеться стабільності і надійності.В цьому відношенні завжди потрібна заначка на чорний день, але як же зберегти суму грошей, які ви накопичили своїм потом і кров'ю в умовах кризи та інфляції? Інфляція — це подорожчання товару (знецінювання грошей по відношенню до товару).

Що купити в кризу?

1.Акції

52За словами аналітиків, потрібно вкладати гроші в акції, вони ростуть і приносять прибуток, що допоможе вам зберегти капітал.У момент кризи акції компаній падають, можна підловити момент, коли акції опускаються в ціні, і закупити.А після кризи, коли компанії відновлюють своє виробництво, і акції в ціні піднімаються, то можна їх перепродати його за більш вигідною ціною, зберегти і примножити первісну суму.Але важливо підібрати правильний момент, тому що є імовірність, що ви купите акції в неправильний момент.Купувати акції потрібно тільки тоді, коли вони досягли свого мінімуму у вартості.

2.Золото і нерухомість

Тут ви знизите ризики, тому що ці речі завжди будуть в ціні.Ви зможете їх продати і отримати живі гроші.

Куди вкладати гроші?

51Не варто вкладати гроші в банк, тому що процентна ставка по депозиту перекриється рівнем інфляції, якщо в країні криза.

Утримайтеся від операцій з валютою, якщо ви, звичайно, не азартний гравець і замість походу в казино, купуєте валюту і з валеріаною перевіряєте курс.Коли гроші знецінюються, немає сенсу їх купувати.Наприклад, ви збирали на машину, набрали половину необхідної суми.Рубль падає, ви купуєте долар.Але і половина машини тепер коштує більше доларів.Ви нічого не виграли в такому випадку.Читайте також: Як боротися з кризою

Як зберегти гроші в кризу?

49Пам'ятайте, що криза — це відкриття нових можливостей.Пам'ятайте Мавроді? В який час він відкрив свою піраміду? Тоді теж була криза, але у людей були гроші, щоб нести їх в МММ.Тому врахуйте, що шахраї тільки і чекають несприятливої ситуації, щоб подати на блюдечку своє унікальне рішення проблеми.А люди за довірливості несуть їм останні кровно зароблені гроші з примарними надіями примножити капітал у важку хвилину.Пам'ятайте, що навколо повно шахраїв, які хочуть збагатитися за рахунок важкої ситуації в країні і паніки в народі.«Урізали зарплату? Так вклади гроші в нашу піраміду, тобі не доведеться працювати, тільки приведи ще двох товаришів і отримаєш двісті відсотків прибутку».Заманливо? Небезпечно!

Поради що купити в кризу

1.Журнал Форбс рекомендує купувати ті речі, ціна на які впала в зв'язку з кризою, а потім знову зросте.Наприклад, автомобілі.

2.Свої заощадження не зберігайте в одному місці, користуйтеся різними банками, зберігайте в різних валютах, щоб убезпечити ризики.

3.Вибираючи банк, дивіться на надійність, а не на високі відсотки.

4.Стежте за новинами.

5.Не піддавайтеся паніці.Завжди дійте з розумом.Багато нераціональних вчинків викликані саме панікою.

6.Якщо у вас немає належних знань, крім інтуїції, не грайте з курсом валют.

.
20 січня 2018 в 17:19  |  Переглядів: 1  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: